Wiedźmin 3: Dziki Gon najbardziej oczekiwaną grą roku 2015! Zobacz nowy trailer!

+
Właśnie do tego piję..Skoro 35 min=5.2GB, a filmik 1.15 - już ponad 2GB także tego no..
Jednak wielkość pliku i jakość w przypadku Wiedźmina ma niebagatelne znaczenie.
 
W przypadku tego nowego trailera, to nie tylko kompresja youtube zawiodła, ale Redzi coś sknocili przy kompresowaniu przed wrzuceniem na youtube chyba. Zresztą zobaczymy jak im się załaduje ten filmik.
 
Właśnie do tego piję..Skoro 35 min=5.2GB, a filmik 1.15 - już ponad 2GB także tego no..
Jednak wielkość pliku i jakość w przypadku Wiedźmina ma niebagatelne znaczenie.

Mamy już połowę tego przy blisko 17krotnie krótszym materiale... :whistle:
 
@josf - czy twórcy robią ów dałngrejd na złość graczom? Zaczniesz tupać i REDzi stworzą super grę, która magicznie ruszy na każdym sprzęcie? Wiesz o co można mieć pretensje? Tylko o to, że na początku pokazali trailer, który nijak ma się do tego co mogli osiągnąć. Nie ma dałngrejdu, są realia. Skoro już pół roku temu przekonaliśmy się jak wygląda realnie gra, to dlaczego ciągle ludzie krzyczą o dałngrejdzie? Kierunek krytyki tyczy się grafiki, ale zwrot jest nieodpowiedni. Krytyka nie powinna dotyczyć dałngrejdu, bo to bzdura. Krytyka powinna dotyczyć tego, że twórcy wypuszczają na początku jakieś materiały z kosmosu.
 

Attachments

  • 66666666666666666666.jpg
    66666666666666666666.jpg
    86.6 KB · Views: 39
Cóż, obejrzałem materiał w wersji Full HD, więc dorzucę swoje dwa słowa.

Mitycznego downgrade'u nie ma. Jakość trailera mieści się w tym co widzieliśmy przy okazji półgodzinnego trailera, lecz z wyjątkami.

Otóż widać że tekstury "zimowego" Gonu są niedopracowane. I nie ważne jak bardzo nieskompresowany materiał zobaczę, zdania nie zmienię. No, chyba że w końcu te tekstury zostaną zrobione porządnie ;)
Choć, jak już wcześniej rozmawiałem z paroma osobami, to raczej nie problem z teksturami jako takimi, lecz LOD'em. Są one po prostu niedoczytane...

Trailer mnie nie zachwycił, ale również nie przygnębił. Yennefer wygląda tak jak powinna, Ciri również bardzo do mnie przemawia. No i walka Geralta i Lamberta z Gonem...
Jednocześnie trailer sam w sobie jest dość średnio wyreżyserowany, no ale to jeszcze można tłumaczyć pośpiechem...
 
Last edited:
@nocny
Zauważ litościwie, że ja o żadnym "dałngrejdzie" nic nie pisałem. Napisałem tylko, że niepokój części oczekujących na W3 związany z kwestiami graficznymi jest uzasadniony. Może jestem jakiś ślepy, ale dla mnie z tego skakania: raz lepiej prezentujący się materiał - raz gorzej, wyłania się jednak ogólna tendencja spadkowa, czego najlepszym dowodem jest kilka ujęc z tego trailera, które wypadają o wiele gorzej niż to co widzieliśmy pół roku temu. O samym "dałngrejdzie" porozmawiamy po premierze, choć mam oczywiście nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby bo żadnego "dałngrejdu" rzeczywiście nie będzie. Nie pisz więc, proszę, co jest a co nie jest bzdurą bo o tym się dopiero przekonamy
 
Last edited:
Niestety w tym wypadku kompresja okropnie dała nam się we znaki. Chciałem wszystkich zapewnić, że pracujemy nad nową wersją zwiastuna, którą udostępnimy na naszym kanale tak szybko, jak będzie to możliwe. Będzie ona oczywiście w dużo wyższej jakości. Po raz kolejny chciałem Was zapewnić, że nie ma mowy o żadnym downgradzie.



Wielkie Rozczarowanie. Jak można było do tego dopuścić To się w głowie nie mieści jak to wygląda. Jak z 2010 roku albo gorzej. Tyle mam do powiedzenia.

Chwila chwila, bo coś tu się Marcinie wyklucza. Nagrywacie to jeszcze raz na maxie czy myślicie, że jakość tekstur i detali jutub sam naprawi?
Sorki, ale nawet wykastrowane kompresją trailery które powodowały opad szczęki wyglądają lepiej.

Jest klimatycznie, walka Lamberta i Geralta jest świetnie zrealizowana, nie wiem tylko dlaczego poczułem w pewnych momentach tanie trailery budżetowych RPGów w momencie gdy Yen uderzyła w ziemię różdżkami i był ten charakterystyczny efekt, o jak mocno o jak potężnie i ta walka Ciri z Gonem która miała być dynamiczna, a wygląda jakby była w zwolnionym tempie.

Poza tym gdy zobaczyłem ten wybuch to nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać.
Jako, że uruchomiłem W2 na ultra bez ubersamplingu to teraz W3 poleci spokojnie na wysokich bez ficzerów nVidii, przyłączam się do świętowania SMikiego.
 
Może trailer zepsuł się dwa razy. Raz przy zapisywaniu i drugi raz przy wysyłce na YT.
Będzie nowa wersja, będziemy mogli dyskutować, czy jest lepiej/gorzej i dlaczego.
 
@josf
Nie wiem czy w swojej wypowiedzi piłeś do mnie, mimo wszystko odpowiem.

Nigdzie nie napisałem że Twoje wypowiedzi to stek bzdur. Odniosłem się do dość dużej tendencji na forum (najbardziej na interze, ale również tutaj) ludzi krzyczących o downgradzie.
Nie pisałem również o tym, że spadków w jakości graficznej nie ma, bo nie porównywałem najnowszego trailera do pierwszych, "podrasowanych" materiałów", a wyłącznie do niedawnego gameplaya. A rzeczywistość jest taka, że w materiale FullHD, prócz tych nieszczęsnego Gonu, gra jest po prostu... ładna. I tyle.

EDIT. Pardon, zanim zacząłem pisać post nie oznaczyłeś nocnego, stąd zamieszanie :p
 
@josf - co to jest "downgrade"? Nienawidzę już tego słowa bardziej niż "next-gen". Krytyka grafiki zwrócona na downgrade sugeruje jakoby krytykujący uznali, że gra spokojnie mogłaby wyglądać lepiej, ale twórcy są złośliwi i zrobili grę brzydszą. Według mnie na końcu gra jest po prostu OPTYMALNA, czyli taka, aby dało się grać na twoim, czy moim kompie.
 
Last edited:
Top Bottom