Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Około 100 złotych. Twarda oprawa. Podoba mi się okładka.
Rozumiem, że to takie wprowadzenie nowicjuszy w Świat Wiedźmina właśnie.
@HuntMocy
Ale taka księga przed premierą, to jeden wielki spojler :)
 
Niestety 184 strony to strasznie mało na encyklopedię Wiedźmina, na którą chętnie fani by się rzucili. Tutaj będzie pewnie zbyt wiele uproszczeń.
 
http://www.amazon.com/The-Witcher-C...d_sim_b_1?ie=UTF8&refRID=0QY1GAMXH67SXZ9KRJ8V
Jest jeszcze poradnik:
• Behind The Scenes - 48 pages of bonus content, including a closer look at the art for The Witcher 3: Wild Hunt.
• Never Get Lost - labeled maps show all points of interest for each area.
• All The Endings - complete details on the steps that need to be taken to unlock all 36 endings.
• 100% Completion - full details on how to unlock each trophy and achievement.
Opisane wszystkie zakończenia, wszystkie P.O.I itd.
Wszystkie trofea i osiągnięcia.
Cool :)
@Rustine
No zależy jak to będzie merytorycznie podane.
Jak to będzie fajnie skonkretyzowane na 184-ech stronach, to nie mam nic przeciwko.
 
Last edited:
http://www.amazon.com/The-Witcher-C...d_sim_b_1?ie=UTF8&refRID=0QY1GAMXH67SXZ9KRJ8V
Jest jeszcze poradnik:
• Behind The Scenes - 48 pages of bonus content, including a closer look at the art for The Witcher 3: Wild Hunt.
• Never Get Lost - labeled maps show all points of interest for each area.
• All The Endings - complete details on the steps that need to be taken to unlock all 36 endings.
• 100% Completion - full details on how to unlock each trophy and achievement.
Opisane wszystkie zakończenia, wszystkie P.O.I itd.
Wszystkie trofea i osiągnięcia.
Cool :)

Ciekawe czy będzie coś podobnego jak z encyklopedią tyle, że w naszym, rodzimym języku :)?
 
Odnośnie The World of the Witcher, tutaj jest temat poświęcony tej publikacji wraz z odpowiedziami na różne pytania (m. in. o polskie wydanie).
 

Guest 3669645

Guest
No i na słuchowisko "Dom ze szkła" również sobie poczekamy dodatkowe 3 miesiące... Ech, panowie z SoundTropez wiedzieli jak najlepiej przetestować naszą cierpliwość.
 
Myślę, że REDzi doszli do wniosku że nie ma sensu pokazywać trailerów jeśli gra wyjdzie dopiero za pół roku.
 
Teraz mi się przypomniało, jak niedawno przechodziłam przez łąkę i do bluzy przyczepiły mi się różne nasiona i rzepy. Pomyślałam sobie wtedy – tak będzie wyglądała interakcja z otoczeniem, gdy gry w 8K staną się standardem :p
 
Co ciekawe usunięty został trailer Elder Blood, a przynajmniej jego 3GB wersja.

 
Top Bottom