Wiedźmin 3: Dziki Gon - pytania i odpowiedzi

+
dpowiedź, że jest tworzona dla uczniów gimnazjum była skierowana do Kamila, bo stwierdził, że nie jestem targetem gry. Jako gracz i fan marki, który bardzo wiele godzin pracy w nią włożył chyba mam prawo odpowiedzieć na to stwierdzenie ironią?
A czym innym była moja odpowiedź na twoje:
No niechaj robią rzeczy, które mi się nie podobają, na pewno kupię i będę ukontentowany materiałem.
 
Smiki, już dało się zauważyć przy innych sytuacjach, że Rustine to jest Twój kolega, ale jeśli się czuje pokrzywdzony moimi uwagami, to zapraszam na PW osobiście, jestem pewna, że sam też może napisać, co czuje i dlaczego, nie bardzo ogarniam, dlaczego ja się mam przed Tobą tłumaczyć? Jak również nie do końca rozumiem, czego dotyczy szpila o lizusostwie i hipokryzji, ale jak już musisz sobie koniecznie brać kogoś za wzór, to może wybierz osoby wypowiadające się z większą klasą i merytoryczniej (bez urazy, socchi, ale kolega Smiki podłapał wyraźnie nie te komentarze, co trzeba).

Nie było moim zamiarem uwziąć się na kogokolwiek, zresztą Rustine chyba to lepiej rozumie, sądząc po powyższej odpowiedzi; staram się po prostu wytłumaczyć, jakiego nastawienia nie łapię i jak odbieram ostatnie zmasowane posty na temat konkretnych zmian, których się tu żąda. Floreny nie wyszły, to teraz będzie bitwa o gnomy? Nie rozumiem.

Generalnie uważam, że temat tej gry wyzwala w ludziach jakoś dużo emocji, co też jest dla mnie średnio do pojęcia, to przecież tylko gra. Nie zgadzam się jednak na wyzywanie od gimbazy (ani liceabazy, oczywiście) - i niech to będzie jasne.

A co do meritum - chodzi mi głównie o to, że od jakiegoś czasu następuje przesada w krytykowaniu i napominaniu REDów, w jak złą stronę idą. A jeśli serio uważasz, @Rustine, że ocena gry 10/10 ma jakiekolwiek przełożenie na samą grę, to pozostaje mi tu przyciągnąć zi3loną, żeby Cię spytała, jaka jest próba statystyczna tej oceny, tj. kto właściwie głosuje i na jakiej podstawie. A poza tym 8/10 to jest dla mnie nadal dobra gra, tak nawiasem mówiąc, więc też żaden wyznacznik czegokolwiek ;)
 
Generalnie uważam, że temat tej gry wyzwala w ludziach jakoś dużo emocji, co też jest dla mnie średnio do pojęcia, to przecież tylko gra. Nie zgadzam się jednak na wyzywanie od gimbazy (ani liceabazy, oczywiście) - i niech to będzie jasne.
Rozumiem oczywiście, odpowiedziałem ironią na ironię. Niepotrzebnie. Przepraszam szczerze.
A jeśli serio uważasz, @Rustine, że ocena gry 10/10 ma jakiekolwiek przełożenie na samą grę, to pozostaje mi tu przyciągnąć zi3loną, żeby Cię spytała, jaka jest próba statystyczna tej oceny, tj. kto właściwie głosuje i na jakiej podstawie.
Nie, proszę. Chodzi mi o to, że poprzednie gry miały wady i na pewno o nich się tu dyskutowało, zupełnie jak teraz.
Dodam tylko, że rozmawiasz ze mną, nie z grupą ludzi narzekających na wszystko w grze. Większość czasu spędziłem na bronieniu tej gry i nie podoba mi się decyzja co do kamery, bo opcjonalną alternatywę można wprowadzić i była obiecana. To wszystko, nie prowadzę krucjat i nie krzyczę, że ma być, bo tupnę nóżką. Naprawdę zrobiłem wiele dla tej serii i po prostu czuję, że takie słowa nie powinny być do mnie kierowane. Będę grał w trzecią część nie zważając na problemy, ale mogę o nich pisać.
 
