Wiedźmin 3: postacie

+
Wydaje mi się, że nie, na renderze ma oba przedramiona takie same. To prawdopodobnie jakiś inny mieszkaniec Skellige.
 
To Crach :D O ile jegomość obok Hjalmara to Crach :p Wszystko się zgadza, paski, przeszycie i kolczuga

 
Nie no przecież w jednym Geralt stoi w cieniu, a w drugim mu słońce po twarzy daje. Ale brwi to mu słoneczko akurat przyciemniło :D
 
O ile dobrze widzę, to na dzienniczku cosplayowym nie ma charakterystycznej blizny.
O w mordę, debil ze mnie. Dopiero potem zauważyłem, że dzienniczek jest w lustrzanym odbiciu...
 
Co jak co, ale w dzienniku cosplay-owym Geralt miał .... bardziej książkowe kolory:


Co jak co, ale w SoD Ciri też miała bardziej książkowy kolor włosów:

View attachment 9053

Nieważne, jak ta dziewczyna wygląda, istotą ziemską być nie mogła. Mimo to Galahad już całkiem swobodnie i bez nabożnego lęku patrzył na jej mysie włosy, które teraz, gdy wyschły, ku jego zdumieniu lśniły pasemkami siwizny. Na jej szczupłe ręce, mały nosek i blade usta, na jej męski strój trochę dziwacznego kroju, uszyty z delikatnej tkaniny o niebywale gęstym splocie. Na jej miecz, dziwny w konstrukcji i ornamencie, ale bynajmniej nie wyglądający na paradną ozdóbkę. Na jej bose stopy, oblepione zeschłym piaskiem plaży.

Galahad spotyka "starszą" Ciri i gdyby jej włosy miały "biały" kolor, jak wyżej, to za cholerę nie dostrzegłby tych pasemek siwizny.
 

Attachments

  • The-Witcher-3-Adds-Ciri-as-Playable-Character-to-Enhance-Story-Bring-New-Perspective-468594-2.jpg
    The-Witcher-3-Adds-Ciri-as-Playable-Character-to-Enhance-Story-Bring-New-Perspective-468594-2.jpg
    292.5 KB · Views: 73
Nie mam niestety teraz dostępu do "Pani Jeziora" ale czy nie było też tak że gdy Ciri wraz z Geraltem wycinali sobie drogę z zamku (którego oczywiście przepomniałem nazwy)...
ale pamiętam że do tego czasu cała Geraltowa hanza była już usieczona
...Geralt spostrzegł że część włosów Ciri zbielało?
 
Ale do tego czasu mogły stracić pigment całkowicie.
Właśnie o to mi się rozchodziło. Nie wiemy o ile starszą (o ile w ogóle starszą ) Ciri spotkał Galahad. Nie wiemy też czy ten proces bielenia włosów (dziwnie to brzmi) postępował czy nie? Jeśli tak to po tych sześciu latach Ciri mogłaby mieć całkiem białe włosy.
 
Top Bottom