Wiedźmin 3: Dziki Gon najbardziej oczekiwaną grą roku 2015! Zobacz nowy trailer!

+
Polski zwiastun miał być zapewne w poniedziałek, a to nie znaczy na pewno :p Biorąc jednak pod uwagę negatywne opinie o nim oraz przesunięcie premiery to całość się trochę opóźnia. W końcu się pojawi, ale sami wiecie jak to jest z tym składaniem obietnic, później coś nie wypali i robi się kwas, bo przecież tylko i wyłącznie o to chodziło przy kolejnej obsuwie premiery. Gdyby poprzednim razem zabrakło tego dopisku 'na pewno w lutym' to fala niezadowolenia byłaby trochę mniejsza. Dlatego nie ma informacji, że polski zwiastun pojawi się dnia tego a tego o godzinie tej i tej, tak jest po prostu bezpieczniej.
 
 
Polski zwiastun miał być zapewne w poniedziałek, a to nie znaczy na pewno :p Biorąc jednak pod uwagę negatywne opinie o nim oraz przesunięcie premiery to całość się trochę opóźnia. W końcu się pojawi, ale sami wiecie jak to jest z tym składaniem obietnic, później coś nie wypali i robi się kwas, bo przecież tylko i wyłącznie o to chodziło przy kolejnej obsuwie premiery. Gdyby poprzednim razem zabrakło tego dopisku 'na pewno w lutym' to fala niezadowolenia byłaby trochę mniejsza. Dlatego nie ma informacji, że polski zwiastun pojawi się dnia tego a tego o godzinie tej i tej, tak jest po prostu bezpieczniej.

Ogólnie cały kwas jest z tego, że naobiecywali (często dodając na pewno) i nie wywiązują się z obietnic - tylko i wyłącznie z tego... W ten sposób traci sie naprawdę świetną renomę... Nie mówię, że po jednym czy nawet 3 takich kwiatkach ale po większej ilości... I CDPR zaczyna iść tą drogą. Nie idźcie nią!
 
I CDPR zaczyna iść tą drogą. Nie idźcie nią!
No jaką drogą? Proszę o odpowiedź, bo mogli wydać grę naszpikowaną bugami jak większość developerów zachodu. Ich pracownicy mają przestać odwiedzać własne domy, żebyśmy dostali grę jak najszybciej?
 
Nie, mają przestać mówić, że jest okej gdy nie jest.
Wiadomo, że nikt nie chce robić sobie antyreklamy ale gdyby zamiast zapewnień padły słowa "z teraz", że gra się rozrosła do ponad 100 godzin, a prolog jest przepotężny to wszyscy by powiedzieli, że super, będzie więcej, lepiej, piękniej, poczekamy. A tak to "umar" w butach.
 
@Rustine

Myślę, że większość krytyki, jaka miała miejsce w ostatnich tematach, nie tyczy się samej decyzji o przesunięciu gry. Głosy niezadowolenia (przynajmniej znaczna większość z nich) tyczą się polityki informacyjnej, a w tym przypadku niemal dezinformacyjnej.
Nikt nie wymaga od ludzi, by harowali jak woły, 25h na dobę. Jednak ostatnie zapewnienia, mówiące że wszystko jest OK i będziecie zadowoleni, nijak się nie mają do tego co REDzi czynią. A przynajmniej takie to wszystko sprawia wrażenie.
Nie jestem zwolennikiem teorii, że gra jest niegrywalna, a w ogóle to ją nawet mają zamiar skasować. Ale jak tak popatrzyć na to i pomyśleć, to nie jest tak dobrze jak nam się mówi. Nawet sam komunikat dot. przesunięcia premiery nie wyjaśnia nic.
 
No jaką drogą? Proszę o odpowiedź, bo mogli wydać grę naszpikowaną bugami jak większość developerów zachodu. Ich pracownicy mają przestać odwiedzać własne domy, żebyśmy dostali grę jak najszybciej?

