Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
SMiki, może dla odmiany poruszysz jakiś mniej oklepany temat niż gnomy, np. kościany poker?

Orzeł Redański ma berło trzymać, nie mieć je przyklejone do szponów kropelką! Herb Temerii ukazany w grach jest nieaktualny od rządów króla Cedrica! Żądamy koron novigradzkich w Novigradzie! Mapa Redów jest wyszczerbiona!

Jak miło wrócić do początków forumowej kariery :>
 
Z fb:
 

Guest 3669645

Guest
Tyle z tego dobrego że nowy screen. A jaki ładny. A ta mimika i spojrzenie.

Ok, to kiedy trailer PL?
 
Screen wygląda genialnie, chyba z PECETA!!! :D


Co do drugiej grywalnej postaci to cieszę się że Ciri a nie Yen. Znacznie większy potencjał, podróże w czasie, być może dzięki temu zwiedzimy jakieś ciekawe miejsca które grając każdą inną postacią byłoby nie możliwe.
 
W Unity wyglądają lepiej, ale hejtuję je strasznie, bo mają dziwne animacje i nie da się ich wyłączyć, a w cutscenach żrą mnóstwo klatek. REDzi, mam nadzieję, zachowali proporcję pomiędzy wyglądem, a obciążeniem blaszaka :D

E: Aaa, zapomniałem. Screen super, skóra wygląda jak skóra, a nie jak inkwizycyjny plastik.
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
Ale czajcie te detale twarzy. Te mini zmarszczki pod okiem. Małe skaleczenia na całym ciele.

Model Ciri po raz kolejny zdobywa tytuł najładniej zrobionej postaci W3.
 
Po pierwszym komentarzu pod artykułem IGN widać że wypowiadają się ludzie również co nie znają sagi, taka profanacja żeby Geralt z Cirii... ech niedoczekanie ich....
Widać że trzeba wydać materiał KIM ! jest Cirii dla Geralta aby takich farmazonów nie wypisywali.
 
Co do drugiej grywalnej postaci to cieszę się że Ciri a nie Yen. Znacznie większy potencjał, podróże w czasie, być może dzięki temu zwiedzimy jakieś ciekawe miejsca które grając każdą inną postacią byłoby nie możliwe.

Wątpię przez duże W
 
Top Bottom