Wiedźmin 3: Dziki Gon - list otwarty

+
Ja także dostrzegam dobre strony takiej sytuacji: gra będzie bardziej dopracowana, będę już po maturach pisemnych (ostatnia w dniu premiery, hehe) z ustnymi może też się akurat ułoży, znacznie większe szanse na upgrade kompa. Tylko szkoda, że więcej czekania, ale jeśli to ma zagwarantować większy komfort z gry to jestem na tak. Tylko ciekawi mnie czy DLC dalej planujecie wydawać po premierze jak mówiliście, czy wszystkie (albo chociaż część) dacie już od razu - właśnie pracowaniem nad nimi uzasadnialiście to, że nie będzie ich od razu w grze. No i czy dalej info o załapaniu się na kolekcjonerkę z rezerwy przyjdzie 2 tyg. przed premierą? W każdym razie powodzenia, Redzi! Jestem z Wami, bo im więcej dobrych (zwłaszcza polskich) gier na rynku tym lepiej :) Mam tylko nadzieję, że nie wpłynie to za bardzo na Cyberpunka (poza tym, że w tym przypadku już zachowacie się bardziej jak Blizzard i jak podacie datę premiery to już będzie to na 99% ostateczna data)
 
@Warzoch odszczekaj ...
Jak niedawno wspoinałem o obsuwie na maj 2015 że nie była by zła, i całkiem mozliwa to ty zaraz podnisłeś głos.
Ja miałem nosa ! przeczucie mnie nie zwiodło na ten maj 2015 !
 
I dobrze lepsza obsuwa niż wersja zabugowana i z problemami. Lecz z drugiej strony niestety, ale ostatni trailer, brak dzienników i ta wiadomość potwierdza stare informacje od ,,domniemanych pracowników'', że redzi przecenili swoje siły i poszli na zbyt ciężki dla nich grunt ;(
 
 
Wracam z uczelni a tu taka wiadomość. Pierwsza myśl - rozczarowanie i niepokój. Ale po zastanowieniu doszedłem do wniosku, jak wiele osób, że lepiej dopracować grę i czerpać z niej pełną przyjemność w maju. Także rozumiem w pełni decyzję REDów. Pytanie tylko, jak będzię z tymi DLC? Jeśli zostaną wypuszczone równo z premierą, to fajnie, bo od razu będzie można się nimi cieszyć, a tak będzie problem, czy zaczynać grę od razu, czy też czekać na DLC. No i przydałoby się trochę screenów na osłodę, a może nawet jakiś dziennik w niedalekiej przyszłości.
 
Jak dla mnie bardzo fajnie że premiera troszkę się opóźni ;) Więcej plusów niż minusów, tylko Redzi mogliby to jakoś zrekompensować :> <dużo screenów >
 
Cóż nie powiem żebym się tego nie spodziewał. Każdy kto zakładał realną premierę na luty musiał być mocnym optymistą. ;) Gra jest nieporównanie większa niż W1 i W2 razem wzięte, stąd też i wymaga dużo więcej pracy. Osobiście cieszę się z takiego obrotu sprawy bo początkiem roku jest trochę gęsto z premierami i to samymi grubymi tytułami a tak to będzie można sobie to jakoś rozłożyć w czasie ;) Także Redzi jestem z Wami i powodzenia w dalszej pracy nad Wiesiem :)
 
Last edited:
A tak się cieszyłem że zagram już w lutym no ale jeśli Wiedźmin miał by przypominać unity to lepie poczekać trochę dłużej i dostać w pełni wykończony produkt.
 
Śniło mi się to dziś, kurde :facepalm: Premiera W3 przełożona. Na wrzesień. 2015. Oby nie był to sen proroczy...
 
To już jest lekka kpina. Obiecywaliście, że przesunięcie z października na luty będzie pierwszym i ostatnim. Jak w takim razie mamy Wam wierzyć w cokolwiek?
 
@Marcin Momot @Michal Janczewski @blooddragon @Czyzyk333

Nie martwcie się hejtami, doskonale Was rozumiemy. Powiem nawet, że nas uprzedziliście :p
Drodzy Gracze,

Od początku prac nad Edycją Rozszerzoną Wiedźmina: Powrotu Białego Wilka zakładaliśmy, że będzie to bardzo ambitna modyfikacja. Chcemy dać graczowi możliwość kolejnego, jeszcze pełniejszego przeżycia wzruszającej historii w doskonale nam znanym świecie fantasy.

Wielkość i złożoność Powrotu, będąca jedną z jego kluczowych zalet ma decydujący wpływ na przebieg produkcji. Teraz, pod koniec prac, widzimy jak wiele detali wymaga poprawek. Wypuszczając najważniejszy mod w historii zespołu musimy być pewni, że błędy zredukowaliśmy do poziomu pozwalającego w pełni cieszyć się rozgrywką.

Patrząc realnie na obecne tempo prac i obciążenie zespołu doszliśmy do wniosku, że potrzebujemy jeszcze trochę więcej czasu. Team pracuje na maksymalnych obrotach, ale potrzebujemy dodatkowych 12 godzin i dlatego przesuwamy datę premiery z 24 grudnia 2014 o godzinie 12°° na 24 grudnia 2014, godzinę 24°°.

Czujemy, że jesteśmy Wam winni przeprosiny. Za wcześnie wyznaczyliśmy datę premiery i to jest nasza lekcja na przyszłość. Wiemy co musimy zrobić by Powrót Białego Wilka stał się jedną z najlepszych modyfikacji do RPG w jakie zagracie i ciężko nad tym pracujemy. Przepraszamy i jednocześnie prosimy o Wasze zaufanie.


Dziękujemy za wsparcie, które codziennie nam okazujecie. Naprawdę to doceniamy. Dodaje nam to dodatkowo sił.

Zarząd D'ao Group.
 
Top Bottom