Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Posta napisałem w oparciu o temat List otwarty i żalach ludzi, że rezygnują i oszustwo. Dodam jeszcze podobny temat o gratisowych fantach dla X1 :p

Ludzie z natury więcej mówią niż robią, więc bym tak nie ufał :).

Tym bardziej jeśli chodzi o wersję EK.
 
W obecnej sytuacji rezygnacja z kolekcjonerki to całkowity bezsens. Nawet jeśli nie będzie się jej zatrzymywało, po zainwestowaniu 350 zł można zarobić dwa razy tyle.

Można zarobić nawet na samym nieopłaconym preorderze. Na aledrogo schodzą po ok.. 400 zł.
 
Powinni REDzi banować takich ludzi. Byłoby sprawiedliwie. Inna sprawa, że REDzi są od robienia gier, a nie od pilnowania "dziwnych" ludzi.
 
Powinni REDzi banować takich ludzi. Byłoby sprawiedliwie. Inna sprawa, że REDzi są od robienia gier, a nie od pilnowania "dziwnych" ludzi.

Niby jak mieli by banować ludzi, którzy sprzedają na allegro? Czy oprócz mnie widzi ktoś to głupotę w poście tego Pana?
 
Zdjęcie medalionu z EK w bardzo dużej rozdzielczości:
 
A właśnie. Wiadomo w ogóle, ile kolekcjonerek zostało wypuszczonych na polski rynek, czy inne kraje ?

Jeśli dobrze pamiętam, to licznik na cdp.pl zatrzymał się na ~20 k, więc można powiedzieć, że właśnie tyle egzemplarzy przypadło Polsce. Stany otrzymały pewnie dwa razy więcej; na Wyspy i Rosję zapewne pula była na podobnym poziomie co w Polsce - może mniej; inne rynki, gdzie kolekcjonerki były dostępne, zapewne otrzymały mniej sztuk do podziały. Obstawiam, że cała pula to jakieś 120-150 tysięcy sztuk.
 
Jeśli dobrze pamiętam, to licznik na cdp.pl zatrzymał się na ~20 k, więc można powiedzieć, że właśnie tyle egzemplarzy przypadło Polsce.

Wydaje mi się, że Polska dostała niecałe 10 tysięcy EK.

A tak BTW zamówiłem EK na PC, a teraz wiem, że będę grał na PS4 i mam ból... pisałem do cdp.pl czy nie da raady wsadzić wersji PS4 do pudełka z PC ale napisali, że niet. Teraz więc muszę kupić EK na PC i zwyklą wersję na PS4 bądź też zamienić sie z kimś, kto zamówił wersję na PS4. Rzecz w tym, że nie mogę takiej osoby znaleźć :).
 
Last edited:
Wydaje mi się, że Polska dostała niecałe 10 tysięcy EK.

A tak BTW zamówiłem EK na PC, a teraz wiem, że będę grał na PS4 i mam ból... pisałem do cdp.pl czy nie da raady wsadzić wersji PS4 do pudełka z PC ale napisali, że niet. Teraz więc muszę kupić EK na PC i zwyklą wersję na PS4 bądź też zamienić sie z kimś, kto zamówił wersję na PS4. Rzecz w tym, że nie mogę takiej osoby znaleźć :).
No ale teraz już raczej nie kupisz EK na PC, bo ich nie ma.
 
Wydaje mi się, że Polska dostała niecałe 10 tysięcy EK.

A tak BTW zamówiłem EK na PC, a teraz wiem, że będę grał na PS4 i mam ból... pisałem do cdp.pl czy nie da raady wsadzić wersji PS4 do pudełka z PC ale napisali, że niet. Teraz więc muszę kupić EK na PC i zwyklą wersję na PS4 bądź też zamienić sie z kimś, kto zamówił wersję na PS4. Rzecz w tym, że nie mogę takiej osoby znaleźć :).

No ale teraz już raczej nie kupisz EK na PC, bo ich nie ma.

Przecież napisał, że zamówił na PC :p

Zastanawiam się dlaczego REDzi nie pochwalili się ile zostało zamówionych kolekcjonerek. Może planują "dorobienie" skoro przesunęli premierę gry?
 
Przecież napisał, że zamówił na PC :p

Zastanawiam się dlaczego REDzi nie pochwalili się ile zostało zamówionych kolekcjonerek. Może planują "dorobienie" skoro przesunęli premierę gry?

To największy błąd jaki by mogli zrobić - za dużo mówili o ich kolekcjonerskim aspekcie i unikalności - ja bym się czuł oszukany wtedy.
 
Top Bottom