Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
To musisz do tego dołożyć jeszcze ludzi niezaznajomionych z dwójką, gdyż tam tożsamość Jeźdźców została zdradzona. Oczywiście większość z graczy i tak zapewne tego nie zapamiętała albo nie zwróciła uwagi.
Ba, wielu zapewne nawet nie doszło do tego momentu - quest jest dość rozbudowany i zagmatwany.
 
Teaser W3 na VGX dostaliśmy 22 listopada.

Był to piątek. Dzisiaj mamy 21 listopada, też piątek... ;> To ten dzień, w którym rozdaje się prezenty!

Ta, wiem, i tak niczego nie dostaniemy dzisiaj

PS. Czytam te stare strony sprzed roku i ech, to były czasy. Pamiętam jak pierwszy raz zobaczyłem tą klatkę z bagien, właśnie w tym temacie, ale mnie to wtedy wgniotło w fotel...


MM też się zmienił przez ten rok, mniej pisze takich tekstów. Marcin, weź skrobnij coś podobnego :p I dopisz, że kapcie nam pospadają.

Wczoraj grałem trochę na PS4. Muszę powiedzieć, że gra wygląda super. Wszyscy czekający na gejmplej z tej platformy mogą spać spokojnie:)
 
Ja bym chciał zobaczyć nawet i 1 minute ale żeby to było już na obecnym buildzie gry z zaimplementowanymi wszystkimi bajerami które mają być użyte ;)
 
Wczoraj grałem trochę na PS4. Muszę powiedzieć, że gra wygląda super. Wszyscy czekający na gejmplej z tej platformy mogą spać spokojnie:)

Taaaak :) Aż łezka się w oku kręci :p W twoim poście jest ukryty przekaz -> możecie spać spokojnie jak czekacie na gameplay z PS4 -> juz niedługo gameplay -> Soon :)

Marcin Momot -> Z tego możemy wnioskować że ogólnie pojawi się gameplay na PS4 - w co wątpiłem. Popraw mnie jak źle myślę.


Dziękuję :)
 
Last edited:
Wczoraj grałem trochę na PS4. Muszę powiedzieć, że gra wygląda super. Wszyscy czekający na gejmplej z tej platformy mogą spać spokojnie:)
Zamiast grać, to mógł byś się zabrać do pracy i wrzucić nam filmik z twojej rozgrywki :) , a my za to nie poskarżymy że w godzinach pracy grywa się na konsoli :p
Taka wiesz transakcja wiązana. :D
 
.
 
Najprawdopodobniej tak. Teraz tylko niech ktoś to przetłumaczy. Być może są jakieś ciekawe informacje, zwłaszcza z tymi powiązaniami postaci.
 
Marcin nam podprogowo przekazuje że na TGA dostaniemy gameplay z PS4?? Jak sądzicie, ja bym się w sumie nie obraził, pomimo że wolałbym coś z PC na najwyższych detalach. :p
 
Top Bottom