Fajnie, że nie wydają ;) lecz jeśli nie byli pewni daty premiery mogli jej nie podawać lub nie mówić w co drugim wywiadzie "to już ostatni raz przekładamy".
 
czy tylko ja mam wrażenie że po 10 latach żart z "soon" wytarł się, spowszedniał i teraz już wyłącznie irytuje?
zwłaszcza, gdy został podchwycony przez community i spora część postów wygląda

hehe, soon xd

druga uwaga: nie wiem, jak wygląda proces tworzenia gier i słabo znam się na PR, ale wiem jedno: zagrywki w stylu "damy, kiedyś, hehe" nie nakręcją u mnie hajpu, a ostatnimi czasy raczej myślę, że studio rzuca sobie kłody pod nogi obiecując różne rzeczy. bo spełnić to wszystko potem jest ciężko.

obiektywnie patrząc ostatnie 3 miesiące to chyba największy kryzys zaufania community wobec RED. może czas na wnioski?
 
Co mają napisać? "Musimy poprawić animacje, skrypty i bugi z kolizjami"? Wybaczcie, ale to wybitnie niemarketingowe, a takie nie może być w tym świecie. To nie są koledzy, tylko sprzedawcy. Może mili, ale choćbyś uśmiechał się do ładnej kasjerki, choćbyś i wziął od niej numer - i tak musisz jej zapłacić.
Być może byli pewni daty premiery, ale jednak testy wykazały więcej błędów. Naprawdę nie widzę absolutnie najmniejszego powodu do wieszania psów.
 
czy tylko ja mam wrażenie że po 10 latach żart z "soon" wytarł się, spowszedniał i teraz już wyłącznie irytuje?
zwłaszcza, gdy został podchwycony przez community i spora część postów wygląda

druga uwaga: nie wiem, jak wygląda proces tworzenia gier i słabo znam się na PR, ale wiem jedno: zagrywki w stylu "damy, kiedyś, hehe" nie nakręcją u mnie hajpu, a ostatnimi czasy raczej myślę, że studio rzuca sobie kłody pod nogi obiecując różne rzeczy. bo spełnić to wszystko potem jest ciężko.

obiektywnie patrząc ostatnie 3 miesiące to chyba największy kryzys zaufania community wobec RED. może czas na wnioski?

Czy od początku to nie wiem ale odkąd mam konto na forum na pewno - ale sam to najlepiej wyjaśniłeś... Nigdy nie myślałem, że z jednym z najbardziej irytujących forumowiczów socchim się zgodzę, a jednak. :p

Co mają napisać? "Musimy poprawić animacje, skrypty i bugi z kolizjami"? Wybaczcie, ale to wybitnie niemarketingowe, a takie nie może być w tym świecie. To nie są koledzy, tylko sprzedawcy. Może mili, ale choćbyś uśmiechał się do ładnej kasjerki, choćbyś i wziął od niej numer - i tak musisz jej zapłacić.
Być może byli pewni daty premiery, ale jednak testy wykazały więcej błędów. Naprawdę nie widzę absolutnie najmniejszego powodu do wieszania psów.

Czasem lepiej zagrać w otwarte karty niż kłamać w żywe oczy... Tego, że nie zdąży się z projektem nie okazuje się z dnia na dzień, a wie się o tym dużo wcześniej...
 
Co mają napisać? "Musimy poprawić animacje, skrypty i bugi z kolizjami"? Wybaczcie, ale to wybitnie niemarketingowe, a takie nie może być w tym świecie. To nie są koledzy, tylko sprzedawcy. Może mili, ale choćbyś uśmiechał się do ładnej kasjerki, choćbyś i wziął od niej numer - i tak musisz jej zapłacić.
Być może byli pewni daty premiery, ale jednak testy wykazały więcej błędów. Naprawdę nie widzę absolutnie najmniejszego powodu do wieszania psów.

