Wiedźmin 3: Dziki Gon

+

Attachments

  • 4444444444444.jpg
    4444444444444.jpg
    167.2 KB · Views: 558
Spokojnie, forum cierpliwe jest, łaskawe jest. Naści pierwszego Redpointa dla ciebie ode mnie, na dobry początek.

Dziękuję łaskawco ;P

---------- Updated at 09:47 PM ----------

Tak wgl to jak się te redpointy zdobywa (PRZEPRASZAM ŻE TUTAJ TO PISZĘ NIE BIJCIE!) tylko jak ktoś ci da?
 
Tak wgl to jak się te redpointy zdobywa (PRZEPRASZAM ŻE TUTAJ TO PISZĘ NIE BIJCIE!) tylko jak ktoś ci da?

Redpointa możesz otrzymać (i dać) od dowolnego użytkownika, moderatora, Reda. Nie wiążą się z nimi żadne bonusy. Typowy system forumowej reputacji.
 
Kolejny sukces w dziedzinie internetowych wykopalisk :)
Znalazłem na Youtube kanał jednego z programistów z krakowskiej ekipy CD Projekt RED
https://www.youtube.com/user/LonoPosejdona
Drobny research i już znam jego personalia. Łukasz Łukasik, programmer, poprzednia praca- Reality Pump.
https://www.youtube.com/watch?v=v87egIheCYQ
https://www.youtube.com/watch?v=uRVDh-UKbcM
https://www.youtube.com/watch?v=vahsE2YxWao
Ogólnie polecam, bo człowiek jest sympatyczny i fajnie się go słucha.
 
Co do nocy. Myślę, że noc może być tak jasna w pełni księżyca i bezchmurnym niebie. Oby tylko niebyła taka zawsze.
 
W2 w pigułce:
1. Gerwant niesłusznie oskarżony o zamordowanie Fooltesta
2. Gerwand z Ruchem szukają królobójcy we Flatsam, królobójca kradnie Trees i ucieka do Aedeern
3. Pod obozem / Vargen Gerard zdejmuje sobie klątwę, jedzie do Luc Muanne, bo królobójca postanowił tam wybyć
4. Okazuje się kto jest mocodawcą królobójców, gadka z Leczo, podziwianie biedronki
5. koniec

Śmiechłę :D.
 

Attachments

  • 4072815+_d94e45db99b8a74cc506a7ea85e87b0e.jpg
    4072815+_d94e45db99b8a74cc506a7ea85e87b0e.jpg
    76.2 KB · Views: 50
W2 w pigułce:
1. Gerwant niesłusznie oskarżony o zamordowanie Fooltesta
2. Gerwand z Ruchem szukają królobójcy we Flatsam, królobójca kradnie Trees i ucieka do Aedeern
3. Pod obozem / Vargen Gerard zdejmuje sobie klątwę, jedzie do Luc Muanne, bo królobójca postanowił tam wybyć
4. Okazuje się kto jest mocodawcą królobójców, gadka z Leczo, podziwianie biedronki
5. koniec
Mimo wszystko fabuła nadal była o wiele bardziej rozbudowana od jedynki i na wielu płaszczyznach lepsza.
Bo jak się tak bawimy, to W1 w pigułce:
1. Geralt się budzi w Kaer Morhen, owe zostaje zaatakowane.
2. Geralt próbuje się dostać do Wyzimy, w Wyzimie szuka sprawców i śladów.
3. Geralt znajduje złego, ale zły jednak ma gorszego nad sobą.
4. Geralt go zabija, koniec.
 

Guest 3669645

Guest
Mimo wszystko fabuła nadal była o wiele bardziej rozbudowana od jedynki i na wielu płaszczyznach lepsza.
Bo jak się tak bawimy, to W1 w pigułce:
1. Geralt się budzi w Kaer Morhen, owe zostaje zaatakowane.
2. Geralt próbuje się dostać do Wyzimy, w Wyzimie szuka sprawców i śladów.
3. Geralt znajduje złego, ale zły jednak ma gorszego nad sobą.
4. Geralt go zabija, koniec.
Tia, pominąłeś masę zwrotów akcji i innych ważnych wydarzeń ("kamieni milowych" scenariusza) z W1. Moja wyliczanka byłą bliższa prawdy, bo W2 naprawdę mniej więcej na tym polegało. Przyjeżdżał Geralt do nowej lokacji i co robił? Głównie zadania poboczne. W akcie 1 Kejran, w akcie 2 klątwa itd. Wątek z zabójcami królów był jakby zepchnięty na dalszy plan, pozbawiony polotu, zwrotów akcji, jakiejś intrygi, śledztwa. Wykonywało się małe queściki i czekało, aż coś się ruszy z Letho.
IMO W1 jeśli chodzi o wątek główny był znacznie bardziej rozbudowany i dopieszczony (nawet gdyby wyciąć elementy spapugowane z sagi nadal zostaje sporo autorskiego contentu). Było ciągłe węszenie, wypytywanie, ściganie ludzi, współpraca z Reymondem, ataki na bazy Salamandry, tu jakiś wątek z narkotykami, tu jakiś wątek w polityce (akt 3), tu coś z wieżą na bagnach, tu coś z Berengarem -I nie tylko. Ciągle się coś działo i było bardzo różnorodnie.
 
Nie wiem jak dla was, ale dla mnie wszystko co ma związek z Wiedźminem jest genialne. Oczywiście są różne błędy, ale samo to, że mogę się spotkać z moimi ulubionymi bohaterami, światem i w ogóle całym uniwersum jest... no po prostu super. Dlatego nawet jak będą błędy w naszej nowej grze o Wieśku z Bagien to nie będzie mi to przeszkadzało i wciąż będę zachwycony tak jak w przypadku poprzednich części.
 
Top Bottom