Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+

Guest 2686910

Guest
Kurde, popatrzyłem na wzory steelbooków i kolekcjonerkowy najmniej mi się podoba :<
Będzie się ktoś chciał ewentualnie zamienić? ;) Chętnie przygarnę ten z Yen i Triss, od biedy ten z Eredinem.
 
Oddam nerkę za tego z Yenn i Triss :D

Cholera, i po co mi to pokazywaliście? Teraz będę łkał w poduszkę, że nie mogę mieć ich wszystkich :(
 
Oddam nerkę za tego z Yenn i Triss :D

Cholera, i po co mi to pokazywaliście? Teraz będę łkał w poduszkę, że nie mogę mieć ich wszystkich :(
Zawsze możesz zrezygnować z EK i kupić ES na cdp.pl. Na steelbooku z Triss i Yen też masz Geralta walczącego z gryfem. Takie dwa w jednym ;).
 
Hmmm, po przemyśleniu doszedłem do wniosku, że łatwiej będzie mi się rozstać z siostrami i nerką niż zrezygnować z EK :p
 
Dlatego umówiłem się ze znajomym żeby zamówił preorder, a ja oddam mu różnicę w cenie w zamian za steelbook :p Trzeba być przedsiębiorczym.
Do czego dodawany jest ten drugi steelbook?
 
@Wallace, przeczytałem że dorzucisz siostrę xD

Jest jakaś lista, który steelbook będzie w którym wydaniu czy to po prostu loteria co się komu trafi?
 

Guest 3669645

Guest
Genialne te Steelbooki. Każdy z tych wzorów byłby sto razy lepszą okładką niż obecna :p Yennefer jak zwykle wyszła nijako, ale to nic, w końcu tylko rysunek. Ale wersja z Ciri marzy mi się jako spory plakat ;>

BTW. Na tym z Novigradem mamy Geralta-Schwarzeneggera xD
 
Last edited by a moderator:
@Wallace :eek: Jako użytkownik napisałbym "Wrzuć foty", ale jako moderator muszę ukrócić ten proceder jako że oferty handlowe są niezgodne z regulaminem :p
 
Zaraz się dowiecie że to są projekty wykonane dla CDP RED a oni wybrali sobie dwa - jeden do kolekcjonerek jeden który dorzucają normalnie i koniec :) reszta poszła do kosza :p
 
Top Bottom