Wiedźmin 3: Dziki Gon

+

Guest 2686910

Guest
@adventus


Weź, bo ludzie już się nabierają.
 
Widać tam przez chwilę uciekającego chłopa, z outra dwójki.

Raczej uciekającego przed Dzikim Gonem żołnierza (chyba żołnierza, bo ma na głowie kapalin, ewentualnie bandytę ;P) z trailera Miecza Przeznaczenia ;P Outra dwójki tam nie ma.
 
Last edited:

Guest 2686910

Guest
Nie miałem na celu nikogo nabierać, przeca widać wyraźnie że godomy o wyimaginowanym filmiku :( chopie
Mówiłem, o tym komentarzu pod filmikiem.
Swoją drogą, do czego to doszło, tak bardzo brakuje materiałów, że fani muszą sobie robić własne, żeby o nich pogadać. Chude lata.

A tak już zupełnie na stronie, to czuję się skrzywdzony faktem urodzenia się na wschodzie. Paręset kilometrów w lewo i też mógłbym tak fajnie gadoć. A tak jak to robię to jakoś tak sztucznie, a zaciąganie à la mój region mi nie wychodzi. Smutek =(

@Koreon No właśnie rosyjski czy białoruski też mi nie wychodzą. O czym to ja..? A, tak. Smutek =(
 
Last edited by a moderator:

Guest 3669645

Guest
do czego to doszło, tak bardzo brakuje materiałów, że fani muszą sobie robić własne, żeby o nich pogadać. Chude lata.
Jak wspominałem, skoro REDzi sami nie chcą nam dać trailerów, to trzeba będzie zrobić sobie własne :p

Mam tego więcej. Otworzę trailerownię i będę sprzedawał spoty za 5 złoty :D I co najważniejsze u mnie będą wychodzić co tydzień, REDzi z tymi ich kilkoma miesiącami nie są dla mnie konkurencją ;>
 
Mówiłem, o tym komentarzu pod filmikiem.
Swoją drogą, do czego to doszło, tak bardzo brakuje materiałów, że fani muszą sobie robić własne, żeby o nich pogadać. Chude lata.

A tak już zupełnie na stronie, to czuje się skrzywdzony faktem urodzenia się na wschodzie. Paręset kilometrów w lewo i też mógłbym tak fajnie gadoć. A tak jak to robię to jakoś tak sztucznie, a zaciąganie à la mój region mi nie wychodzi. Smutek =(

Paręset kilometrów w prawo i gavaritałbyś pa ruski.
 
Ale sucho na forum, u mnie to kilka km na zachód i już by było sprechen sie deutsch, a niemieckiego wyjątkowo nie lubię, beznadziejny w słuchaniu. (koniec offa)
Nawet nie zwróciłem uwagi że TGA 2014 i Playstation Experience 2014 są to imprezy niemal w tym samym czasie i miejscu, więc przypadek? nie sądzę, może środowisko developerów chce sobie kac Vegas swoje urządzić.

Pomimo tej posuchy jak przeglądam fora i najbardziej wyczekiwane gry 2015 no to wszyscy niemal jak jeden chór wymieniają dość szybko Wiedźmin 3 więc pamiętają.

Ps Dwa tysiaki pękły, uwagi nie zwróciłem.
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
Tylko jeden miesiąc i osiem tygodni.
Myślałeś może o pracy w marketingu? :p

---------- Zaktualizowano 00:54 ----------



Pewnie widział teaser nowego trailera W3 :troll:

Ech, mogliby już w końcu napisać "Nowy 15 minutowy zwiastun Wiedźmina 3 na TGA 2014. Już widziałem i dotąd mam mokro w gaciach, design gnomów i Regisa powala najbardziej"
 
Moim zdaniem jeżeli dzisiaj nic nie wrzucą to raczej na TGA się wielkich rzeczy nie spodziewam. Rok temu był chociaż jakiś mały przeciek. Wolałbym się mylić. @Marcin Momot będzie dzisiaj jakieś mięsko ?
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
Ci z TGA w piątki zawsze coś wrzucają / ogłaszają. Na razie ujawniono tylko obecność Metal Gear Online i Pana Kojimy. Dzisiaj jest chyba ostatnio dzwonek, by zapowiadać kolejne gry. W końcu gala już za tydzień, rychło w czas.

Czekajmy zatem do wieczora :huh:
 
Top Bottom