Wiedźmin 3: Dziki Gon najbardziej oczekiwaną grą roku 2015! Zobacz nowy trailer!

+
Nie wiem, czy ktoś o tym wspominał, ale wreszcie zobaczyliśmy w miarę wiedźmińską kurtę. Jest 1000x lepsza od tej "podstawowej".
 
Dopiero teraz obejrzałem trailer. Artefakty kompresji są masakrycznie widoczne nawet w 1080p - i to właśnie w postaci rozmycia i ogólnego pogorszenia wyglądu tekstur. W paru momentach widać, jak nagle, gdy obraz zaczyna się poruszać, jakość momentalnie leci na pysk - np. deski w okolicach 18-19 sekundy. Także jak najbardziej wierzę w to, co napisał Marcin, że kompresja rozwaliła ten trailer - bo naprawdę przez te artefakty nie da się za bardzo ocenić jakości grafiki.
 
Nie wiem, czy ktoś o tym wspominał, ale wreszcie zobaczyliśmy w miarę wiedźmińską kurtę. Jest 1000x lepsza od tej "podstawowej".

Nieee no, na wcześniejszych zwiastunach też widzieliśmy fajne (parę nawet było podobnych).
 
Nieee no, na wcześniejszych zwiastunach też widzieliśmy fajne (parę nawet było podobnych).
Widzieliśmy na razie tylko domyślną klatę gladiatora i tę z kołnierzem ze stali. Oprócz tego na screenie była ta szata z suknią.
 
Jeżeli dla większości tutaj liczy się grafika i ciągle marudzicie jaka to jest brzydka to szkoda nawet czasu na dyskusje.
Inna sprawa, jak ta gra tak bardzo wam się nie podoba, ciągle marudzicie to po co chcecie ją kupić i się później męczyć?
Druga sprawa, pozostaje mi tylko czekać na premierę ;)
 
View attachment 8126
Ktoś pytał o medalion kota. Jednak przez tę kompresję ciężko coś dojrzeć.
 

Attachments

  • me.jpg
    me.jpg
    99.7 KB · Views: 29
Ta czerwona płytówka była właśnie podobna do kurtki z walki razem z Lambertem.
W pewnych aspektach - owszem. Niestety, elementy płytowe oraz kolor skutecznie zepsuły tę zbroję. Trzeci (obok gladiatorskiego i temerskiego) pancerz, którego używać nie zamierzam :).
 
Gra ma szczycić się fabułą i trudnymi wyborami, a trailery ciągle pokazują jakąś oklepaną epicką papkę fantasy. Ktoś wrzucił link do zwiastuna gry o zombiakach Techlandu. Porównując je, to wychodzi, że dylematy i głęboka fabuła będzie w tej rąbance Techlandu, a nie RPGu REDów.

W sumie to ja :p Bardziej chodziło mi o przygotowanie "dramatyczne" trailera i jakość. Jakoś nie mają problemów z kompresją i gra wygląda bardzo ładnie. Czuć też dramaturgię, że nie wiadomo co przyniesie taka przechadzka po mieście zombiaków. My natomiast mamy po raz 3, jaki to Dziki Gon jest znów zły, w sumie nie wiedząc dlaczego i po co? Okej po Ciri, ale łaj? Ja to wiem, nowi raczej nie..Fajny byłby trailer, jakby jakiś bohater, no nie wiem dajmy na to Vesemir opowiadał co i jak, w międzyczasie ukazywały by się dane przerywniki...żeby po prostu było czuć klimat.I tyle.. W moim odczuciu akurat ten trailer jest zbyt epicki, trochę nawet przypomina Shadow of Mordor..potrzeba swojskości i tyle. To tylko moje zdanie, może dlatego dziś tak każdy smęci, bo się trochę zawiódł.
 
Jeżeli dla większości tutaj liczy się grafika i ciągle marudzicie jaka to jest brzydka to szkoda nawet czasu na dyskusje.
Inna sprawa, jak ta gra tak bardzo wam się nie podoba, ciągle marudzicie to po co chcecie ją kupić i się później męczyć?
Druga sprawa, pozostaje mi tylko czekać na premierę ;)

Po tym jak niektórzy odwołali zamówienia na W3 EK tylko dlatego, że Microsoft wyłożył pieniądze na dodatkową zawartość do edycji dla Xboxa One to nikogo już nie powinno dziwić, że hejt będzie leciał praktycznie na wszystko, co nie jest takie jakie być rzekomo miało.
 
Po tym jak niektórzy odwołali zamówienia na W3 EK tylko dlatego, że Microsoft wyłożył pieniądze na dodatkową zawartość do edycji dla Xboxa One to nikogo już nie powinno dziwić, że hejt będzie leciał praktycznie na wszystko, co nie jest takie jakie być rzekomo miało.

Dla tego nawet nie czytam już ostatnio tych wszystkich wypocin, poczekam i zobaczę po premierze co ta gra warta ;) A grafika dla mnie w grze się nie liczy, najlepiej jak by była na poziomie W1, wtedy chodziła by idealnie wszystkim i nie było by problemu.
 
Nie tyle W1, co raczej W2 + kolorystyka z W1. Mniej oczojebnej bajeczki, a więcej stonowanych barw jak na wiedźminland przystało.
 
Nareszcie, przekopałem się przez te wszystkie posty :p Marcin trochę mnie uspokoił jeśli chodzi o ten trailer, teraz nie pozostaje nic innego jak czekać na nową wersję :p
 
Pisałem to już przy okazji innych materiałów i napiszę teraz - ocena jakości grafiki gry po obejrzeniu na youtubie jest co najmniej nierozsądna. Wszystkie materiały ściągałem w najlepszej możliwej jakości i między nimi a youtubem jest przepaść i k... Rów mariański!
 
;)
View attachment 8129

---------- Zaktualizowano 16:59 ----------

Pisałem to już przy okazji innych materiałów i napiszę teraz - ocena jakości grafiki gry po obejrzeniu na youtubie jest co najmniej nierozsądna. Wszystkie materiały ściągałem w najlepszej możliwej jakości i między nimi a youtubem jest przepaść i k... Rów mariański!
To prawda. W całej rozciągłości. Tylko nie mów, że oglądając wersję YT jakiejkolwiek gry nie widać jakiej jakości jest grafika, (pomijając kompresję) bo widać.
 

Attachments

  • ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.jpg
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.jpg
    170.6 KB · Views: 26
Skoro w poniedziałek będzie wersja polska trailera to może już za jednym zamachem wrzucić nieskopresowaną polską wersję? :D
 
Top Bottom