Filmy Fanowskie by adventus

+
[...]
W przyszłości mam zamiar na pewno tworzyć kolejne filmiki, także wszystko będzie lądować tutaj :D

Opowieść Hajpowa
Opowieść Hajpowa -Wersja z mniejszą kompresją do ściągnięcia

[...]

@adventus a czy ten filmik jest umieszczony może gdzieś na youtube?
Link z Mega mi się "zaciął" gdzieś na 40% i lata w górę i w dół. A na Cda.pl strasznie mi tnie przy moim, obecnym, "pędzącym" jak ślimak necie...

--------------

Ed.
Albo jakiś Torrent...
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
Gifa z dawaniem REDpointa poproszę, bo już chciałem użyć, a tu ni ma :p A pamiętam, że kiedyś już go użyłeś :D


Z tym że GIF przedstawia bardzo, bardzo niechętne podarowanie REDpointa :p

Jak można mnie uśmiercać... MNIE??
Zginąłeś i zmartwychwstałeś, jak prawdziwy badass :troll:

gdzie był ten filmik zachęcający do głosowania na TGA?
Prosz

wszystko jest na tym jednym kanale :p

a czy ten filmik jest umieszczony może gdzieś na youtube?
Link z Mega mi się "zaciął" gdzieś na 40% i lata w górę i w dół. A na Cda.pl strasznie mi tnie przy moim, obecnym, "pędzącym" jak ślimak necie...
Film był już gotowy 3 dni temu i przez ten cały czas starałem sie go wrzucić na YouTube, ale jak pisałem, mają świetne zabezpieczenia i jak tylko film się wgrał, od razu go blokowano na całym świecie. "Treść wizualna należy do Disneya". Przerabiałem wskazywane scenki, modyfikowałem muzykę której się czepiali, robiłem odbicia lustrzane obrazu i nic to nie dało, nadal nie chcieli mi filmu dopuścić. Tak samo na wszystkich innych serwisach wideo -CDA było ostatnią deską ratunku by w ogóle Wam ten film pokazać online :p

Ale skoro masz problemy z MEGA, to mogę wrzucić lżejszą wersję filmu 700 mb na jakiś inny hosting plików. Polecicie jakiś bez większych ograniczeń?
 
Proponuję urządzić akcję - dofinansuj moderców i każdy post kogokolwiek z ekipy Powrotu w temacie o Powrocie będzie przez każdego biorącego w akcji dofinansowany redpointasem.
 
@adventus Obejrzałem przed chwilą i muszę powiedzieć że było to na prawdę świetne :D Ubaw po pachy XD Dobrze wiedzieć że mamy tak utalentowanego forumowicza w naszych szeregach :hatsoff:
 
Wyjdę na superniezorientowanego nieogara, ale ten kawałek którego słucha RED materiałów promocyjnych to jaką nazwę nosi?
 
Rock, Ty skąpcu, tak żebrałeś, a nawet nie nagrodziłeś go Redpointem!

Spokojnie jeszcze nie obejrzałem i nie mogłem ocenić kunsztu tej produkcji ;)

Pozatym.... chyba i tak nie dam rady zassać tego w tej chwili..... Mam dramatyczny internet w tej chwili..... koszmar, możliwe, że dopiero jutro uda mi się uzyskać odpowiednie warunki do tej operacji.
Gdy będę miał film i go obejrzę, wówczas posypie się deszcz REDpoint'ów... ok przynajmniej kapuśniaczek, wszak...


:D czyż nie ;)

--------------

Ed.
@adventus jak byś jeszcze stworzył gifa (o ile jest to możliwe, bo filmu jeszcze nie widziałem, ani oryginału, ani przerobionego), który byłby czymś w rodzaju sypnięcia REDpoint'ami, albo całym workiem REDpoint'ów ;)
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
Wyjdę na superniezorientowanego nieogara, ale ten kawałek którego słucha RED materiałów promocyjnych to jaką nazwę nosi?
https://www.youtube.com/watch?v=7rfScdDBklw#t=17

Było w linkach :p

---------- Zaktualizowano 20:59 ----------

Takiego GIFa nie mam skąd wyciągnąć, także tego :p Ale może się kiedyś przerobi jakąś filmową scenkę.

Może następny forumowy film napiszemy / zrobimy jakoś wspólnie :p Pomysły przyjmuję od zaraz. Tylko następnym razem trza przerobić coś, co nie zostanie zablokowane na YT po dwóch sekundach :eek:
 
A ja się zastanawiam, skąd Adventusie pomysł, by Powrót był przekładany razem z trójką... my to będziemy przekładać z Aurory na REDengine, czy co? ???

Tfu, tfu, bo się spełni jeszcze!
 

Guest 3669645

Guest
A ja się zastanawiam, skąd Adventusie pomysł, by Powrót był przekładany razem z trójką...
Niy rozumia, we filmie nie było żadnygo motywu przekładania "Powrotu" :(
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom