Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

+
Geralt zostanie hierarchą Novigradu.
Potwierdzone info.

Ktoś pisał gdzieś w jakimś temacie, że Novigrad upadnie na skutek używania waluty upadłego królestwa, a Jaskra spalą na stosie (coś o nietopyrzach i smokach jeszcze było), ale nigdzie nie mogę znaleźć. Zupełnie jakby usunęli te posty z forum...
 
Ktoś pisał gdzieś w jakimś temacie, że Novigrad upadnie na skutek używania waluty upadłego królestwa, a Jaskra spalą na stosie (coś o nietopyrzach i smokach jeszcze było), ale nigdzie nie mogę znaleźć. Zupełnie jakby usunęli te posty z forum...
To było tak samo pewne jak te wieści BeksaLali, czyli "podobno" i nic więcej.
 

Guest 3669645

Guest
Niebiescy tak się boją spoilerów, że jak zobaczą post zaczynający się słowami "Pod koniec W3 w Novigradzie..." (albo coś w tym stylu) to nie czytają dalej i kasują od razu, by mieć spokój :D
 
Pod koniec W3 w Novigradzie będą smoki. :whistle:

--------------------------------------

@adventus Ha! Minęło pięć minut i nikt nie usunął mojego posta. Mit obalony.
 
Last edited:
Niebiescy tak się boją spoilerów, że jak zobaczą post zaczynający się słowami "Pod koniec W3 w Novigradzie..." (albo coś w tym stylu) to nie czytają dalej i kasują od razu, by mieć spokój :D

W sumie to sam to zgłosiłem, posty niespecjalnie przemawiały na moją korzyść :p
 

Guest 3669645

Guest
Pod koniec W3 w Novigradzie będą smoki. :whistle:

A co jeśli pod koniec W3 naprawdę będą smoki? :eek: Wtedy REDzi będą musieli zwolnić wszystkich niebieskich za niekompetencję :troll: Kiedy już to nastąpi @SMiki55 skorzysta z okazji i zostanie nowym modem, a wtedy nas wszystkich zwarnuje za to że byliśmy dla niego niemili...

Mroczna wizja świata postapokaliptycznego
 
Last edited by a moderator:
A co jeśli pod koniec W3 naprawdę będą smoki? Wtedy REDzi będą musieli zwolnić wszystkich niebieskich za niekompetencję Kiedy już to nastąpi @SMiki55 skorzysta z okazji i zostanie nowym modem, a wtedy nas wszystkich zwarnuje za to że byliśmy dla niego niemili...

Mroczna wizja świata postapokaliptycznego

Ba, od razu dostanie się do REDów jako Senior Junior Manager Artist i będzie pisał sobie na forum z przeżerającą umysł świadomością, że wie co i jak będzie i w jakiej postaci, a nie może powiedzieć.
 
Ok, nie było mnie dość długo już na forum, więc niech ktoś podsumuje co już wiadomo i czego nie waidomo też.
 
Ok, nie było mnie dość długo już na forum, więc niech ktoś podsumuje co już wiadomo i czego nie waidomo też.

Premiera została przesunięta na maj. Gra jest skończona pod względem zawartości fabularnej usuwane są tylko błędy.

Przeleć się, leniu, po najciekawszych tematach. Chciałbyś, żeby Ci wszystko na złotej tacy pod nos podsuwać?

Nagród za czytanie forum nie dają więc nie każdemu się chce ;)
 
Bardzo ładne MMO. Widzicie coś znajomego? KAMERA! Tylko, że w tym MMO można ją sobie jeszcze przybliżyć.


To tak jakbyście zapomnieli co jest w życiu najważniejsze :D
 
Aha i jeszcze system spania i jedzenia. Nie rozumiem filozofii "zrobimy, że Geralt będzie marznął i będzie trzeba zakładać cieplejsze zbroje w zimniejszych rejonach, a jak wpadnie do wody to wgl. zamarznie na kość i umrze", a z drugiej strony "Nie robimy Simsów więc nie będzie spania i jedzenia".

Wiem, mam świta - ale czy to źle, że chce grac tak jak lubie? :D
 
Top Bottom