Wiedźmin 3 na gali The Game Awards 2014

+

Wiedźmin 3 na gali The Game Awards 2014

  • Nowy trailer

    Votes: 59 37.3%
  • Nowy gameplay

    Votes: 40 25.3%
  • Nic

    Votes: 14 8.9%
  • Stary 35min gameplay z mongolskim dubbingiem

    Votes: 39 24.7%
  • Inne

    Votes: 6 3.8%

  • Total voters
    158
Status
Not open for further replies.
właśnie przed chwilą, po 3 moich głosach (plus głosach innych osób w tym samym czasie) z 45% do 44% zrobiło się znowu 45% do 43% ..... obawiam się, że noc przyniesie niemiłą niespodziankę...
 
Wiecie co Wam powiem ? To bez znaczenia kto wygra, tylko nagroda sie liczy. Bo przy takim rezultacie zarówno Wiedźmin jak i Batman są najbardziej oczekiwanymi grami 2015 :) Te procenciki nie robią różnicy.
 
Nieposiadanie znajomych na fb ma swoje plusy - nikt się nie czepia o >100 postów "Głosuję na wiedźmina 3".
Można było ustawić, żebyś głos widział tylko Ty, a pewnie miałeś ustawione jako publiczne lub dla znajomych. Teraz nie wiem czy sie to jeszcze da przestawić :p
 
A Redzi to czytają i jest im smutno, bo jeśli wygrają to nie będzie to uczciwe. Ludzie, zluzujcie trochę. Po co to? Wiadomo- polska gra, trzeba wspierać, ale nie w taki sposób. Rzekłem.
 
A Redzi to czytają i jest im smutno, bo jeśli wygrają to nie będzie to uczciwe. Ludzie, zluzujcie trochę. Po co to? Wiadomo- polska gra, trzeba wspierać, ale nie w taki sposób. Rzekłem.

A to niby dla czego, jeśli faktycznie jest tak że każde klikniecie jest zliczane to nie tylko dla Wiedzmina, ale dra pozostałych też, więc skoro każdy ma równe szanse to co w tym złego...
 
a ty myslisz ze ci od batmana graja fair haha to jest people choice a my jestemy tymi people tu własnie o takie wojnu fanów chodzi, który fandom silniejszy...
 
@Crushon

Przecież ja żartuję :).

Ale prawda jest taka, że założyłem sobie KONTO na tweetter'ze specjalnie dla tego głosowania. I pewnie nie ja jeden.
 
Myślę, że u batmana też to występuje, ale na pewno nie w takiej skali. Wy głosujecie, bo to polskie studio i polska gra i trzeba wspierać. Brytyjczyków raczej nie obchodzi to, że deweloper jest ich rodzimy. Mają wielu innych.

Co złego? No może to, że wynik będzie zakłamany. Wiedźmin wygra, bo jacyś zapaleńcy głosowali po kilkanaście razy, a nie dlatego, że na prawdę jest najbardziej wyczekiwaną grą. A potem będzie, że wynik sprzedaży nie taki jak oczekiwano. Może to batman zasłużył na wygraną, mimo że będzie gorszą grą (wcale nie musi)?

Ale róbcie co chcecie. Jeśli wiedźmin wygra to przy ogłoszeniu wyników na pewno się skrzywię. Wielu innych pewnie też. Nie obchodzi mnie co robią fani batmana.
 

Guest 2686910

Guest
A to dostaną REDzi, jeśli wygrają (albo nie dostaną, bo nie wiem, czy takie dają też za wybór publiczności. Ale ładne.)

To właśnie ta współpraca z WETA Workshop.

E:
 
Last edited by a moderator:

Guest 3669645

Guest
Tym lepiej, tym razem nie chcę żadnych teaserów. Ma być 100% niespodziewanka.

---------- Zaktualizowano 20:05 ----------

Dziwne jest to że REDzi jeszcze oficjalnie nie zapowiedzieli trailera. Współpracują z TGA, powinni im chyba zareklamować tym galę.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom