Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
- Gracze nie wcielą się w Ciri na długo, ale to postać niezwykle ważna. Dlatego zdecydowaliśmy, że pozwolimy odbiorcom lepiej ją poznać - powiedział Robert Malinowski, jeden z deweloperów, w rozmowie z IGN.
Przynajmniej jest jakiś pozytyw. Będzie trzeba to jakoś wytrzymać. :p
 
Otwieram internety wchodzę na serwisy growe i widzę, że news o Ciri jest na IGN i Gamespocie ciągle mocno eksponowany. Nie jest to co prawda najważniejsza ramka na stronie głównej (jeśli liczyć zbiorczy materiał video z newsami, to na GSie jest), ale to nic - premiera daleko, a Wiedźmin to nie Skyrim.

Ważne, że wiadomość nie zgubiła się w strumieniu innych newsów. I liczba komentarzy (jak głupie by one nie były) też pokazuje siłę marki: ponad 1400 na IGN i blisko 350 na GS.

Niezmiernie mnie to cieszy.
 
Last edited:
Ale to nie pasuje w kontekście Geralta, bo on wygląda na trzydziestolatka, a nie starszego faceta.

Zastanawiam sie ile masz lat że tak twierdzisz :D Ja na pewno nie chciałbym tak wyglądać w wieku 30 lat, w grze jest ucharakteryzowany na 50+, a że nie używa kremów przeciwbliznowych ani przeciwzmarszczkowych to takie są efekty :)
 
Jeśli obrazki byłyby celowo poprawiane, to byłby to skandal. I nie miałbym zrozumienia dla studia po czymś takim. Mam szczerą nadzieję, że po watch dogsach nikt poważny się na to nie zdecyduje. Bo jaką można mieć z tego korzyść? Prawda i tak prędzej, czy później wyszłaby na jaw. A ewentualny smród nie jest wart tych kilka tysięcy preorderów.

Dlatego wierząc w uczciwość REDów, mam inną zagwozdkę. Z jakiej wersji są te obrazki. Pewnie z PC, ale na jakich ustawieniach? Bo jak na ultra, to w dniu premiery ile osób zobaczy taką grafikę? 2-5% wszystkich graczy? Wolałbym, żeby te obrazki były z ustawień wysokich ale nie chcę sobie robić niepotrzebnie złudzeń :p.
 
@Marcin Momot te ostatnie screeny - to są jakoś ostatnio robione, czy odgrzebane jakieś stare? Powiedz jeśli możesz na jakich ustawieniach graficznych były robione. Ładnie prosimy :)

Edit: Ha 500 post się wbił i osiągnięcie tym samym :) nawet bym nie zauważył gdyby nie powiadomienie :)
 
Last edited:
Ciekawe czy te screeny nie są czasem tymi co będą zamieszczone w piątkowym Playstation magazine, jeśli tak to oznaczałoby to że są one z PS4, w co na razie mi się wierzyć nie chce.
 
Sam AS mówił, że wygląda na czterdziestkę.

AS podawał również pewne daty, które nie zawsze miały pokrycie z rzeczywistością. Poza tym, w grach mamy do czynienia z REDową interpretacją, nie musi się ona pokrywać z twoją ;)
 
To jaką zbroje ma Geralt na tej retrospekcji to najmniejszy problem, bo to jest placeholder co zresztą było już potwierdzone przez któregoś z REDów. Mówione było że do materiałów marketingowych będą używać tylko tej zbroi.
 
Top Bottom