Wiedźmin 3: Dziki Gon najbardziej oczekiwaną grą roku 2015! Zobacz nowy trailer!

+
Osobiście wolałbym jakąś bardziej długoterminową i umiarkowaną kampanię, która nie spowoduje przesytu informacjami.

Ja również, jako że już jestem zmęczony i do tego zły.
Nie jestem też przekonany czy ten wysyp faktycznie będzie miał miejsce, nikt tak przecież nie twierdził. Zważywszy na to jak bardzo CDP RED skąpi materiałów obstawiałbym z jeden długi, ewentualnie parę krótszych gameplay'ów , do tego ze dwa zwiastuny i tyle. A jeśli nawet wysyp nastąpi, to czy dowiemy się czegoś konkretnego? Również nie jestem pewien, szczególnie że dotychczasowe tzw. dzienniki w zasadzie niczego nie wnosiły, a na takie z prawdziwego zdarzenia nie zanosi się.
 
@Warzoch
Publicznie dostępny jest tylko ten "wywoływacz shitstormu". Może nie jest jeszcze gotowy, a może nie chcą wchodzić w paradę Sony i ich PlayStation experience. Trailer na YT to nie wszystko, dobrze byłoby gdyby serwisy internetowe poinformowały o jego zmianie. A teraz wszędzie tylko U4 na tapecie.
 

Attachments

  • fffffffffffffffffffff.jpg
    fffffffffffffffffffff.jpg
    240.3 KB · Views: 24
W temacie z linkami jest link do ściągnięcia trailera, nie wiem tylko czy to wersja skompresowana, czy nie (jeszcze mi się ściąga).
 
@Rustine Czepiasz się mnie człowieku i to w dodatku uszczypliwie. Krytykuje postawę REDów wobec ciągłego informowania forum zachodniego, a nas nie - mądre argumenty zostały mi przekazane i mniej więcej rozumiem o co chodzi w tej kwestii. Materiał mi się podobał i grafika była ok - taki już jestem ale krytyka dzisiejszego poranka była za duża.
 
Nie jestem też przekonany czy ten wysyp faktycznie będzie miał miejsce, nikt tak przecież nie twierdził.
Ja tam obstawiam gameplay ze Skellige, który tym razem dla odmiany zaprezentuje taką luźniejszą rozgrywkę, a nie główny wątek fabularny. Może pojawi się osobny gameplay dotyczący Gwinta. Co do dzienników to sądzę, że te konkretniejsze dotyczące jakichś ważnych aspektów rozgrywki Redzi trzymają na te 2 miesiące przed premierą. Podobnie było w przypadku DA:I, gdzie dzienniki dotyczące walki, craftingu pojawiły się jakiś miesiąc przed premierą a może i krócej. Jeszcze też pewnie doczekamy się zapowiedzi w serwisach growych, z których już będzie można co nieco wywnioskować.
 
Krytykuje postawę REDów wobec ciągłego informowania forum zachodniego, a nas nie
Właśnie o to chodzi. Nie pozwoliłeś nam robić tego samego, gdy chodziło o coś, co Tobie się spodobało. Nazwałeś nasze słowa bzdurami.
 
Chodziło mi o komentarze ludzi za bardzo opryskliwych w stosunku do czegoś co było dobre.
 
Teraz to i Niebiescy nie pomogą chyba, że ban hammera wyjmą i odkurzą... :whistle:

Zamiast spełnienia pewnej przepowiedni zaczął się Shit Storm..
 
Nie zapominajmy gdzie zaczynali REDzi. No i jak zaczynali. To smutne, że aby cokolwiek osiągnąć w tej branży trzeba zdobyć zachód.
 
Top Bottom