Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Na Dijkstrę miejsca nie starczy :troll:, a Dziki Gon ma już miejsce na stronie, więc dawanie tam Eredina, króla gonu byłoby trochę monotonne. Mogliby dać np. Talara, albo Emhyra.
 
Przede wszystkim zdradzanie, że Eredin to Eredin przed premierą gry byłoby strzałem w stopę dużego kalibru.
 
No właśnie, Dziki Gon jako całość jest, ale z czym to się je już nie bardzo. Tylko ogólne, nie do końca prawdziwe informacje. Właściwie same legendy. Wśród postaci do W2 znajduje się Letho, więc Eredina bym nie wykluczał, a wręcz chętnie bym o nim poczytał.
 
Przecież to żadna niespodzianka, że dowódcą Dzikiego Gonu jest Eredin. Ach ten niedobry Sapek. Napisał już tyle spojlerów :troll:.
 
Marcin wspominał, że raz w miesiącu pojawi się nowy potwór i nowa postać, o ile mnie pamieć nie myli.
 
Szokująca prawda:
Większość grających w wiedźmina nie przeczytała całej sagi.
Przepraszam moderacyjo za piramidę
 
Last edited by a moderator:
@shasiu: @Koreon już to zaznaczył, dopowiem tylko, że tożsamość Eredina (nie samo imię) i jeźdzców Gonu jest jednym z mocniejszych twistów fabularnych, jakie REDania może zaprezentować niezaznajomionym z sagą graczy (czyli sporej większości z nich, jak mniemam).
 
To musisz do tego dołożyć jeszcze ludzi niezaznajomionych z dwójką, gdyż tam tożsamość Jeźdźców została zdradzona. Oczywiście większość z graczy i tak zapewne tego nie zapamiętała albo nie zwróciła uwagi.
 
Chyba bardziej zaskakujące dla graczy może być odkrycie prawdziwej tożsamości Chappelle'a. O Gonie były wzmianki w pierwszej części, w drugiej już przedstawiony w sposób nie pozostawiający wątpliwości. Natomiast o novigradzkim namiestniku do spraw bezpieczeństwa nie było dotąd ni słowa.
 

Guest 3669645

Guest
A ja mam taką nadzieję. Znaczy, że to nie on będzie main bossem. Liczę na jakiś twist i większą intrygę niż można się na razie spodziewać (Czyli po prostu Gon szuka Ciri bo chcą władać światami i to wszystko, główny wątek gotowy)
 

Attachments

  • 5555555555555555555555555555555555.jpg
    5555555555555555555555555555555555.jpg
    426.5 KB · Views: 44
Top Bottom