Gry i programy - pytania, problemy, forumowa pomoc

+
A już myślałem, że EA się poddało w walce z Ubi o miano najgorszej firmy z branży.
 
Taa... Ale przecież i tak CDPR jest najgorsze w kontakcie z community, bo nie ujawniają kluczowych elementów gry na pół roku przed premierą :whistle:

:troll:
 
Dobra, żaden z 10 pomysłów rozwiązania znaleziony w necie nie pomógł. Miły Pan z EA na Live czacie nie pomógł. Odpalenie ściągania w trybie awaryjnym = stabilny download z pełną prędkością. Gdyby nie jeden incydent (dziwny spadek z 99% do 70%), byłoby ściągnięte w godzinę. A tak to trochę dłużej. Ech, EA, EA. W każdym razie mam nadzieję, że to był jedyny problem z tą grą, jaki u mnie wystąpi ;)
 
Co rozumiesz przez "pobranie spolszczenia"? Przecież polska wersja językowa jest normalnie dostępna w grze, wybierasz ją przy instalacji.
 
Tak jak napisała zi3lona, gra domyślnie oferuje opcję instalacji w języku polskim lub angielskim, a w Edycji Rozszerzonej także rosyjskim i kilku innych.

Jeśli jednak:

1) Kupiłeś grę za granicą i nie ma tam opcji wyboru polskiej wersji to stosowne paczki językowe znajdziesz tutaj.
2) Ściągnąłeś piracką kopię to postąpiłeś dość nierozsądnie pisząc o tym na oficjalnym forum gdyż uruchomił się cichy alarm i policja jest już w drodze.

Niepotrzebne skreślić, życzę wesołych świąt :)
 
Hehe, Ty to masz poczucie humoru :p Jak ja podpadłem to nikt nie przyjechał. :D

O cześć Chuck, miło Cię widzbuygbuoi buesevbi jviuvbiw bwywebi webb feue v efe fef v fev
 
Jakieś wiruso-boty krążą po Steamie i czyszczą ludziom konta. Kumplowi tak się przydarzyło, ale w porę zablokował konto więc prawdopodobnie odzyska wszystko. Uważajcie jednak w co klikacie kiedy dostajecie dziwną wiadomość od znajomych z listy.

ed

@P ATROL :whistle:

 
Last edited:
No ok, na koncie steam mam gry, oraz mogę mieć portfel steam. Czyszczą kasę z portfela, czy gry? Jaśniej proszę :p
 
No, w sensie, że przejmują całe konto, a potem jeszcze spamują z niego linkami do przejmowania innych kont.
 
Dżizas, po prostu starczy nie klikać w durne linki. Każdy średnio ogarnięty user internetowy to wie. A przynajmniej powinien wiedzieć :p A nawet jak co, to samo kliknięcie nie powinno nic zrobić, dopiero podanie danych spowoduje katastrofę xD
 
No przejmują i czyszczą :p


Ja tam nie znam szczegółów, kumpel był trochę roztrzęsiony jak wspominał. Nie dziwię się zresztą, jakbym stracił swoje konto to chyba bym użył żyletki niezgodnie z instrukcją... I wcale nie jestem uzależniony od gier, mogę przestać kiedy zechcę!
 
Top Bottom