[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
Ostatni list otwarty mocno mnie przybił, no nie spodziewałem się takiego przesunięcia premiery. Ale nie ma co się poczeka. W końcu wszystko w imię lepszego dopracowania moda. Rozumiem, że ta najnowsza wersja będzie działać z FCR? Kiedyś zainstalowałem PBW i FCR, ale jakoś za wysoki poziom trudności wziąłem. :p Poczekam już na nową wersję Powrotu. A co w ogóle ta wersja nowego dodaje względem poprzedniej części, bo nie jestem za bardzo w temacie? :D Hype już sięgnął zenitu i nie mogę się doczekać. :look:
 
Pisałem, że można pomóc bez posiadania żadnych umiejętności, wystarczy do mnie napisać. Zgłosiło się dokładnie...Nikt się nie zgłosił. Potem dziwne, że premiera się przesuwa.
 
Pff, za grosz pijaru...

Premierze nic nie grozi. Co więcej - możecie liczyć na pakiety wydawanych w nieregularnym czasie DLC! <marcinmomotface>
 
Ej, ja tu próbuję delikatnie zakomunikować naszej wiernej społeczności, że całkiem sporo może nie wyjść i będzie trza doprawić deelcekami (w najgorszym przypadku, data premiery będzie pokrywać się z premierą ostatniego dlc), a Ty na mnie od razu robotę zwalasz Rusztynie :p

---------- Zaktualizowano 11:32 ----------

Ups, to miało pozostać na chacie...
 
Pisałem, że można pomóc bez posiadania żadnych umiejętności, wystarczy do mnie napisać. Zgłosiło się dokładnie...Nikt się nie zgłosił. Potem dziwne, że premiera się przesuwa.
Ja nie posiadam żadnych umiejętności, więc mogę pomóc. :) Do premiery 36 godzin, więc może się wyrobicie. :p

---------- Zaktualizowano 11:32 ----------

Ups, to miało pozostać na chacie...
Jak wy robicie to, że pokazuje wam zaktualizowanego posta? Piszecie posta pod postem i wam automatycznie scala z tym dopiskiem? :huh: Widzę, że od jakiegoś czasu jest ten ficzer.
 
Last edited:
#Post1
Tak takie coś się dzieje jeśli napiszesz post pod postem

---------- Zaktualizowano 12:48 ----------

#Post 2
Właśnie tak :)
 
Wesołego Midinváerne i szczęśliwego Nowego Powrotu!

 
@SMiki55 miał wyjaśnić, ale uciekł. Ogłosił on datę bez konsultacji z nami, plus w ostatnich dniach doszło do rozgrzebania nowej sprawy, tak więc premiera zostaje przesunięta na czas nieokreślony(ale wciąż zapewniam, zdążycie przejść W1: PBW i W2 przed W3). A o tej sprawie powiemy niedługo i damy jakąś próbkę, żeby nie było, że nic nie robimy ;)
 
Szkoda bo myślałem że jutro odpalę W1 z modem bo miałem ochotę na powrót do Wiesława ale w sumie mam na dysku PBW więc nic nie stoi na przeszkodzie :p
 
Top Bottom