Wiedźmin 3: Dziki Gon najbardziej oczekiwaną grą roku 2015! Zobacz nowy trailer!

+
i pomyśleć ile osób narzekało przez te wszystkie godziny ;) jedno słowo Marcina wszystko zmieniły teraz tylko czekać na nową wersję ;)

Przybyło wsparcie uspokajające wzburzony lud i nastał cud, ta cisza :D. Podoba mi się takie nastawienie ludzi, będziemy czekać na nową wersję trailera ale i tak bynajmniej będziemy twierdzić (póki co ja i mitek24), że sama rozgrywka, klimat, fabuła najbardziej się liczą niż jakość wizualna :).
 
Grać w wiedźmina bez Polskiej rodzimej wersji językowej to tak jak iść do łóżka z kozą za przeproszeniem ;) ja sobie nie wyobrażam nie grać w polskiej wersji
 
Niestety w tym wypadku kompresja okropnie dała nam się we znaki. Chciałem wszystkich zapewnić, że pracujemy nad nową wersją zwiastuna, którą udostępnimy na naszym kanale tak szybko, jak będzie to możliwe. Będzie ona oczywiście w dużo wyższej jakości. Po raz kolejny chciałem Was zapewnić, że nie ma mowy o żadnym downgradzie.

Marcin jak Was proszę, zamieście ten Wasz materiał na waszych serverach do pobrania w pełnej glorii. Youtube jak youtube pewnego poziomu nigdy nie przeskoczy.
 
(...)

Druga sprawa, mam problem z trailerami do Wiedźmina 3 (CGI nie liczę). Żaden mnie nie rozwalił na łopatki (SoD był najbliższej ale jeszcze czegoś mu zabrakło), wszystkie są w porządku, trudno się do nich otwarcie przyczepić, ale brakuje w nich tego czego w kulturze cenię najbardziej - emocji.
Lubię przeżywać gry i chciałbym także przeżywać ich trailery. Mam nadzieję, że w grze będzie sporo niejednoznacznych wyborów, W2 zbyt wysoko postawił w tym względzie poprzeczkę, żeby od tego odejść i wierzę, że tak będzie, ale na zwiastunach tego nie czuję. .
(...).
Coś w tym jest. W trójkowych trailerach brakuje mi napięcia, jakiejś dramaturgii.
 
A mnie się jakość grafiki podoba. Od pierwszych zapowiedzi się martwiłem, że muszę bulić na nowy komputer. Jako żem leń straszny, dużo nie uzbierałem, a pod biurkiem ciągle stoi maszyna odpalająca dwójkę na najniższych ustawieniach.

Ale ten zwiastun dał mi nadzieję. Może odpalę trójkę na średnich!

@Marcin Momot @Rafal Jaki @theta77
DZIĘKUJĘ WAM REDZI Z CAŁEGO SERCA! Dziękuję, że pomyśleliście o nierobach i Mongołach nie mających ochoty na wymianę maszyny odpalającej W2 na niskich. KOCHAM WAAAAAS!
Czy mi się wydaje, czy to pierwszy post od dawna, w którym nic nie pisałeś o gnomach?
A wracając do tematu? Ciekawe kiedy nowa wersja się pojawi. Bo obejrzałbym.
 
Może nowa wersja będzie na święta ;) taki prezencik pod choinkę chociaż mam nadzieje , że będzie szybciej
 
Będzie jeszcze więcej flejmu, jeszcze więcej niedomówień i dywagacji czy trailer przypadkiem nie został specjalnie podrasowany.
Będą porównania i zarzuty o bezczelne mydlenie oczu, pięknie....
Oczywiście będzie to niezły balsam na obolałe tyłki niektórych, obwiniających konsole, fanów.
 

n0rv

Forum veteran
Niestety w tym wypadku kompresja okropnie dała nam się we znaki. Chciałem wszystkich zapewnić, że pracujemy nad nową wersją zwiastuna, którą udostępnimy na naszym kanale tak szybko, jak będzie to możliwe. Będzie ona oczywiście w dużo wyższej jakości. Po raz kolejny chciałem Was zapewnić, że nie ma mowy o żadnym downgradzie.

Czy możecie udostępnić materiał źródłowy bez kompresji? Na Gamersyde takie materiały się pojawiały, jak będzie tym razem?
Piszę, bo jakość miniaturki trailera z YouTube, jest zdecydowanie lepsza, niż samego trailera.
 
View attachment 8124
czy ktoś z cdpr mógłby napisać co to qwa jest? i czy to była wersja z xbox one czy coś?
 

Attachments

  • 1417870001321.jpg
    1417870001321.jpg
    93.3 KB · Views: 29
W nowym trailerze Dying Light czuć mega dramaturgię i napięcie....i do tego grafa jest na wysokim poziomie klik.
 
O kurczę siedzę od 9 na forum idę odpocząć potem wejdę zapewne narobi się z 20 stron ;) ważne , że można zapomnieć o tym nieudanym trailerze i że niedługo będzie nowy;)
 
Top Bottom