Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
20 000 odpowiedź ;)

:victory:

:D nie mogłem się powstrzymać. Gratulacje dla wszystkich, którzy przyczynili się do zapełnienia tego tematu. Tak merytorycznymi wypowiedziami jak i spamem


-------------------------


Ehehe nie :teeth:
Aaaaaaa....nieważne :p
 
Last edited:
Heh, fajny ficzer w How to Survive jest, chętnie bym go widział w Wieśku xD Podczas rozgrywki co chwilę spotyka się groby z nickami ludzi, którzy grają aktualnie w H2S (albo właśnie zginęli). Już to widzę w W3: stary cmentarz, szukamy jakiegoś trupa, przy okazji zabawiamy się z ghulami. A na pobliskich zniszczonych grobach pisze np. "Szypek, zmarł xx.yy.zzzz", itp. :p
 
Tylko, że wymagałoby to gry przez internet, a tego raczej nie doświadczymy :(.
A tak poza tym, mnie wybijałoby to z klimatu. To jest moja historia, a nie Szypka :D.
 
Tylko, że wymagałoby to gry przez internet, a tego raczej nie doświadczymy :(.
A tak poza tym, mnie wybijałoby to z klimatu. To jest moja historia, a nie Szypka :D.

Zawsze mogą być jakieś domyślne nazwy, które będą podmieniane, gdy gra się z netem połączy^^

I jakie wybicie z klimatu? Grób Szypkowatego jest bardzo klimatyczny xD
 
Ja w temacie o Easter Eggach postulowałem, żeby niektórzy wieśniacy i żołnierze bez wpływu na fabułę dostali imiona po nickach forumowiczów. Taki elf/krasnolud/gnom o imieniu: Koreon/Mengaard/Nundran, rycerz Marek Kubioniusz, przedstawiciel ludności wiejskiej o ksywie "Serek", jaralibyśmy się jak głupi, a reszta by nie zrozumiała. Już raz to przeszło w W2, ale tam załapali się w przerażającej większości forumowicze z intera :(.
 
Heh, fajny ficzer w How to Survive jest, chętnie bym go widział w Wieśku xD Podczas rozgrywki co chwilę spotyka się groby z nickami ludzi, którzy grają aktualnie w H2S (albo właśnie zginęli). Już to widzę w W3: stary cmentarz, szukamy jakiegoś trupa, przy okazji zabawiamy się z ghulami. A na pobliskich zniszczonych grobach pisze np. "Szypek, zmarł xx.yy.zzzz", itp. :p

W wielu grach RPG nagrobki na cmentarzach wykorzystywane były do easter eggów, np. w zabawny sposób opisując twórców gry czy robiąc sobie inne jaja. W wielu grach się z tym spotkałem, wspomnieć mogę chociażby Gothica 2, Spellforce czy Sacreda. Nie czułbym się wytrącony z immersji, gdyby coś takiego pojawiło się w Wiedźminie 3 ;P

Ja w temacie o Easter Eggach postulowałem, żeby niektórzy wieśniacy i żołnierze bez wpływu na fabułę dostali imiona po nickach forumowiczów. Taki elf/krasnolud/gnom o imieniu: Koreon/Mengaard/Nundran, rycerz Marek Kubioniusz, przedstawiciel ludności wiejskiej o ksywie "Serek", jaralibyśmy się jak głupi, a reszta by nie zrozumiała. Już raz to przeszło w W2, ale tam załapali się w przerażającej większości forumowicze z intera :(.
Tak, tak, no i oczywiście musi być "płaszcz Hostile'a" w grze. Może być dołączony w DLC. Albo możemy go ewentualnie zedrzeć z jakiegoś łysego, brzydkiego draba ;P

Tak koszmarnej literówki nie widziałem dawno.
Straszniej by brzmiało Kubłoniusz :stuart:

---------- Zaktualizowano 22:46 ----------

Genialne. Trza zmienić awatara.
:lol:
 
Last edited:
Zawsze mogą być jakieś domyślne nazwy, które będą podmieniane, gdy gra się z netem połączy^^

I jakie wybicie z klimatu? Grób Szypkowatego jest bardzo klimatyczny xD
A co jeśli ktoś ma nick =Marian1982= ? Też klimatycznie? :p
 
Naprawdę nie ma potrzeby wpisywać coraz dziwniejszych nicków, z których chcielibyście się pośmiać nad nagrobkiem. Ani to fajne, ani na temat.
 
Dżemik

Spapappapapapapapappappam spapapapapapapapappapam...
Zieeeeeeew...

Ciekawe, czy w grze pojawią się obrzędy święta Midinváerne. Albo Midaëte. Tudzież Imbaelk, Birke, Belleteyn, Lammas, Velen, Saovine...
 
Top Bottom