Wiedźmin 3: postacie

+
Na filmwebie w obsadzie pojawiła się jakaś nowa postać: Hector Krafft Ebbing.

No. Z jakieś trzy miesiące temu.

Wygląd Yen to chyba jedyna (może obok muzyki) rzecz, która ratuje ten trailer w moich oczach. Genialnie wyszła (w końcu).

No weź...
A Geralt tańczący z mieczem u boku Lamberta z jeźdźcami Gonu to w kij pierdział?
Przy tym momencie miałem ciary.
W ogóle poszaleli z reżyserią cut-scenek.
 
Last edited:

Guest 2686910

Guest
No weź...
A Geralt tańczący z mieczem u boku Lamberta z jeźdźcami Gonu to w kij pierdział?
Przy tym momencie miałem ciary.
W ogóle poszaleli z reżyserią cut-scenek.
Nie wezmę, wybacz :(
Może nie pierdział, ale nie zerwało mi tego metaforycznego kasku. Nie wiedziałem nawet co było nie tak z tą sceną dla mnie, póki nie przeczytałem posta @raison d'etre o tym, że tańczą jakoś tak... wolno. Powoli. I może to jest zrobione w ten sposób, żeby można było podziwiać maestrię mocapu, ale do mnie to niezbyt trafia. Podobne wygibasy wycina Geralt w trakcie walki z endrigami w polskim gameplayu, a tam jest w pełnej szybkości. I bardziej mi się tam podoba.
Wiem, to brzmi jakbym się czepiał. Nic nie poradzę, kiepskie to było w odbiorze (poza Yen. I muzyką. Prawie wybaczyłem resztę za te dwa elementy.).
 
Last edited by a moderator:
Hmmm... Jeśli chodzi o nieujawnione postacie, odpada Ciri, Yennefer i Vesemir. Zostaje Triss, Parcival i kowal z podgrodzia :) Czyżby redzi szykowali jakąś niespodziankę?
Tak, wiem że ich nie będzie. Ale pomarzyć mozna... (smutek)
 
To jest ciekawe. Nie tylko widzimy uciekającą Yen, ale też Geralta i Nilfgaardczyków > a wszystkich ścigają Jeźdźcy Gonu ze swoimi pluszakami ;)
View attachment 8198
 

Attachments

  • ffffffffffffffffffffffffffffffffffff.jpg
    ffffffffffffffffffffffffffffffffffff.jpg
    162.5 KB · Views: 30
Obstawiam, że będziemy się wcielać w Ciri. Lamberta czy Yenn już kilka razy na dotychczasowych materiałach można było zauważyć w pobliżu Geralta, więc to trochę bez sensu by było. Geralt z Ciri może spotkają się w 3/4 gry, więc to jest póki co najlepsze rozwiązanie. Za Ciri przemawia też fakt, iż ostatni trailer nazwa się "Starsza krew".

PS. Ciekawe czy po Triss jeszcze jakaś postać zostanie pokazana na stronie głównej. Może Jaskier?
 
Last edited:
O ile najsławniejszy bard między Jarugą a Buiną nie dokonał za życzeniem Redów ostatecznej transformacji w klauna.

@theta77
Jak z tym Jaskrem w końcu będzie? Powrócicie do inteligentnego trubadura znanego z Sagi, czy kontynuujecie wyszczerbiony wizerunek Jar-Jara w ludzkiej skórze?
 
Last edited:
Na trailerze SoD można zobaczyć jak ktoś (prawdopodobnie Geralt) zrywa mu wąsy. Najprawdopodobniej więc nasz bard ponownie będzie bawił się w szpiega. Ja tam liczę, że w "trójce" Jaskier będzie miał jakąś większą rolę niż dotychczas. No i mam nadzieję, iż wreszcie usłyszymy jakiś utwór (może kilka?) porządnie przez niego zaśpiewany. W końcu to bard do diaska, a do tej pory tego za bardzo widać nie było.
 
Ujęcie jest na tyle krótkie, że wydawało mi się, iż ktoś zrywa Jaskrowi doczepione wąsy. Mimo to na jedno wychodzi: Jaskier popadł w tarapaty, ktoś go uwięził i Geralt ratuje mu tyłek. :p
 
Na trailerze SoD można zobaczyć jak ktoś (prawdopodobnie Geralt) zrywa mu wąsy. Najprawdopodobniej więc nasz bard ponownie będzie bawił się w szpiega. Ja tam liczę, że w "trójce" Jaskier będzie miał jakąś większą rolę niż dotychczas. No i mam nadzieję, iż wreszcie usłyszymy jakiś utwór (może kilka?) porządnie przez niego zaśpiewany. W końcu to bard do diaska, a do tej pory tego za bardzo widać nie było.

Też mam taką nadzieję, że w W3 bard Jaskier będzie mieć dużo znacząco rolę niż w W2. Tym bardziej, że nadchodząca gra ma być dłuższa od W2 więc jest szansa na to, że Jaskier będzie miał dużo do powiedzenia, zaśpiewania, wyciągania go z tarapatów :D. W Wiedźminie 1 Jaskier praktycznie uczestniczył w prawie we wszystkich aktach, najbardziej w rozdziale IV. Fajny byłby pomysł wykorzystania go w W3 jako narratora jak to było w rosyjskim gameplay'u. W moim odczuciu dzięki temu klimat byłby lepszy, gdyż bezpośrednio oglądamy poczynania głównego bohatera i jednocześnie słuchamy tego co ma być za chwilę, jaki jest cel Geralta.
 
Również mi się z tym skojarzyło ;) Fajnie, że Ciri ma blizny na dekolcie, nie jest jakaś nieskazitelna.
 
Podobnie bieg przez las jest zapewne nawiązaniem do snu Geralta, gdy wydawało mu się, że jest ścigany przez Gon. Tylko upadku na końcu brakowało.
I ciekawe, dlaczego Ciri nosi medalion przy pasku.
Ci Jeźdźcy mają dobrze ponad dwa metry. Lambert nawet do ramion nie sięga.
 
Podobnie bieg przez las jest zapewne nawiązaniem do snu Geralta, gdy wydawało mu się, że jest ścigany przez Gon. Tylko upadku na końcu brakowało.
I ciekawe, dlaczego Ciri nosi medalion przy pasku.
Ci Jeźdźcy mają dobrze ponad dwa metry. Lambert nawet do ramion nie sięga.

Dokładnie. Zdecydowanie wyżsi od "normalnych" elfów Wiedźminlandu. Jeśli mnie pamieć nie myli, to Sapek w książkach stwierdził, że Aen Elle byli spokrewnieni z wiedźminlandowskimi Aen Seidhe, ale nie byli identyczni, a ich wzrost był wyróżniającą się cechą. Więc wszystko się raczej zgadza.

Sapkowski said:
Byli jednakowego wzrostu, to znaczy niezwykle wysocy. Ale twarz Avallac'ha była łagodna, a twarz czarnowłosego przywodziła na myśl drapieżnego ptaka. Jasny i czarny, pomyślała. Dobry i zły. Światło i mrok.

Był bardzo szczupły, a witać też było, że jest bardzo wysoki. - o Auberonie.

Wysoki, jasnowłosy elf ubrany w przybrudzoną farbą opończę - o Avallac'hu
 
Jak wiadomo Geralt razem z resztą ekipy z Warowni uczył Ciri jak walczyć.

W trailerze Widać to bardzo dobrze po tym, jak Jaskółka unika kostura Caranthira.



Fajne mrugnięcie do fanów oraz sprytny patent na pokazanie ralacji obu postaci. :D

Źródło.

Też od razu przypomniała mi się ta scena ;)

I ciekawe, dlaczego Ciri nosi medalion przy pasku.
Żeby jej nie było zimno w szyję i klatkę piersiową, no wiecie, ten dekolt... :wub:


Dokładnie. Zdecydowanie wyżsi od "normalnych" elfów Wiedźminlandu. Jeśli mnie pamieć nie myli, to Sapek w książkach stwierdził, że Aen Elle byli spokrewnieni z wiedźminlandowskimi Aen Seidhe, ale nie byli identyczni, a ich wzrost był wyróżniającą się cechą. Więc wszystko się raczej zgadza.
W dwójce w retrospekcji też wspominają o tym, że te elfy były inne, były najeźdźcami, mogą się więc odróżniać od zwykłych elfów wzrostem.
 
Top Bottom