Wiedźmin 3 na gali The Game Awards 2014

+

Wiedźmin 3 na gali The Game Awards 2014

  • Nowy trailer

    Votes: 59 37.3%
  • Nowy gameplay

    Votes: 40 25.3%
  • Nic

    Votes: 14 8.9%
  • Stary 35min gameplay z mongolskim dubbingiem

    Votes: 39 24.7%
  • Inne

    Votes: 6 3.8%

  • Total voters
    158
Status
Not open for further replies.
Liczę na Trailer prawieOstateczny (przypominam, że trailer ostateczny ≠ trailer premierowy), przez który wszystkim spadną sandały razem ze skarpetkami.
No, ale ja z reguły mam tak, że za bardzo się napalam, a potem odczuwam zawód :sad:.
 
Na gali może nie być czasu na sensowny kawałek gameplay-a. Musi być porządne walnięcie przyćmiewające wszystkie inne gry z Netoperkiem na czele, dlatego też zagłosowałem na trailer - da się w nim umieścić więcej esencji, niż w gameplay-u.
 

Attachments

  • nnnnnnnnn.jpg
    nnnnnnnnn.jpg
    153.4 KB · Views: 52
Ja to bym mógł zobaczyć trailera, ale w postaci takiej, że będzie dokładnie opisany jakiś element gry; alchemia, walka, rozwój postaci lub coś takiego. Ale znając życie będzie to jakis hype-trailer jak SOD, VGX :D
 

Guest 3669645

Guest
Jest kilka możliwości co możemy otrzymać.

a) Kolejny trailer fabularny w stylu SoD, długość od jednej minuty do trzech, ale ze względu na bliską premierę wątpię by znowu powtórzono akcję z minutowym trailerem jak na VGX

b) Zwykły, "czysty" kawałek gameplaya. W ten wariant raczej wątpię ze względu na ograniczony czas na wizji, trudno byłoby pokazać coś ciekawego na krótkim surowym kawałku gameplay'u, musiałby trwać max tyle co pokaz z gryfem na E3.

c) Filmik prezentujący możliwości silnika gry. Taki sam, jaki dostał "The Division" na VGX rok temu. Pokazówka lokacji i efektów pogodowych.

d) Filmik prezentujący świat gry -"Opowiadający" o lokacjach, społecznościach, pokazujący działanie cyklu dobowego, efektów pogodowych, reakcje NPC'ów na działania matki natury.

e) Filmik w stylu jak powyżej, ale opowiadający o innych aspektach gry (fabuła / wprowadzenie do świata wiedźmina i inne)

IMO najbardziej prawdopodobny dla mnie jest wariant a i d.
 
Last edited by a moderator:
Jest kilka możliwości co możemy otrzymać.

a) Kolejny trailer fabularny w stylu SoD, długość od jednej minuty do trzech, ale ze względu na bliską premierę wątpię by znowu powtórzono akcję z minutowym trailerem jak na VGX

b) Zwykły, "czysty" kawałek gameplaya. W ten wariant raczej wątpię ze względu an ograniczony czas na wizji, trudno byłoby pokazać coś ciekawego na surowym kawałku gameplay'u, no chyba że trwałby tyle co pokaz z gryfem na E3.

c) Filmik prezentujący możliwości silnika gry. Taki sam, jaki dostał "The Division" na VGX rok temu. Pokazówka lokacji i efektów pogodowych.

d) Filmik prezentujący świat gry -"Opowiadający" o lokacjach, społecznościach, pokazujący działanie cyklu dobowego, efektów pogodowych, reakcje NPC'ów na działania matki natury.

e) Filmik w stylu jak powyżej, ale opowiadający o innych aspektach gry (fabuła / wprowadzenie do świata wiedźmina i inne)

Jakiś mix z cyklu dobowego/pogodowego byłby fajny bo skończyłyby się wieczne dyskusje na ten temat :)
 
d) Filmik prezentujący świat gry -"Opowiadający" o lokacjach, społecznościach, pokazujący działanie cyklu dobowego, efektów pogodowych, reakcje NPC'ów na działania matki natury.
CDPR, our deal. We did our part. Now you do yours.
Innymi słowy... proszę!
 

Guest 3669645

Guest
Taki filmik wypuszczą tak czy owak, tylko pytanie czy teraz na gali, czy później :p Ale chętnie bym to zobaczył już teraz. O, i przy okazji w filmiku pokazaliby parę minigierek, jak wyglądają wyścigi łodzi, Gwint.
 
[...] jak wyglądają wyścigi łodzi, Gwint.

Gwint:
Gwint (z niem. Gewinde) – śrubowe nacięcie na powierzchni walcowej lub stożkowej, zewnętrznej lub wewnętrznej. Komplementarne gwinty wewnętrzny i zewnętrzny mają tak dobrany kształt, że pasują do siebie. Ruch obrotowy elementu z gwintem zewnętrznym powoduje przesuwanie się tego elementu względem elementu z gwintem wewnętrznym.

Gwint może być interpretowany jako równia pochyła nawinięta na powierzchnię walcową. W związku z tym mechanika gwintu jest identyczna jak równi pochyłej, dlatego też śrubę zalicza się wraz z równią pochyłą do maszyn prostych.
;)
 
W sumie jedyne na co można liczyć to zwiastun, najpewniej pokroju tego z VGX, czyli w zasadzie taki pół-zwiastun toteż nie pałam specjalnym entuzjazmem. Na gameplaye, czy filmy tej rangi, co prezentacja świata przedstawionego nie ma się co nastawiać, nie przy tej okazji.
No, ale jak to mówią lepszy rydz niż nic. Podobno.
 

Guest 3669645

Guest
W sumie jedyne na co można liczyć to zwiastun, najpewniej pokroju tego z VGX, czyli w zasadzie taki pół-zwiastun toteż nie pałam specjalnym entuzjazmem. Na gameplaye, czy filmy tej rangi, co prezentacja świata przedstawionego nie ma się co nastawiać, nie przy tej okazji.
No, ale jak to mówią lepszy rydz niż nic. Podobno.
A po ilu materiałach Ty się uśmiechniesz?
 
Najlepiej o cyklu dobowym i pogodowym. :p

O cyklu dobowym i pogodowym zrobić ponad 5 minutowy materiał będzie w sam raz (pokazanie zmiennej pogody i pór dnia w przyśpieszeniu w 3/4 lokacjach, bardziej liczyłbym na nowy Trailer/Gameplay.
 
Przede wszystkim, to liczę na coś co mnie nie zawiedzie. Trailer, dziennik czy gameplay, ważne by było to dobre i powodowało, że przez najbliższy tydzień wlepiał się będe w ekran z otwartą gębą, a nie takie cuś jak ostatnie 4 screeny, dzienniki czy intro.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom