Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Marcin jest po prostu zagoniony, to w końcu dość gorący okres ;) A co do memów i emoticonek, nie polecam wam testować wytrzymałości Marcina oraz reszty ekipy, bardzo nie polecam :whistle:
 
Ja się w ogóle cieszę, że Marcin powrócił i dał znak, że żyje i nic mu nie jest :)

Dzięki za troskę. W zeszłym tygodniu złamało mnie przeziębienie na kilka dni, a jak wróciłem to narobiły się zaległości, więc musiałem nadrabiać, ale już wróciłem na forum i cieszę się z tego - brakowało mi Was:)

A memy spoko - tylko też nie można przesadzać - wszystko w nadmiarze przestaje być śmieszne;)
 
No i super, że zdrowie wróciło :) Szczerze się cieszę, ale swoją drogą - kiedy ten nowy materiał? :coffee:

A twórcy memów są kontrolowani, więc o przesadzie nie ma mowy ;)
 
Dzięki za troskę. W zeszłym tygodniu złamało mnie przeziębienie na kilka dni:)

Ach ta jesień:D brak materiałów, pogoda do bani, szaro i buro za oknem, Winter is coming, miejmy nadzieję że atmosfera się ociepli już za parę dni kiedy to wszyscy rozpromienimy się na widok nowych materiałów :) albo czymkolwiek, my jaramy się prawie wszystkim nt. W3 oczywiście:D
 
@Warzoch, czy Ty masz coś wspólnego z Warownią Starego Morza ?

@Marcin Momot Czy mógłbyś odpowiedzieć na moje pytanie ? Zadałem ponad tydzień temu na oficjalnej stronie i nie uzyskałem odpowiedzi, nie jest jakieś specjalnie wymagające, bardzo proszę.

Zastanawia mnie czy tryb spowolnienia, jak w gameplayu przy strzale z kuszy, można stosować do zadawania ciosów mieczem ? żeby w poszczególną część ciała wymierzyć ? Czy to tylko przywilej "Gabriela " ?
 
Last edited:
Zastanawia mnie czy tryb spowolnienia, jak w gameplayu przy strzale z kuszy, można stosować do zadawania ciosów mieczem ? żeby w poszczególną część ciała wymierzyć ?
Hmmm, to by mogło być ciekawe. Za pomocą myszki można by wymierzyć w którą część ciała, mniej więcej, chcemy trafić. Takie rozwiązanie jest w Dead Island i będzie w Dying Light. Spisuje się to dobrze i fajnie wpływa na wczucie się. Mamy po prostu pełniejszą kontrolę nad postacią. Chcesz uderzyć mieczem w głowę, w rekę, czy w nogę (i myślę, że tyle części ciała już wystarczy ;) ) Super sprawa.
 
@Warzoch Coś tak żem czuł :>

@Naxemar Miałem na myśli, że wtedy widok przeskakuje coś jak ten w czasie strzału z kuszy, że widzisz kawałek postaci i w alternatywnej sytuacji zamiast niej miecz, ale dajmy na to, to można zastosować raz w walce, potem ew rozwijać w umiejętnościach, do dwóch razy max, w miarę sensowne by to było... :d Ale nie chcę gdybać, zastanawia mnie konkret, bo właśnie na Warowni czytałem w faktach, że ma być Slow Motion jak w falloucie do wymierzania ciosów
 
Last edited:
Nadal procentowo jest 41% do 41%;) ktoś mówił , że głosowanie jest do piątku a tak przy okazji można głosować parę razy na tą samą grę? pytam bo ja 2 razy już zagłosowałem na wiedźmina
 
Można ile sie chce ale liczy chyba tylko raz, tak mi się wydaje przynajmniej i masz możliwość podejrzenia procentów - jakbym ja miał liczyć to ze 20 razy zagłosowałem :D
 
Można ile sie chce ale liczy chyba tylko raz, tak mi się wydaje przynajmniej i masz możliwość podejrzenia procentów - jakbym ja miał liczyć to ze 20 razy zagłosowałem :D
20 razy?;) o kurde no to teraz widać , że ci zależy na wiedźminie ;) kurcze jak by każdy głos zaliczało to już by wiedźmin wyszedł na prowadzenie ;) ale mimo że jest remis wiedźmin i tak jest na 1 miejscu hehe
 
@Marcin Momot Czy mógłbyś odpowiedzieć na moje pytanie ? Zadałem ponad tydzień temu na oficjalnej stronie i nie uzyskałem odpowiedzi, nie jest jakieś specjalnie wymagające, bardzo proszę.

Zastanawia mnie czy tryb spowolnienia, jak w gameplayu przy strzale z kuszy, można stosować do zadawania ciosów mieczem ? żeby w poszczególną część ciała wymierzyć ? Czy to tylko przywilej "Gabriela " ?

Musiało umknąć, bo zupełnie nie przypominam sobie takiego zapytania. Nic mi nie wiadomo o takim elemencie. Spowolnienie pojawia się tylko przy strzale z kuszy i używaniu koła redialowego.
 
A jak myślicie grę zaczną reklamować w Polsce w telewizji i w sklepach pod koniec stycznia czy bardziej na początku lutego ;)? P.S procentowo nic nowego?
 
A jak myślicie grę zaczną reklamować w Polsce w telewizji i w sklepach pod koniec stycznia czy bardziej na początku lutego ;)? P.S procentowo nic nowego?

Raczej początek lutego, bardziej prawdopodobne niż styczeń.

Marcin Momot - ciekawi mnie ile już kopii zamówiono preorderem :) Będziecie podawać takie dane wraz z premierą ?
 
Top Bottom