Wiedźmin 3 - grafika

+
Nie przed 22:00 ;) ...

To przestawcie sobie zegarki, wrzucam zaraz , tylko jeszcze wybieram, ale chwilę to potrwa bo każdy screen waży średnio po 24 mb :D

Na początek zrzut z ustawień gry i sprzętu, reszta screenów idzie bez kompresji, niech to da ludziom do myślenia jak wygląda gra bez skompresowania z YouTuba itd a to jest TYLKO "Wiedźmin 2".

View attachment 8135
View attachment 8136
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    390.2 KB · Views: 42
  • 2.jpg
    2.jpg
    358.4 KB · Views: 30
Last edited:
Twój pulpit wygląda jak ogarnięty pożarem burdel, jak to mawia nasz przyjaciel Jaskier.

Ciesze się razem z tobą ;)

Cholera, te pliki nie chcą się tu wgrać, zobaczę czy jak zmienię na jpg nie będzie dużej straty w jakości.
Edytowane :
Tragedii nie ma, jeśli już to jakaś nieznaczna różnica, wrzucam tutaj w JPG.
Jeśli ktoś chce z jakichś specyficznych lokacji (możecie mi savy podrzucić) to mogę porobić również screeny.

View attachment 8137
View attachment 8138
View attachment 8140
View attachment 8141
View attachment 8142

Kolejne zrzuty w kolejnych postach.
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    429.5 KB · Views: 39
  • 2.jpg
    2.jpg
    422.3 KB · Views: 42
  • 3.jpg
    3.jpg
    387.8 KB · Views: 38
  • 4.jpg
    4.jpg
    386.1 KB · Views: 32
  • 5.jpg
    5.jpg
    373 KB · Views: 37
Last edited:
A ja bym chciał wiedzieć czym są te dziwne obiekty, które zaznaczyłem na poniższym screen'ie.



Nie chcę nic sugerować ale wygląda mi to na niedoczytane tekstury obiektów (zwłaszcza ten fragment trzeciego planu na prawo od Gonu).
Problemy z samą grą, czy technologią Umbra?

Rozyebałeś mnie :rofl:

Ja bym był za tym że to sa okute metalem szpice dzioby pływaki (czy jak to sie tam nazywa)tych łodzi co tam stoja ! hahaha
 
Przecież to jest potwornie skompresowane. Nie mogłeś tego wrzucić w jakiejś paczce na hosting?

A mogę, tylko jak spakuje rarem to nie będzie lipy ?
Te scrreny zajmują 261 mb bez zmiany z BMP na JPG.

---------- Zaktualizowano 17:48 ----------

Pomimo tego grafa wymiata :p

Owszem, a to jest przecież "Wiedźmin 2" :)
Ludziska narzekają na to że "Wiedźmin 3" będzie brzydki, prawda jest taka że jeśli ktoś będzie miał sprzęt który pozwoli się cieszyć grafiką na maksa, to będzie wgnieciony w fotel, warto to sobie uświadomić zamiast ciągle pesymistyczne scenariusze szerzyć.
 
Fajnie. Może jeszcze się rozpęta dyskusja nt. grafiki w W2. Później zacznie się przeplatać z domniemanym downgradem w trójce, a jeszcze później nastąpi............... pożar forum hehe ;)
 
Akurat oświetlenie W2 ma zwalone po całości, dynamiczne a przedstawia się dużo gorzej niż statyczne w jedynce.
O ile doceniam jakość tekstur, modeli, nagromadzenie detali, tak oświetlenie jest paskudne.

W W1 silnik jest archaiczny, co widać i to jak, a jednak strona artystyczna stoi tam imo na dużo wyższym poziomie.
Grafika to nie tylko rozdzielczość tekstur, wersja DX, numerek shaderów i tak dalej.
Technikalia to nie wszystko.
 
Top Bottom