Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Ten kto mówi że noce w W2 są niby kanoniczne, chyba śmie żartować :p Oczywistym jest dla każdego myślącego człowieka ze noce w dwójce poprostu nie wyszły, brak gwiazd, a księżyc świeci równie mocno co słonce. Przecież prędzej w W1 takie były, i takie bym widział w trojce. A jakbyśmy chcieli realistyczne, to wtedy mało co by było widać, więc można uznać ze w 1 byly takie bo graliśmy wiedźminem.
 
Co do księżyca w W2 - faktycznie - robił nocą za słońce. Za pierwszym razem kapkę się zdziwiłem, ale potem się przyzwyczaiłem i przestało mi to kompletnie przeszkadzać. ;)
 
A wcale nie, bo były harpie w W2 :stuart:

No nie mów :D Poważnie? :p

Zbiór opowiadań "Ostatnie życzenie", opowiadanie "Ziarno prawdy":
- Widzisz? - powtórzył Nivellen, szczerząc kły.
- Widzę.
- Kto ty jesteś?
- Nie rozumiem.
- Nie rozumiesz? - potwór uniósł głowę, ślepia zalśniły mu jak u kota. - Mój portret, gościu, wisi poza zasięgiem światła świec. Ja go widzę, ale ja nie jestem człowiekiem. Przynajmniej nie w tej chwili. Człowiek, żeby obejrzeć portret, wstałby, podszedł bliżej, zapewne musiałby także wziąć świecznik. Ty tego nie zrobiłeś. Wniosek jest prosty. Ale ja pytam bez ogródek: jesteś człowiekiem?
Geralt nie spuścił wzroku.

Jeśli miałoby to być w miarę dobrze zrobione, kanoniczne i zgodne z realiami gier to - noc powinna być mniej więcej normalna czyli ciemna, że bez pochodni to nie widać za wiele, a kiedy chcemy mieć Geralta co widzi w ciemności to odpalamy "wiedźmińskie ślepia" (coś na wzór wiedźmińskiego zmysłu" ) i widzimy na czarno-biało, a jak wypijemy Kota - w kolorze ale bez przesady, a jak jeszcze ten jeden eliksir i widzimy w kolorze, bez przesady (coś jak noc na gameplay'u) i dodatkowo sylwetki żylaste (jak w W2 po Kocie).

Wątpię. Skoro nie było tego w poprzednich częściach, to nie widzę za bardzo sensu, czemu miałoby pojawić się w W3. Prawdopodobnie pozostanie tylko tryb medytacji. A spanie w łóżku to co najwyżej w cutscenach, w towarzystwie przygodnie napotkanych panien :p

W W2 tez nie było jazdy konnej, kuszy i systemu "mrozu" gdzie trzeba się cieplej ubrać w zimniejszych regionach, bo Geralta zawieje i spadnie mu pasek życia :D. Więc ja nadal mam nadzieję. Może w DLC? :D
 
Last edited:
W W2 tez nie było jazdy konnej, kuszy i systemu "mrozu" gdzie trzeba się cieplej ubrać w zimniejszych regionach, bo Geralta zawieje i spadnie mu pasek życia :D. Więc ja nadal mam nadzieję. Może w DLC? :D
Wstrzymałbym się z tym mrozem, może wyjść jak z kamerą.
 
Dwudziestego któregoś, niektórzy dziennikarze (min. Sebastian Oktaba z Pure PC) będą mogli położyć dłonie na Geraltcie.
No i ciekawi mnie właśnie jaki kawałek gry dostaną do ogrania. Oczywiście poźniej będą mogli opisac, a my przeczytać, gdzie byli w świecie, no i co tam robili i jakie wrażenia ? ;)
 

Guest 3669645

Guest
Żeby się nie okazało że dostali stare demko / build z E3 i musieli przejść dokładnie te same questy :troll:
 
W ogóle powinno się od teraz więcej pojawiać materiałów, w zeszłym roku mają taką wymówke że gre kończyli i mogli nie specjalnie mieć czasu na nagrywanie dzienników czy innych filmów, a teraz kiedy gra już jest zamknięta powinni mieć na to więcej czasu.
 

Guest 3669645

Guest
Ja bym w Novigradzie pogalopował koniem przed siebie zamiast do Dijkstry, a potem zrobił jak najwięcej questów zanim ktoś odłączyłby zasilanie.
O to to. Oby wśród zaproszonych do ogrania znalazł się ktoś na tyle mądry i skrupulatny, by sprawdzić np. wielkość Novigradu :p A przynajmniej na szybko go objechać i ocenić jakie robi wrażenie.

Mam jednak nieprzyjemne przeczucie, że dostaniemy typową dziennikarską papkę pozbawioną konkretów. "Walka jest płynna i daje frajdę, questy w sumie spoko, świat wydaje się ogromny, Geralt to super badass, gra zapowiada się na 6 z plusem" i koniec.
 
Kingdome Come: Deliverance.
Celowo wrzuciłem tutaj, ażeby każdy mógł sobie popatrzeć jak............ jak swojsko i całkiem ładnie to wygląda :)
View attachment 8991
 

Attachments

  • 88888888888888888.jpg
    88888888888888888.jpg
    309.1 KB · Views: 37
Top Bottom