Assassin's Creed

+
Znaczy przeczytałeś recenzję, grałeś w grę i twierdzisz że to recenzja sponsorowana?

Nie grałem, ale przeglądałem różne recki/opinie i na tej podstawie wiem, że gra raczej hitem pierwszej wody nie jest. A już na pewno nie takim aby w tej skali ocen otrzymać rekomendację. Tym bardziej w redakcji, która tak zjechała Unity (jako główny plus zauważając tam tylko dobrą grafikę i animację), a tutaj wystawia na piedestał bohatera (gdzie praktycznie każdy narzeka na jego nijakość charakteru i motywacji) i samą historię.

Miałem tutaj ma myśli bardziej nie tyle "kupienie recenzji" co wrażenie pójścia w owczym pędzie (bo to seria wielkiego kalibru i z wielkimi pieniędzmi idącym w jej produkcję/promocję) nad kolejną odsłoną znanej marki (typu: "Oo... nowe Call of Duty! Ooo... Assassin's Creed! To MUSI być super!" ), co wydaje się dziwne w przypadku recenzji Unity. Ale widać w tym przypadku wyjątek potwierdza regułę.
 
Nie grałem, ale przeglądałem różne recki/opinie i na tej podstawie wiem, że gra raczej hitem pierwszej wody nie jest. A już na pewno nie takim aby w tej skali ocen otrzymać rekomendację. Tym bardziej w redakcji, która tak zjechała Unity (jako główny plus zauważając tam tylko dobrą grafikę i animację), a tutaj wystawia na piedestał bohatera (gdzie praktycznie każdy narzeka na jego nijakość charakteru i motywacji) i samą historię.

Miałem tutaj ma myśli bardziej nie tyle "kupienie recenzji" co wrażenie pójścia w owczym pędzie (bo to seria wielkiego kalibru i z wielkimi pieniędzmi idącym w jej produkcję/promocję) nad kolejną odsłoną znanej marki (typu: "Oo... nowe Call of Duty! Ooo... Assassin's Creed! To MUSI być super!" ), co wydaje się dziwne w przypadku recenzji Unity. Ale widać w tym przypadku wyjątek potwierdza regułę.
Coś się nie klei - inni dali złe oceny Rogue, Kotaku dało dobrą + zła ocena dla Unity i owczy pęd?
 
Chłopaki i dziewczyny :D dajcie mi znać jak ktoś faktycznie zagra w Rogue oki?
Zastanawiam się czy np. na święta zagrać sobie w ACIII ( w tę część jeszcze nie grałem) czy Rogue. Jak myślicie?
I jak oceniacie ACIII na tle innych części?
 
Dla mnie AC3 jest wprawdzie lepsze niż Revelations, ale to oznacza że jest na przedostatnim miejscu (choć nie grałem w Unity). Więc jaki by Rogue nie był, marne szanse żeby był gorszy ;)
 
Co to się porobiło :wat:.
Ubisoft, w zamian za problemy z Unity, zaoferuje każdemu nabywcy darmowe DLC, które miało być częścią przepustki sezonowej, a Ci którzy przepustkę nabyli otrzymają grę za free :shock:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=89075

Może jednak strategia REDów przynosi korzyści. Albo spadek na giełdzie dał się we znaki.
 
Wolą dać jakąś grę za darmo, niż robić patche do Unity. W końcu kolejna trylogia AC w drodze.:troll: Ciekaw jestem co na to recenzenci, którzy dawali hojnie 9. Skoro Ubi daje darmówki w ramach rekompensaty to znaczy, że nawet oni dostrzegają problem. :D
 
Tak Ubisoft naprawia swoje gry. Oni się chyba nigdy nie nauczą..............
View attachment 7820
 

Attachments

  • 666666666666666666666.jpg
    666666666666666666666.jpg
    141.2 KB · Views: 32
Wolą dać jakąś grę za darmo, niż robić patche do Unity.

Patche też robią, właśnie pobieram ważącą prawie dwa giga łatkę :p A darmowe dodatki i gra to miły gest mimo wszystko, kasę już zarobili więc równie dobrze mogliby nic z tym nie robić.
 
Patche też robią, właśnie pobieram ważącą prawie dwa giga łatkę :p A darmowe dodatki i gra to miły gest mimo wszystko, kasę już zarobili więc równie dobrze mogliby nic z tym nie robić.
Fajnie jakbyś, kiedyś, w przyszłości, dał znać jak chodzi gra po patchach. Na ile została poprawiona. Albo nie została.
 
Ja już po patchu 1.02 zauważyłem że gra chodzi płynniej. Dalej wywala do pulpitu i zamraża mi obraz może ten patch coś zmieni

---------- Zaktualizowano 21:41 ----------

Dzisiejszy update niestety u mnie nic nie poprawił. Nie widzę najmniejszej różnicy :(
 
@eustachy_J23
Miał racje Ubi niema raczej szans na naprawę Unity, mistrzami kodu nie są, patch miał poprawić wydajność, guzik wyszedł.

[video=youtube;v3UEkBx-FHQ]http://www.youtube.com/watch?v=v3UEkBx-FHQ[/video]
 
Waaaa....:troll:
I tak ta gra chodzi na konsoli ?
Normalnie aż sie prosi o jakiś zbiorowy pozew przeciwko UBI !
 
No co? Że spadki do 17 klatek? To przecież zaleta, najbardziej kinowe doświadczenie w dziejach elektronicznej rozrywki.

A patche mające w założeniu poprawiać wydajność za wiele nie dadzą. Prawie nigdy nie dają. To placebo.
Jeśli kod jest zwalony i tytuł w takim stanie trafi na półki, to potem już niewiele da się zrobić.
Gra albo działa dobrze, ewentualnie przyzwoicie w dniu premiery (w takim wypadku można coś jeszcze poprawić), albo w ogóle znaczy nigdy.
 
W Rome II się udało. Tzn. było strasznie, a jest nieźle.

Jest lepiej, fakt, bo da się grać, ale do nieźle czyli w pełni komfortowej zabawy nadal brakuje i już brakować będzie. Poza tym Rome 2 potrzebował na to blisko roku!
Łatanie framerate'u po premierze, jeśli zawaliło się w fazie dewelopingu to zawsze półśrodek.
A gry z cyklu AC, jak trójka czy Black Flag do dzisiaj nie doczekały się stosownych usprawnień, więc tym bardziej nie liczyłbym na jakąś wyraźną poprawę.
 
Top Bottom