Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Rozsyłanie znajomym i udostępnianie jeszcze by miało sens, gdyby nie to, że by zagłosować trzeba zalogować się na FB. A nie od dziś wiadomo, ze większość użytkowników tego portalu panicznie boi się wchodzić na tego typu aplikacje w obawie przed spamem na tablicy / wykradnięciem danych osobowych przez pentagon / atakiem terrorystycznym itp.

Już nie wspominam o tych, którzy w ogóle nie mają konta, również z wyżej wymienionych powodów :p

Wiem, że jest jeszcze twitter, ale kto z tego korzysta?

Twitter jest akurat bardzo przydatny, followujesz każdego RED-a jakiego znajdziesz i masz info z pierwszej ręki :)
 
Jeśli się nie mylę to wczoraj wyszedł jakiś trailer Batmana, więc hype na tę grę jest cały czas podsycany. Poza tym to Batman ;)
Jeśli Redzi nie wypuszczą jakiegoś nowego materiału, to Wiedźmin nie ma szans na rywalizację z Batmanem w tym głosowaniu.
 
Wybaczcie, ale Batman to Batman. Każdy zna Batmana, a ludzie czują sympatię do czegoś co znają, mimo że mogą tego nawet nie lubić/nie znać dokładnie ("Jakieś nieznane mi gry i Batman, nie grałem Batmana, ale przynajmniej wiem co to więc zagłosuję na niego."), nie ma się co denerwować - każdy tak robi, na tym opiera się nowoczesna reklama. Wiedźmin to bardzo nowe i świeże uniwersum w gamingu na świecie (przed Wiedźminem 2 nie był zbytnio znany na całym globie, a i teraz nie jest superrozpoznawalny)
 

Guest 3669645

Guest
Twitter jest akurat bardzo przydatny, followujesz każdego RED-a jakiego znajdziesz i masz info z pierwszej ręki :)
Tylko dlatego tam założyłem konto, bo czasami, ale to czasami jakiś RED walnie "soon" :p Poza tym nie widzę tam nic ciekawego, ot taka wykastrowana tablica z facebooka, gdzie nawet komentarzy nie da się wpisać.
 
Przypomniałeś mi moją nauczycielkę od polskiego, która kiedyś to zaśpiewała. Leżę i kwiczę, masz Rp za to :teeth:
 
Przypomniałeś mi moją nauczycielkę od polskiego, która kiedyś to zaśpiewała. Leżę i kwiczę, masz Rp za to :teeth:

Mój nauczyciel od polskiego również to nucił, ale bardziej recytował i intonował niż nucił. prof. Marek Ch. Może to ta sama osoba? :p
 
Dostałem zaproszenie do bety wiedźmińskiej MOBy i w mailu dostałem takie coś (jak coś byłem pierwszy z tym avatarem :))

View attachment 7793
 

Attachments

  • unnamed.png
    unnamed.png
    40.7 KB · Views: 34
Tak misja z popijawą i w efekcie wygolenie penisa na głowie i np. w efekcie popijawy spłonęła karczma z burdelem włącznie i nikt nic nie pamięta i wszyscy rzygają dalej niż widzą :D no i wiadomo straż cie zatrzymuje i wywala ze wsi oznajmiając -> po wczorajszym wyczynie ty i twoja zgraja nie jesteście już tu mile widziani :D Quest jak się patrzy
 
Top Bottom