Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Mi nie chodzi o długi zakaz. Krótkie embargo zawsze ma sens, bo powoduje w jednej wyznaczonej chwili absolutny zalew materiałami. Zalew w całej sieci.
 
Ciekawe jak długie będzie embargo na materiały. Strzelam, że przed poniedziałkiem 19.01 niczego się nie dowiemy. I dobrze, lepsze materiały porządnie napisane/zrealizowane niż pisane/nagrywane na szybko na zasadzie kto pierwszy ten lepszy.
 
Szczerze wątpię w jakieś dłuższe embarga niż do końca tego drugiego dnia pokazu. Swoją drogą, to jeśli rozdzielają event na dwa dni, to muszą mieć sporo gości zaproszonych :).
 

Guest 3669645

Guest
Mam nadzieję że zaproszą (jeśli nie teraz, to później) jakichś YouTuberów. Większość z nich zawsze opowiada o evencie bardzo wyczerpująco i może odpowiedzieć na pytania w komentarzach.
 
Ale może faktycznie w tym wątku skupmy się na pytaniach, jak Hunt prosił.

---------- Zaktualizowano 21:02 ----------

Meh, pomyliłam wątki :p
 
Ale może faktycznie w tym wątku skupmy się na pytaniach, jak Hunt prosił.

---------- Zaktualizowano 21:02 ----------

Meh, pomyliłam wątki :p
 
A pamiętacie takie demo z W2? Konkretnie alfy W2 gdzie Geralt biegnie przez Flotsam i przeskakuje przez płot tego magazynu po prawej stronie, zaraz po przyjściu do Flotsam?
 

Guest 3669645

Guest
Wiedźmin 3 - Prawie 2 lata od zapowiedzi gry, działanie cyklu dobowego nie zostało jeszcze pokazane

Wiedźmin 2 - https://www.youtube.com/watch?v=JciyoGmnGyo 1:45 Działanie cyklu dobowego zostało zaprezentowane przed oficjalną zapowiedzią gry


:troll:

Nie mówiąc już o działaniu efektów pogodowych, zaprezentowaniu na czym polega "żyjący świat" i wszystko inne, co już dawno powinno pojawić się w tzw. dziennikach developera lub innego tego typu filmach promocyjnych
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom