Twórczość Xhu

+
No to ten sam aktor chyba :D.
Nie oglądam Gry o Tron, to znaczy dotrwałem do 2 sezonu, ale nie wciągnąłem się :p.
Ten Bronn w Grze o Tron to spoko postać? Da się go lubić? :D Lubicie tę postać? :D
 
Chciałbym się Was zapytać o radę, która wersja najlepsza. Z ramką/ciemnym pierwszym planem czy bez? Będę wdzięczny za pomoc :).

 
Czyli w sumie odpowiadacie w zgodzie też i z moim gustem co mnie bardzo cieszy. Zatem poprawie jeszcze małe detale i skupie się na ostatniej pracy.
Dziękuję bardzo :)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ok, żeby nie spamować zamieszczę tutaj gotową pracę. Przy niej siedziałem z 3 dni co chwile coś zmieniając, byłem bliski porzucenia tej koncepcji, ale w końcu jakoś zaczęła mi się kompozycja układać i kolory pasować. W żadnej innej pracy nie użyłem tylu warstw co tutaj :D. Efekt końcowy:
 
Last edited:
Złożyło się tak, że jest konkurs na pracę inspirowaną Japonią, a ja jak pamiętacie ostatnio taką stworzyłem (choć nie wiedziałem wtedy jeszcze o konkursie ;) )
Będę baaaaardzo wdzięczny, jeśli zagłosujecie na nią pod linkiem zamieszczonym niżej, czyli klikniecie fejsbukowego "lajka". Jeśli podzielicie się tym na swojej ścianie, czy gdzieś indziej, czyli udostępnicie moją pracę i poprosicie o głosik dla znajomka będę jeszcze bardziej wdzięczny! Liczę na Waszą pomoc :).
http://zainspirowanijaponia.pl/plakaty2014/kwiat-japonii/
 
Dwa dni tworzę ilustrację, a dziś będzie trzeci. Jeszcze jej nie skończyłem :D, ale, że to chyba moja najlepsza ilustracja jaką stworzyłem (tworze) dotychczas, chcę się przedwcześnie pochwalić :p. W związku z tym, że nie jest to jeszcze praca skończona, jeśli ktoś ma jakieś pomysły co dodać, zmienić itp. to bardzo proszę pisać.
Oto Drzewica, starosłowiański demon leśny, opiekunka roślinności. (Skojarzenia z Driadą będą jak najbardziej ok, gdyż między Driadą, a Drzewicą różnic w sumie wielkich nie ma, a przynajmniej ja w Demonologiach takowych nie zanotowałem).
 
@robert70r
No właśnie tło pozostawiłem wczoraj niedokończone, a efekt świetlny to efekt przypadku bardziej i eksperymentu, który na sam koniec zrobiłem.
Dziś dopiero walczę z kolorystyką i światłem, żeby to wyglądało bardziej sensownie. Pierwotnie ilustracja była w sumie cała w różnych odcieniach zieleni. Ale uznałem, że jest za zielona. Jak skończę zamieszczę też te zielonkawe wersje dla porównania ;).

---------- Updated at 11:27 PM ----------

Trochę roboty z tym miałem, wiele się nauczyłem :). Czcionka i ornamentyka przy niej nie jest ostateczna, ale póki co chcę odpocząć trochę od tej ilustracji, za długo na nią patrzyłem. Piszcie proszę co sądzicie.
 
Top Bottom