Fanowski Film

+

Guest 3669645

Guest
W sumie to nawet rzuciłbym im parę złotych, ale jak zobaczyłem filmik promocyjny to natychmiast wyłączyłem zakładkę :p
 
Całe szczęście, że na ichniej stronce wideo jest wielkości pudełka zapałek. Nie kłuło w ślepia.
Chociaż, ogólnie - źle im nie życzę.
 
Projekty fanowskie zawsze warto wspierać ;) Co prawda, czasem powstają z tego koszmary pokroju pseudo-ekranizacji Thorgala, ale trafiają się perełki.
 
Do takiego typu projektu należy mnie na pewno sporo więcej wyrozumiałości niż do produkcji stricte komercyjnych ;). Oczywiście bez przesady ale jednak ;).
 

Attachments

  • 10848634_715473811893748_2131277253396728756_o.jpg
    10848634_715473811893748_2131277253396728756_o.jpg
    90.9 KB · Views: 44
A co łon taki brudny na pysku? :p Całość wygląda jakby wszystko narysowali na komputerze, słabizna :p Oby film Bagińskiego tak nie wyglądał.
 

Guest 3669645

Guest
To wygląda jeszcze gorzej niż te pierwsze urywki. Absolutnie wszystko na greenscreenie, przeciwnicy wyjęci jak z kiczowatej komedii -Umazani węglem po twarzy i z minami neandertalczyków :p Jeju.

Zwykle mam opory przed krytyką projektów fanowskich, no bo wiadomo budżet nikły, ale bez przesady... Skoro budżet nikły, po co te CGI? Po co efekciarstwo wpychane na siłę? Jeśli film będzie wyglądał tak śmiesznie jak się zapowiada i jak wygląda na materiałach promocyjnych, to nie będzie to wina małego budżetu, a braku wyobraźni, kiepskim zamyśle projektu itd.
Lepiej mierzyć siły na zamiary i kręcić coś co nie wymaga wielkiego udziału efektów specjalnych, nie trzeba od razu kręcić drugiego matrixa z wiedźminem an czele, przecież to uniwersum można wykorzystać w filmie na inne, mniej efektowne, ale równie ciekawe sposoby. Bez wybuchów, skomplikowanych scen walk i naparzania czarami.
 
Last edited by a moderator:
Tego nawet nie ma co porównywać do niby "gorszych" i szeroko na forum komentowanych screenów od REDów.
Mam jednak nadzieję, że całość będzie chociaż oglądalna. Czekam więc na tą całość.
Pomysł z umazaniem gęby węglem jest do bani IMHO.
:facepalm:
 
W sumie... może być, ale - czekam na finalną produkcję.
A , i gość nie ma gęby w węglu umazanej. A przynajmniej nie aż tak.
 
Last edited:

Wieża Xardasa? ;)
A propos samego teasera. Tak sobie to wygląda, ale biorę pod uwagę informację z początku filmu i to, że jest to film fanowski. Czekam na koleje materiały :).
 
Top Bottom