Nikt nie wiesza psów, przynajmniej nie ja :D. I zależy - to może być marketingowe, kto wie czy gracze nie uspokoiliby się bardziej z 5 minutowego filmiku gdzie RED tłumaczy co muszą zrobić jeszcze, czego nie mają, co mają i tak dalej. Nie mówię, że ma to zrobić tylko, że to może być lepsze niż "cisza".
 
Hmmm....
Co oni mogą napisać? Nie wiem. Na przykład:
"Niestety w tym tygodniu nie jesteśmy w stanie udostępnić trailera po Polsku". Lub coś w tym stylu.
Ostatnio theta77 był w stanie uchylić rąbka tajemnicy, nic nie spojlerując i całe forum odżyło.
Rozumiem, że jestem tylko klientem. Jednak jako klient chciałbym nieco wiedzieć na temat produktu, który będę kupował. Tym bardziej, że studio cieszy się dobrą opinią jeśli o kontakt z community idzie.
Zatem odpowiadając na pytanie @Rustine
No jaką drogą?
Taką właśnie, która odstawia klientów na boczny tor.
Podejrzewam jednak, że jest to mało prawdopodobne.
 
Hmm... dużo mnie mnie ominęło. Choć spodziewałam się gorszego shitstromu ( mityczny downgrade no i obsuwa). Odniosę się może do trailera, mi się bardzo podoba, choć graficznie w 50% jest to katastrofa - między innymi wspomniane wcześniej sceny galopu czy zsiadania z koni z początku trailera. Przed galą na forum była pełna mobilizacja w sprawie głosowania. Właściwie nie tylko na forum. Z tego względu wypuszczenie trailera w takiej jakości uważam za niepoważne. Wszystkiego na downgrade YT zrzucić nie można.
Co do zawartości samego trailera, to przyznam iż jestem zachwycona Yennefer i Ciri. Geraltem. Dzikim Gonem.Geraltem i Lambertem.
Zimno jako efekt podróży między wymiarami, czasem i światami? Wieczne zimno? Jestem na tak.

You saw what happen. Only you and I truly know what all of us will soon face.
We all knew what we are signing up for.


Mało się wzruszam, generalnie bardzo rzadko.

@theta77 - czy jest to wystarczająca ilość?

Pora powolutku zająć się logiem wilka :p
 

Attachments

  • tempo.jpg
    tempo.jpg
    123.1 KB · Views: 20
Wrzucili na powrót Elder Blood. Tym razem wersja ważąca 2GB. I jest też po rosyjsku. Trza czekać, może dadzą i z Polskim dubbingiem.
 
@Lotherien, a oglądałaś w jutubowej wersji? Bo jak tak to radzę nieskompresowaną.
Nom, z megacoś tam nie udało mi się pobrać. Złośliwość sprzętu. Nawet czułe słówka nie pomogły ;)

W mojej wypowiedzi bardziej chodziło mi o fakt wypuszczenia trailera w takiej postaci. Biorąc pod uwagę fakt, że scena z Yennefer i początek walki z Geraltem i Lambertem porażają właściwie detalami, to pozostałe sceny są po prostu mocno niewyraźne i zamazane.
I z przykrością przyznaję, iż drażni mnie mocno fakt braku polskiego trailera. Yenna po angielsku brzmi bajecznie.
 
Last edited:
Wrzucili na powrót Elder Blood. Tym razem wersja ważąca 2GB. I jest też po rosyjsku. Trza czekać, może dadzą i z Polskim dubbingiem.

A mógłbyś podać mi link?

Nom, z megacoś tam nie udało mi się pobrać. Zlośliwość sprzętu. Nawet czułe słówka nie pomogły ;)
To faktycznie ciężka sprawa :D
http://www.gamersyde.com/hqstream_t...railer_elder_blood_fixed_audio_-33756_en.html
Tutaj masz wersję 190 MB, jakość prawie jak w 2 giga, ale o wiele lepsza niż z yt.
 
Last edited:
Top Bottom