Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+

Guest 3669645

Guest
Tak to wygląda według mnie jeśli chodzi o 2 główne huby. Tyle w temacie.
No i prawidłowo (nie licząc wielkości Skellige, bo te jest mniejsze od Novigradu z przyległościami). Na twoim rysunku przyległości to nie NML.

Kwadrat 16 x 16 widza mniej więcej tak (gdyby przysunąć pod Novigrad wyspy) :troll:

Jak widać lewy dolny róg mapy to byłaby sama woda.
 
Teraz będziemy się kłócić jaki hub "ma" jakie wymiary (nie ma oficjalnych danych, ani całej mapy, jedynie jakieś tam wypowiedzi REDów)? Czy to takie ma znaczenie czy będzie 8x8, czy 8,1344x8,4245?? Same liczby nic nie mówią, trzeba jakiegoś porównania. Wiadomo, że świat będzie OGROMNY, większy niż w Skyrim i to wystarczy. Dla mnie ważniejsze jest co będzie w tym świecie, a nie - jakie są jego dokładne wymiary^^...
 

Guest 3669645

Guest
No niby tak, tylko o czym w takim razie rozmawiać przez te pół roku do premiery? :troll:
 
No niby tak, tylko o czym w takim razie rozmawiać przez te pół roku do premiery? :troll:

O niczym, bo to wszystko nie ma sensu, bo nie wiadomo co będzie, bo i tak nie mamy na to wpływu, bezbłędna logika forumowych "dajciesobiespokojowiczów".
 

Guest 3669645

Guest
E tam. Poniedziałki zawsze najczęściej nagradzały forumowiczów. Jeśli jutro CDP nie wypuści PL trailera (który już CDPR "poprawiło") to fundamenty ich siedziby poznają mój gniew :eek:
 
@IwaN, niestety nie jestem właścicielem Japonii :( Po prostu chciałem zmotywować Adventusa do działania, bo wszyscy tutaj są mocni tylko w klawiaturze i odgrażają się jak to nie będą robić wjazdów na siedzibę firmy i jakich to wideł ze sobą nie wezmą. Adventus mógłby być pierwszym, który spełni obietnicę i chciałbym to zobaczyć :D

ed.

@IwaN, no ba! A jak nie Pendolino to na deskolotce (wszak mają być już w 2015 roku) ;)
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
Napisałem że fundamenty ich siedziby poznają mój gniew. Znaczy, tak na nie nabluzgam w kolejnym poście, że się zezłoszczą.
 
Ja już zamówiłem u cygańskiej wróżki klątwe zepsutego automatu do kawy i teraz trzymam ją w piwnicy obok marchwi i ziemniaczków mniam-mniam, by rzucić ją na ulicę Jagiellońską gdyby Polski trailer nie wyszedł.
 
Top Bottom