Wiedźmin 3: postacie

+
Jaka interpretacja? Przecież ona tam wszystkie kolory mysiej tęczy zamieściła, można wybrać, co się chce :p

Heh, pierwszy raz wydaje mi się, że potrafię rozróżnić więcej kolorów od kobiety :D. Trzy-czwarte tego, co pokazała, moim zdaniem jest blondem z jedynie "lekką nutą mysiopopielatego".

Ed.: Ha. Praktyka w lakierni samochodowej. :thumbup:

---------- Zaktualizowano 22:57 ----------

Socchi nie mówił czegoś o nie wchodzeniu po pijaku? :p
Mysi kolor włosów pochodzi (uwaga!) od koloru futerka polnej myszy. Czyli taki specyficzny blond. I tyle. Żadne białe myszki, żadne szare.
Za to zmieszane z popiołem (teraz kolejna uwaga, bo zapewne chodziło o zwykły, szary proch, a nie szczątki po spalaniu węgla lub drewna) wyjdą jasnoszare blond włosy.

Mam pomysł - spalmy myszę.
.
.
.
@Myszoskoczka - nie bierz tego, proszę, do siebie :p. Wystarczy mi nieporozumień w tym tygodniu.


A po pijaku w tygodniu nie pisuję. Rano samochodem do roboty, a dzieciaki do szkoły i przedszkola porozwozić trzeba. Poza tym Misie (przez szacunek z wielkiej napisałem...) ostatnio po drodze lubią sobie "trzeźwe poranki" urządzać :).
 
Last edited:
Proszę mi tu żadnych myszy nie palić. :p
Aczkolwiek bym się chyba nadawała, bo moje ni-to-blond-ni-to-brąz włosy były wielokrotnie określane jako "mysie". ;p
 
Proszę mi tu żadnych myszy nie palić. :p
Aczkolwiek bym się chyba nadawała, bo moje ni-to-blond-ni-to-brąz włosy były wielokrotnie określane jako "mysie". ;p

Dobra, na wyraźną prośbę całopalenie odpuszczam :). Jednak wciąż nie wiem, jakiego wzornika kolorów użyć, by po drodze z blondu do brązu załapać "mysiopopielaty" :p.

Dobra, znalazłem chyba właściwe palety, choć mają niewiele wspólnego z RGB, czy choćby CMYK.


O, jest!
 
Biorąc pod uwagę "kwestię oświetlenia" - to jak najbardziej.

PS. Światło bije Geraltowi w twarz. Tam też zarost kolor ma biały. Kolor włosów Ciri jest wyraźnie w innej tonacji, niż Geralta. Lekko ocienione wpadają w idealny, mysiopopielaty kolor.
 
Last edited:
O to właśnie chodzi, o tak prosty zabieg, by włosy Geralta wpadały w szarość, a Ciri w blond. A na nowym screenie obydwojga są blondasami, Ciri na zbliżeniu również. Na starszych materiałach za to Ciri miała szare, a Geralt blond(i tak mogło zostać, już się przyzwyczaiłem, ale widać postanowili pomajstrować). Może tak zostanie(będzie shitstorm), albo zmienią Geraltowi z blond na siwawe i będzie jeszcze lepiej niż było, będzie cudnie.
 
Chodzi głównie o screen z Kaer Morhen. Ale i tak według mnie pomimo białych pasemek, włosy powinny mieć inny nieco kolor niż Geraltowe.
 

Guest 3669645

Guest
Tak w ogóle to dlaczego Ciri w "Pani Jeziora" włosy zaczęły siwieć i dlaczego Geralt tak się wkurzył gdy zobaczył u Ciri białe pasemka?

Czytałem ten fragment sto razy i dotąd nie rozwikłałem tej największej zagadki mojego życia :huh: Ktoś mi to wyjaśni?
 
Jest taka teoria, że pod koniec Ciri bliżej było do wiedźminki niż czarodziejki. Albo dokonała świadomego wyboru i wybrała wiedźmiński szlak zamiast życia czarodziejki. Coś w tym stylu chyba.
 
Tak w ogóle to dlaczego Ciri w "Pani Jeziora" włosy zaczęły siwieć i dlaczego Geralt tak się wkurzył gdy zobaczył u Ciri białe pasemka?

Czytałem ten fragment sto razy i dotąd nie rozwikłałem tej największej zagadki mojego życia :huh: Ktoś mi to wyjaśni?

Od stresu zaczęła siwieć i Geralt się wkurzył, że jego córuchna musiała przechodzić przez takie okropności, że aż posiwiała.
 
mnie Janeczka coraz bardziej zaczyna przypominać Kaśke B. (co akuarat mi pasuje bo w.g. mnie jest jedna z najpiękniejszych aktorek jakie widziały moje oczy)



 
Last edited:
To krzyżówka magiczna, przewidziana na jak najgroźniejszy efekt końcowy. Gdyby któraś z ras wejściowych miała rogi, to w produkcie wyjściowym by się znalazły :p
 
To krzyżówka magiczna, przewidziana na jak najgroźniejszy efekt końcowy. Gdyby któraś z ras wejściowych miała rogi, to w produkcie wyjściowym by się znalazły :p
Prawda, magowie w pełni mieli władzę nad genami.
#krewriannon #zadużodzieci
 
Top Bottom