Wiedźmin 3 na gali The Game Awards 2014

+

Wiedźmin 3 na gali The Game Awards 2014

  • Nowy trailer

    Votes: 59 37.3%
  • Nowy gameplay

    Votes: 40 25.3%
  • Nic

    Votes: 14 8.9%
  • Stary 35min gameplay z mongolskim dubbingiem

    Votes: 39 24.7%
  • Inne

    Votes: 6 3.8%

  • Total voters
    158
Status
Not open for further replies.
Raczej Hajpowice. Pociąg do Hajpowic, skład, kurs na Hajpowice itd.
I zwykle nie chodzi o wygraną, tylko o sam proces walki i rywalizacji. Przecież nie chodzi o to, by złapać króliczka, tylko by gonić go.
 

Guest 2686910

Guest
@eustachy_J23 Ok, rozumiem. Widać jest jeszcze nadzieja dla Twojej cynicznej duszy.
Dla mojej nie ma. Zagłosowałem raz i w pełni spodziewam się rozczarowania na jakimś tam poziomie.
Widać niektórym zależy na wygranej co najmniej jakby nagroda były złote gacie.
Z ust mi to wyjąłeś, ale ja się bałem powiedzieć, bo jeszcze pociągiem rozjadą.
 
Ok, rozumiem. Widać jest jeszcze nadzieja dla Twojej cynicznej duszy.

Nie, nie sądzę, naprawdę. To stan przejściowy, nie martw się.

Widać niektórym zależy na wygranej co najmniej jakby nagroda były złote gacie.

Wiesz, miano najbardziej oczekiwanej gry zobowiązuje. Winduje oczekiwnia, że hoho. Po czymś takim produkt musi być z najwyższej półki, inaczej zjada się producentów.
Żywcem.

Jako iż nie mogę śledzić wszystkiego, to - czego się dzisiaj możemy spodziewać? Trailer/gameplay?

Dzisiaj to po prawdzie niczego. Za to jutro i owszem, zwiastun będzie. Oby tylko wraz z nim w niepamięć odszedł sezon susz.
 
Last edited:
Mam małe pytanie. Jako iż nie mogę śledzić wszystkiego, to - czego się dzisiaj możemy spodziewać? Trailer/gameplay?
 

Guest 3669645

Guest
Napiszę maila do Billa Gatesa. Wykona jeden telefon i zaraz Wiesiek będzie miał 90%. A jak nasz RED będzie odbierał nagrodę to mu jeszcze czerwony dywan rozwiną.
 

Guest 3669645

Guest
Podobno głosowanie trwa dokładnie do 2:00, czyli do startu gali. Wiemy już kiedy odpalić najcięższe działa.

@Booraz W naszych mediach wszędzie trąbią, że u nas zaczyna się o 2 :sad:
 
Last edited by a moderator:
To teraz zaczną się najcięższe godziny głosowania, Zachód (Ameryka) właśnie się obudził, ma godzinny poranne/popołudniowe. Fani Batmana wstali z łóżek. Ale na szczęście jak do tej pory prowadzimy. Miejmy nadzieję, że przeciwnik nie ma żadnego asa w rękawie i do końca głosowania będziemy prowadzić choćby niewielką przewagą procentową. Niemniej jednak REDzi (My oczywiście również) mogą być dumni z wywalczonej pozycji, światowej pozycji. Gratuluję i życzę zwycięstwa! Trzymam za Was kciuki, REDzi! View attachment 8039
 

Attachments

  • divers2203.gif
    divers2203.gif
    5.6 KB · Views: 38

Guest 3669645

Guest
Kto wymyślił tą 2.00? Gala zaczyna się o 9 P.M..EST, 2 A.M. u.k., przynajmniej według zagranicznych mediów. Czyli wychodzi na to, że o 3 naszego czasu.
Sprawdziłem dokładnie i masz rację, gala zaczyna się o 3. Echh... Jeszcze więcej czekania. I jeszcze więcej użerania się z nietopyrzem. To będzie długa noc.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom