[W1][mod] Full Combat Rebalance v1.6

+
Wszystko jak bozia przykazała od początku. Świeża instalacja wiedźmina z najnowszym patchem, na to tylko 2 paczki z teksturami i FCR.

Dodam jeszcze że instalacja wiedźmina pobierana z GOG.
 
No to nasz Wiedźmin ma focha i Ci nie da tego zadania zrobić. A masz możliwość gadania z Vaską o ryboludach?
 
Zapomniałem całkowicie o babuni... poleciałem z uśmiechem na ustach do niej, zadanie ruszyło dalej, odebrałem topór, za który otrzymałem talizman ryboludzi. Zadanie nawet się zaktualizowało, że niby mam iść z Yaronem pogadać o ukończeniu zadania... ale niestety nie ma takiej opcji dialogowej. Za to teraz na mapie mam 3 znaczniki z miejscami gdzie są 'rzekome' potwory. Cóż, uznam że Yaron za dużo fistechu się nawciągał i nie idzie się z nim dogadać - zadanie wykonane a zapłaty wiedźmin jak zwykle nie dostanie! Cóż wracam na szlak! Tak czy siak wielkie dzięki. :D

---------- Aktualizacja 10-12-2014 00:22 ----------

Z góry przepraszam za post pod postem, ale może ktoś zajrzy i poratuje. :sad:

Nie uwierzycie... wiem że to zakrawa o jakiś absurd, ale to się naprawdę dzieje. Jako iż nie chciało mi się 'kłócić' z Yaronem olałem to zadanie i robiłem kolejne zadania w 2 akcie. Oczywiście na sam koniec niespodzianka. Pokonałem już golema, wykonałem chyba praktycznie wszystkie zadania poboczne, pozostało jedynie uzyskać ostatnią sefirę , którą otrzymuje się podczas rozmowy z Azarem Javedem podszywającym się pod Reymonda. Jedyna kwestia dialogowa jaką mogę z nim przeprowadzić, to uwaga: BYWAJ!

Nie chce mi się cisnąć wszystkiego od nowa, ale chyba nie będzie wyjścia, no chyba że poratuje ktoś savem pod FCR 1.6 na najtrudniejszym poziomie, może być nawet zaraz po walce przy wierzy. Ja to mam chyba pecha do tej gry.
 
Last edited:
Panowie, a co z zadaniem "Kusicielka"? Znalazłem póki co tylko 3 południce, a to nieco mało. Gdzie je znaleźć? Pola przeszukałem za dnia chyba w każdym kierunku... Będę wdzięczny.
 
Południca jak sama nazwa mówi pojawia się w południe na polach, to jedyne miejsce jej występowania
 
To co napisałeś mógłbym przypisać do tych 3 południc, które znalazłem. Z każdej wyciągnąłem po 2 świetliste pyły, potrzebuje jeszcze 3. Czekanie 24h przy ognisku do południa nie pomaga, dlatego bardziej pytanie brzmiało jak ten zmieniony ekosystem w modzie wpływa na południce i gdzie je dokładnie mogę znaleźć, bo domyślam się, że sytuacja jest podobno jak przy flederach, o co pytałem wcześniej :)
 
Nie jestem pewien, jaki loot wypada z Panny Młodej, ale może oprócz zwierciadła właśnie świetlisty pył.

A tak w ogóle daj pochędożyć Kowalowi, ze zjadarkami nie ma problemu :p
 
Mam problem z ciemnością w kryptach, mimo zaznaczonej opcji podczas instalacji Geralt nadal nie widzi w mroku. Dlaczego tak się dzieje?
 
Grasz od nowa z FCR? Bo na starych zapisach gry część wprowadzonych zmian w mechanice nie zadziała.
 
A to nie jest tak, że w tym modzie miał być zlikwidowany efekt rybiego oka po wypiciu kota, jeśli chodzi o ciemności?
 
(Changelog)FCR v1.5
========
- Geralt zawsze dobrze widzi w ciemnoś›ci, nawet bez pomocy eliksirów. To umiejętność‡ typowa dla wiedźminów. (...)

Poza tym, kiedyś ten efekt działał prawidłowo.
 
Niewiele mam zainstalowanych, bo FCR potrzebny mi był głównie tylko do widoczności w ciemnościach. Ale takie elementy jak "Minimalistyczny interfejs" czy "Kocie źrenice u wszystkich Wiedźminów" działają.
 
Top Bottom