Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

+
na starszych filmach była bliżej, teraz jest dalej, coraz dalej.
Tylko na trailerach. Na "TYM" gameplay'u kamera podczas eksploracji jest mniej więcej w tej samej odległości od Geralta, a podczas walki trochę bliżej, ale to może przez to, że wiedźmin walczył tylko z jednym przeciwnikiem.

E. @Rustine Ninja'd
 
Z tak bardzo inteligentną kamerą to ja się nie dogadam.
REDzi dajcie też mniej inteligentną, dla mniej inteligentnych ludzi, takich jak ja :D.
 

Guest 3669645

Guest
REDzi, przecież wiecie nie od dziś że my, biedni fani, nie grzeszymy inteligencją, zróbcie nam tedy śliczny prezent i dajcie do dyspozycji kamerę bardziej dla nas odpowiednią :sad:
 
Jeżeli mierzymy odległość kamery od Geralta na jej inteligencję i inteligencję forumowiczów to dla paru osób FPP musi się również znaleźć.
 

Guest 3669645

Guest
Hm. O tym nie pomyślałem. Dlatego nam dają inteligientną bo jesteśmy za tępi na ręczną :huh:
 
Ta cała "inteligentna" kamera jest pod konsolowców coby się nie zmęczyli od ruszania prawą gałką. To za duży wysiłek dla nich ;) A inni cierpią. Tak trudno dać wybór? Pewnie trudno bo Sony i Microsoft pluliby się, że ich gra ma inną kamerę i przez to jest gorsza :facepalm:
 
Ta cała "inteligentna" kamera jest pod konsolowców coby się nie zmęczyli od ruszania prawą gałką. To za duży wysiłek dla nich ;) A inni cierpią. Tak trudno dać wybór? Pewnie trudno bo Sony i Microsoft pluliby się, że ich gra ma inną kamerę i przez to jest gorsza :facepalm:

Też bym się denerwował jakbym był PCtowcem i bym nie miał opcji wybrania kamery. A co do konsolowców, to jak patrze gdy rodzice próbują grać i kompletnie nie ogarniają ustawień kamery, to wcale się nie dziwie, że mamy taką "inteligentną" kamerę. Powinien być wybór na wszystkich platformach, bo ja jakoś nie mam problemów z operowaniem dwoma gałkami naraz i pewnie z dodatkowym oddalaniem, przybliżaniem też bym sobie dał radę a REDzi to chyba wychodzą z założenia, że wszyscy na konsolach są casualami :(
 
bo ja jakoś nie mam problemów z operowaniem dwoma gałkami naraz i pewnie z dodatkowym oddalaniem, przybliżaniem też bym sobie dał radę
No ale jak to?! Przecież wszyscy konsolowcy są głupsi od buta!
:troll:
A tak na serio. Nienawidzę stereotypów i zrzucania wszystkiego na użytkowników konsol.
 
Last edited:
No ale jak to?! Przecież wszyscy konsolowcy są głupsi od buta! A tak na serio. Nienawidzę stereotypów i zrzucania wszystkiego na użytkowników konsol.
No tak, automatyczna kamera oddalana podczas walki została przecież wynaleziona dla Neverwinter Nights na PC. W ogóle nie dla pada, absolutnie.
 
No tak, automatyczna kamera oddalana podczas walki została przecież wynaleziona dla Neverwinter Nights na PC. W ogóle nie dla pada, absolutnie.
Oczywiście, że została "wynaleziona" dla pada. Ale nie zmienia to faktu, że na kontrolerze da się bez problemu obsługiwać kamerę "ręczną", więc uniemożliwienie jej wyłączenia nie jest winą konsolowców, a decyzją twórców.
No i w moim poście bardziej chodziło o wyrażenie niezadowolenia z traktowania użytkowników konsol jak podludzi i ludzi patrzących tępo w ekran telewizora z wywieszonym językiem i naparzających losowo w przyciski.
 
W Dragon Age'u jakoś dało się bawić kamerą podobnie jak w wielu typowo konsolowych grach akcji także nie przesadzajcie. Kamera dopasowująca się do akcji to wybór twórców, a nie mus spowodowany kontrolą padem. Swoją drogą, zabawne jest to że kiedyś wielu tutaj próbowało wywalczyć ograniczenie wielu swobód w Wiedźminie 3 np. skakania żeby gracze nie robili z Geralta debila skaczącego jak królik, a teraz nagle wszyscy walczą o zwiększenie swobody przy ustawieniu kamery. Zdecydujcie się na coś :p
 
Nie dość, że Redzi nie pozwalają na korzystanie z takiej waluty, jaka nam się podoba, zamiast wielu walut do wyboru tylko oreny - to jeszcze chcą to samo zrobić z kamerą. Skandal! Żądamy kontroli nad kamerą i portfelem!
 
W Dragon Age'u jakoś dało się bawić kamerą podobnie jak w wielu typowo konsolowych grach akcji także nie przesadzajcie
Dragon Age to nie gra konsolowa. No i o jakiej kontroli nad kamerą mówisz? Ani Batman, ani Assassin's Creed nie pozwala na ową kontrolę.
 
Wiedźmin też nie jest grą konsolową, a padają takie oskarżenia :whistle: Przy Batmanie i Asasynie jakoś w ogóle nie zwróciłem na to uwagi, znaczy się, działa.
 
Wiedźmin też nie jest grą konsolową, a padają takie oskarżenia :whistle: Przy Batmanie i Asasynie jakoś w ogóle nie zwróciłem na to uwagi, znaczy się, działa.
Jest, od drugiej części. No i chodzi o to, żeby przykleić kamerę do pleców, co w Assassin's Creed i Batmanie jest również niemożliwe.
 
Top Bottom