Krakowska inicjatywa

+
Ja tam mam chyba luźniejsze podejście do tego całego studiowania :D
Pfff... Ty nie wiesz, co to jest luźne podejście do studiowania xD

PS: Zawsze mnie rozwalała stara nazwa Waszego klubu - Walcownia Czechowice-Dziedzice xDD
 
@gwindor, niektórzy łudzą się że po studiach będą mieli zapewnioną świetlaną przyszłość, ghe ghe, frajerzy :whistle:

A co do tego tygodnia, środa byłaby spoko ;)
 
Po drodze do Krakowa mijam jak busem jadę, jasne, że wiem gdzie ;)||

EDIT: Wytłumaczy mi ktoś, czym są REDpointy? xD
 
Last edited:
@Mario\m/ - Eee... czyli pseudo-waluta, której przeznaczenie miało być wytłumaczone "Soon"?

Somfing lajk dad. :D
Póki co to takie forumowe lajki ala fejs, ale może REDZI wpadną na pomysł, żeby można je wymienić na coś bardziej materialnego, koszulki na przykład? :D
 
Chyba, że REDzi załatwiliby nam wymienność REDpointsów na piwo w HEXie :D
Co do HEXa... mi środy generalnie pasują najmniej z wszystkich dni tygodnia :p Zawsze mam zarąbane do wieczora. I to w taki sposób, że nie da się tego przeskoczyć ;p
 
Czyli wracamy do punktu wyjścia: każdy chce, każdy może zawsze, ale nie w te dni kiedy mogą inni :p
 
To są JEDYNE zajęcia, na których MUSZĘ być regularnie :D No... względnie regularnie, bo 2 nieobecności które są do odrobienia już mi jakoś tak wyleciały ;) Ale spoko, obecność obowiązkowa tylko jeszcze przez 3 tygodnie, w styczniu lajt :p
 
Mi ten tydzień serio odpada :p. A środa już w szczególności... Nie będę miał transportu żadnego :/.
 
No i mi się jeszcze właśnie zwaliło na łeb, że mieszkania muszę szukać, bo nam wypowiedział przed chwilą właściciel. Termin do 5 stycznia, pozdro.
 
Top Bottom