Wiedźmin 3 - grafika

+
Prawie wszystkie tekstury bardzo fajne, ale drzewka i metalowe elementy jezdzcow gonu ze sceny gdy sie chlop chowa i ich obserwuje wygladaja slabiej. Ale myslalem ze jest gorzej ogladajac youtubowy trailer. Chyba ze ktos mnie uswiadomi i wytlumaczy logicznie czemu stopa jezdzcy na zblizeniu ma taka dziwna teksture na blachach.
 
Ja chcę to cudo odpalić w 4k, gdzie są te cholerne GTXy 980Ti ?! Bo 980ki raczej nie dadzą rady wymaksować w 4k na ultra :/

No grafa to majstersztyk :)
 
Widać gołym okiem, że trailer powstawał w dużym pośpiechu. Moim zdaniem gdyby poczekali jeszcze z ujawnieniem z tydzień, maksymalnie 2, wszystko prezentowałoby się znacznie lepiej. Bardzo podoba mi się roślinność na screenie z uciekającą Yen. Tekstury na dzikim gonie najprawdopodobniej się nie doczytały. Widać też problemy z ostrością.
 
View attachment 8202
Na tym screenie drzewa wyglądają bardzo ładnie, więc tylko te oszronione zbroje Jeźdźców odstają.
 

Attachments

  • JD2VcA6.jpg
    JD2VcA6.jpg
    77.3 KB · Views: 34
Tak męczymy ten trailer, a szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że go szybko zobaczę w wersji o wysokiej jakości. Zwłaszcza w sobotę wieczorem, kiedy ludzie powinni zajmować się wszyskim innym poza pracą.

Także obecny tu Redzie @Michal Janczewski przekaż pozostałym, że są pracocholikami i jak będą traktować kawę jak jaskółkę, to prędzej czy później wykitują ;D
I dzięki za trailer :)
 
Patrząc na nowe materiały stwierdzam że:
Wszystko wygląda ładnie ale tylko ładnie, po prostu jest OK
Ale początkowe wyobrażenie, które było budowane przez pierwsze materiały odnośnie super grafiki nie istnieje już :/
 
Ok to podsumowując, według mnie nie ma żadnego downgrejdu. Powiem wręcz jest to moje subiektywne zdanie oczywiście że otoczenie podoba mi się tutaj bardziej niż na SOD trailerze czy na 35 min gameplayu przede wszystkim drzewa a bardziej liście na nich wyglądają prze kapitalnie fajnie to Rustine uchwycił na zdjęciu, czy inne elementy otoczenia jak ta chatka i tak dalej, większość tekstur jest bardzo dobrych. Modele postaci również wyglądają bardzo dobrze. Wieśniak Geralt Yen i Ciri jak dla mnie bez zarzutu, wręcz powiedziałbym że progress.


Czyli tak na prawdę jedynym elementem dzięki którym można krzyczeć DOWNGRADE jest ten pan z Dzikiego Gonu gdzie jego zbroja w dużym przybliżeniu wygląda beznadziejnie. Ale jakby się tak uprzeć i zastanowić to na wcześniejszych materiałach nie mieliśmy takiego przybliżenia na Dziki Gon, więc jednoznacznie nie możemy powiedzieć że obniżyli jego jakość, tym bardziej że jeźdzcy z dalszych perspektyw nie różnią się chyba niczym jakościowo od ich wcześniejszych wersji.


Moge iść spać spokojnie.
 
Czyli tak na prawdę jedynym elementem dzięki którym można krzyczeć DOWNGRADE jest ten pan z Dzikiego Gonu gdzie jego zbroja w dużym przybliżeniu wygląda beznadziejnie.

Ten efekt mrozu czy szronu na zbroi jest ewidentnie do poprawy, ale reszta trailera (pomijając zapewne błąd ładowania tekstur) wygląda nawet dobrze.

Także gównoburza na chwilę ustała ;D
 
Tekstury są bardzo fajne, modele też. Jest klimat.

Ale cienie i oświetlenie chyba nie istnieją. Z tym jest naprawdę źle :|

Światło jest rozproszone dlatego nie ma wyraźnych cieni. Zwróć uwagę na swój cień w bardzo pochmurny dzień, kiedy chmury zakrywają całe niebo.
 
Top Bottom