Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

+
Status
Not open for further replies.
A niech mnie motyla noga. Aż nie śmiem prosić. Może dałoby się jeszcze uskutecznić coś na kształt serkowego systemu z szybkim dostępem i kasowaniem powiadomień?
Jak się człowiek uprze, to wszystko się da :p
A teraz tak bardziej na serio: na liście rzeczy do zrobienia są różne pozycje. Wszystkich zapewne nie poprawimy / wprowadzimy, bądźmy realistami. Także nie będę tutaj składał pustych obietnic. Pożyjemy, zobaczymy. Cierpliwości.
 
Widzę, że nowy moderator się pojawił.
Czy prace nad ulepszaniem forum dalej trwają czy też już się zakończyły? Wiem, że jestem namolny, ale chociaż tą dolną belkę przesuńcie wyżej, skoro nie chcecie współpracować w sprawie obrazków. I powiadomienia.
 
Powiadomienie o nowych postach, gdy aktualnie jesteśmy w jakimś wątku, zniknęło. Wywaliliście toto?

---------- Zaktualizowano 13:19 ----------

Widzę, że działa jednak. Musi, coś u mnie nie styknęło. :)
 
U mnie przez chwilę też pojawiły się te problemy, ale wyczyściłem cache i cookies i teraz działa jak dawniej
 
Jest na forum taka funkcja, dzięki której mógłbym wylogować się ze wszystkich urządzeń, na których jestem zalogowany? Tzn. coś na kształt facebooka, zmieniam hasło i automatycznie wylogowuje mnie z telefonu i innych komputerów, na których jestem zalogowany.
 
I tak oto Szypkowaty zamiótł temat pod dywan, a zarazem pozbył się natrętnego SMikiego.
Nie mógłbyś się bardziej mylić. Ale na temat mylenia się niedawno zwracał ci już uwagę Eri94, prawda?

Skoro napisałem, że przemyślimy, to na pewno tak będzie. Osobiście omówię sprawę z adminem w bardzo niedalekiej przyszłości. A co z tego ostatecznie wyniknie, to już trudno powiedzieć i nie mogę składać żadnych zapewnień. Stąd użycie sformułowania "przemyślimy", a nie "wprowadzimy" albo "będzie we wtorek".
 
Dżizas... Przecież ja tego nie pisałem na poważnie... Jestem na tym forum 6 lat, dość czasu by wiedzieć, że jestem głupim trollem^^
Przypnę se karteczkę lapku: "nie pisać bzdur, bo ludzie wezmą to na serio" xD
 
Dżizas... Przecież ja tego nie pisałem na poważnie... Jestem na tym forum 6 lat, dość czasu by wiedzieć, że jestem głupim trollem^^
Przypnę se karteczkę lapku: "nie pisać bzdur, bo ludzie wezmą to na serio" xD
Przypnij sobie "nie pisać bzdur".

To jest ostatni post na ten temat, następne będą usuwane.
 
Kiedyś na forum dawno temu był licznik userów
Jest może taka opcja gdzieś do wglądu ?
A jeżeli nie to tak z ciekawosci zapytam, ilu użytkowników jest teraz zarejestrowanych ?
Pamiętam ze parę lat temu było już prawie 1 mln
 
Jest na forum taka funkcja, dzięki której mógłbym wylogować się ze wszystkich urządzeń, na których jestem zalogowany? Tzn. coś na kształt facebooka, zmieniam hasło i automatycznie wylogowuje mnie z telefonu i innych komputerów, na których jestem zalogowany.

A przemyślicie? :)

Mam już informacje na ten temat. Pomysł generalnie spodobał się wszystkim, którzy się z nim zetknęli. Najpierw jednak muszą zostać dokończone i wprowadzone dwie inne funkcjonalności związane z logowaniem. Jak już się pojawią, na pewno je zauważycie. I dopiero wtedy będzie można popatrzeć, czy funkcjonalność "wyloguj wszędzie" jest możliwa do wprowadzenia przy rozsądnych nakładach pracy. Jeśli tak - zostanie wprowadzona. No i to tyle.
 
Mam pytanko. Pod awkiem pojawiło mi sie takie coś:

Code:
Ostrzeżenia: 0/1 (1)

Skoro ostatnio dostałem ostrzeżenie, to czemu tam jest 0/1, a nie 1/1? A to w nawiasie to co? Te punkty karne? :p
 
A to nie ma tak, że są takie małe ostrzeżenia(to w nawiasie), po kilku jest warn(0/1), a potem ban?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom