Wiedźmin 3: Dziki Gon najbardziej oczekiwaną grą roku 2015! Zobacz nowy trailer!

+
Mamy tu jawny przykład ignorowania naszej części forum w kwestii informowania - nie zgadzam się na to.

Jest tak od końcówki okresu promocyjnego przed premierą W2 i dopiero to zauważyłeś? Ok, część pracowników CDPR nie jest polakami więc nie może się tu wypowiadać ale z pewnością część by mogła... Ale to nie są ich obowiązki, a i nie ma takiego zżycia z fanami jak przy okazji W1 czy nawet początku tworzenia W2 gdy nie byli jeszcze wielkimi graczami i Community i Uniwersum to wszystko co mieli.


Dla tych co widzą co chcą widzieć - nie chodzi mi o brak materiałów, a wręcz marginalny kontakt na linii My-CDPR. Gdzieś tak w połowie roku REDańczycy obiecali masę okazji do spotkań z nimi (wypowiedź w kontekście mojego pytania o to czy powtórzą sie zaproszenia do Studia jak to było przed W2), a mija pół roku i o tym (i nie tylko) cisza.... Smutne ale prawdziwe.

Edit, dodam tagi coby się REDzi wypowiedzieli co do oskarżeń: @Keth @Marcin Momot
 
Last edited:
Szkoda tylko, że u nas nikt nie informuje o tego typu sprawach. Marcin co prawda napisał o pogorszeniu grafiki przez kompresje i wgraniu nowej wersji trailera ale poza tym to nic...
 
Skoro RED miał tak mało czasu na przygotowanie czegokolwiek na TGA, to dlaczego nie wypuścili materiału, w którym Emhyr jest narratorem? Przecież ten filmik był pokazywany za zamkniętymi drzwiami (bodaj) w Londynie przez Namco i to (bodaj) w we wrześniu.

Taki strategicznie ważny jest on, że lepiej narazić się na hejt i oskarżenia o downgrade trailerem robionym naprędce, czy przez downgrade stracił na aktualności? :p

:huh:
 
Last edited:
Kampania prawdziwa zacznie sie w styczniu, w grudniu zaden materiał video miał sie nie ukazać.

Noż w rzyć kopaną, doczytałem. Dajcie spokój, jak tak dalej pójdzie z konkretami przyjdzie poczekać do 24 lutego.
Taka polityka braku informacji raczej nie służy rozwiewianiu wątpliwości, powiedziałbym że wręcz przeciwnie.
Ja już serio wolałbym nawet potwierdzenie największych obaw niż to co mamy.
Przynajmniej wiedziałbym, że nie mam tu czego szukać i na co czekać.

Z tą kampanią jakiej jeszcześmy nie widzieli to chodziło o to, że będzie tak niepozorna, skromna, nijaka jak tylko się da, prawda?
W takim razie wszystko idzie zgodnie z planem. Największy budżet na marketing, akurat.

Jest nadzieja. Jeszcze będzie z Ciebie porządny Warzochista

Tak się nie stanie jak widać.
 
Nie rozumiecie głównej myśli przewodniej tego nurtu :p A tak na poważnie - jeśli REDzi uważają kontakt ze społecznością zachodnią za ważniejszy to tracą u mnie w oczach. Powinno się nas traktować na równi jeśli już.
 
Z tą kampanią jakiej jeszcześmy nie widzieli to chodziło o to, że będzie tak niepozorna, skromna, nijaka jak tylko się da, prawda?
W takim razie wszystko idzie zgodnie z planem. Największy budżet na marketing, akurat.
Pewnie przez te niecałe 2 miesiące nastąpi istny wysyp materiałów z W3, że przed premierą każdy będzie grą zmęczony. Osobiście wolałbym jakąś bardziej długoterminową i umiarkowaną kampanię, która nie spowoduje przesytu informacjami.
 
Jaki ładny glitch na pokazie U4 u Sony przed chwileczką. Downgrade everywhere :p.
A co do trailera Wiedźmina, to mam nadzieję, że ktoś pobrał z YT materiał, bo liczę na analizę zmian - pobrał ktoś?
 
Last edited:
Szkoda tylko, że u nas nikt nie informuje o tego typu sprawach. Marcin co prawda napisał o pogorszeniu grafiki przez kompresje i wgraniu nowej wersji trailera ale poza tym to nic...

Może dlatego że na zagranicznym forum większy shitstorm był, tam jest znacznie więcej osób których interesuje grafika ponad wszystko inne niż u nas. ;)


Tutaj macie odpowiedni link do postu EvilChrisa: http://forums.cdprojektred.com/threads/32644-Obvious-Downgrade?p=1478439&viewfull=1#post1478439
 
@Warzoch
Pamiętaj, że w REDzie nie wszyscy umieją po polsku. Ten pan jakby nawet chciał coś nam napisać, to pewnie nikt nie zrozumiałby takiej polszczyzny z translatora googla :p.

A Marcin jest jeden i nie da rady zawsze na czas ugasić każdego pożaru. Nie ma się co spinać.
 
Nie tłumacz REDów. Na naszym forum jest mania usprawiedliwiania każdego parcia na zachód przez REDów: "jesteśmy...", "nam nie zależy na tym... a im tak"....

@maciekw to wiem ;) ale wypadałoby nas też poinformować - jak nie Marcin to Keth albo kto inny.
 
@sneaky Po prostu jesteśmy zbyt wierną społecznością. :p Inter`a muszą ciągle łechtać, bo łatwo mogą się odwrócić, a my jesteśmy zawsze za nimi i tyle. Przez naszą obecność i wsparcie zyskaliśmy plakietkę Community drugiej kategorii. I piszę to ja - Napoleon_Pl jeden z największych przeciwników Warzochistów, naczelny wróżbita forum oraz do tej pory zwolennik kampanii promocyjnej W3 (w sumie ciągle nim jestem ale olewania fanów już nie lubię..).

Edit: Proponuje jeszcze przeczytać mój post z poprzedniej strony, bo do tego samego nawiązuje gdybyś ktoś pominął.
 
Nie tłumacz REDów. Na naszym forum jest mania usprawiedliwiania każdego parcia na zachód przez REDów: "jesteśmy...", "nam nie zależy na tym... a im tak"....
A któż to nas rano atakował, gdy mówiliśmy, że Redzi słabo wyszli z tym zwiastunem, a grafika w nim jest okropna? Teraz już Redzi źli?
 
Top Bottom