My forumowicze

+
Cóż, życzenia od zupełnie obcej osoby - powodowane kurtuazją, odruchem, wypełnianiem utartego schematu - znaczą chyba niewiele więcej niż okienko 'stolat', które mi wyskakuje w pokemonach czy sms od operatora.
 
Cóż, życzenia od zupełnie obcej osoby - powodowane kurtuazją, odruchem, wypełnianiem utartego schematu - znaczą chyba niewiele więcej niż okienko 'stolat', które mi wyskakuje w pokemonach czy sms od operatora.

Troszkę więcej, bo tam robi to bezwiedny automat (program - na podstawie bazy danych), a tutaj to jednak "wysiłek" (mały bo mały, ale zawsze) i jakieś zaangażowanie prawdziwej osoby.

Oczywiście nawet nie umywa się to do życzeń składanych przez rodzinę, czy też prawdziwych znajomych.
 
Te wszystkie życzenia od ludzi, którzy mnie nawet nie kojarzą. Heh. To dość puste, nie uważacie?

Cóż, życzenia od zupełnie obcej osoby - powodowane kurtuazją, odruchem, wypełnianiem utartego schematu - znaczą chyba niewiele więcej niż okienko 'stolat', które mi wyskakuje w pokemonach czy sms od operatora.

Życzenia od osób (nawet nieznajomych) są zawsze sympatyczne i miłe :)
To nie to samo co automat ;)

Właściwie to:

Też mam dziś urodziny

Sam chciałeś :) ;)
 
Kochani, wszystkiego najlepszego!
Dla każdego z Was: zdrowia, szczęścia i spokoju na święta i po świętach, bo to każdemu się przyda! :)
View attachment 8799
 

Attachments

  • 2014-12-24 19.59.08.jpg
    2014-12-24 19.59.08.jpg
    209.3 KB · Views: 42
Wszystkiego dobrego wszystkim forumowiczom w 2015...
.
.
.
Tak właściwie tylko jednego: premiery Wiedźmina 3. ;)
Serio: Bawcie się dobrze w Sylwestra i wszystkiego naj na nowy rok. :)
 
Przychodzi pora mojego wyjścia, tak więc pozostaje mi życzyć Wszystkim Forumowiczom zdrowia w nadchodzącym 2015 roku - które rzeczywiście jest najważniejsze - oraz ogólnie udanych 365 dni (jako że jestem realistą i "spełnienia wszystkich marzeń" jakoś do mnie nie trafia). Ponadto sobie i innym fanom cyberpunku życzę, aby 2015 przyniósł wreszcie jakieś info na temat CP 2077, no bo ile można czekać ma choćby art koncepcyjny.

Udanej zabawy i do zobaczenia w 2015!

 
To, ten... no.



Szczęśliwego nowego roku. Żeby 2015 nie był gorszy oraz oby nam już premiery Wiedźmina 3 nie przekładali i... nie upijcie się tak aby nic z tej nocy nie pamiętać ;)...
 
Szczęśliwego Nowego Roku! Bombowej, szampańskiej zabawy! To już będzie ten rok, rok wiedźmińskiego szlaku!
 

Guest 3669645

Guest
Spóźnione trochę, ale również życzę szczęśliwego wiedźminowego roku :p
 
Top Bottom