No i ja Ci nie bronię pisać o problemach przecież.
Tylko spróbuj spojrzeć z boku, jakie to miejscami przybiera rozmiary.
Ale uczciwie przyznam, że oberwało Ci się ode mnie (o ile to jest dobre słowo) hurtem za cały wykon frakcji w ostatnich tygodniach. Po prostu jakoś tak czuję, że nie tak powinna wyglądać dyskusja na temat studia i gry, bo za moment się okaże, że nic w niej nie jest dobrze, że wszystko do naprawy, a kiedy coś gdzieś zgrzytnie już po premierze, to nastąpi "a nie mówiłem, że tak będzie"?
Nie da się dogodzić wszystkim, tyle i aż tyle mam na myśli.

Powiedzmy, że się nazbierało ;)
 
Tylko spróbuj spojrzeć z boku, jakie to miejscami przybiera rozmiary.
Ale uczciwie przyznam, że oberwało Ci się ode mnie (o ile to jest dobre słowo) hurtem za cały wykon frakcji w ostatnich tygodniach.
Powiedzmy, że się nazbierało ;)
Wiesz, że stoimy po tej samej stronie i też chciałbym ich tak obrzucić? ^_^
 
Jakaś taka duma pomieszana z samoobrzydzeniem mnie naszła gdy uświadomiłem sobie że cały ten sh***storm to po części moja zasługa/wina.
Wracając jednak do tematu kamery... W sumie to ja sam przy pierwszym przejściu gry (W2) nawet nie zauważyłem jej bolączek, tak byłem skupiony na fabule i innych wodotryskach. Podejrzewam że podobnie będzie w przypadku Wiedźmina 3, o ile kamera będzie całkowicie niefunkcjonalna a o to bym się raczej nie martwił... myślę że po prostu wszyscy musimy wyluzować i założyć różowe okularki...
 
socchi mode activated

jak to jest, że moderatorium uwzięło się na rustina, który jak dotąd najmniej narzekał i zwraca uwagę na istotne elementy rozgrywki i zgodności z lore, natomiast pierdoły z tematu o grafice są przeważnie zlewane przez niebieskich (o dziwo, to Rustine bronił dzielnie Redów wielokrotnie przed absurdalnymi zarzutami pokroju jakości trawy, liści czy biedronek)?

hipokryzja i lizusostwo level hard

PS: @socchi robi to lepiej, nie umiem :(

masz tu szekla, próbowałeś
 
Jakaś taka duma pomieszana z samoobrzydzeniem mnie naszła gdy uświadomiłem sobie że cały ten sh***storm to po części moja zasługa/wina.
Wracając jednak do tematu kamery... W sumie to ja sam przy pierwszym przejściu gry (W2) nawet nie zauważyłem jej bolączek, tak byłem skupiony na fabule i innych wodotryskach. Podejrzewam że podobnie będzie w przypadku Wiedźmina 3, o ile kamera będzie całkowicie niefunkcjonalna a o to bym się raczej nie martwił... myślę że po prostu wszyscy musimy wyluzować i założyć różowe okularki...

Ja to nawet do tej pory nie mam z nią żadnych problemów i nawet nie zwracam w ogóle uwagi na to, że odjeżdża w czasie walki. Z kamerą w trójce pewnie też nie będę więc miał problemów. Jeśli jednak mogliby dodać opcję kamery statycznej lub regulowanej za pomocą pokrętła myszy, by uszczęśliwić parę osób więcej, to jestem za. W porównaniu z wieloma niedorzecznymi prośbami, które przewijały się wielokrotnie przez forum, ta akurat ma sens i nie kosztowałaby wiele pracy.
 
socchi mode activated

jak to jest, że moderatorium uwzięło się na rustina, który jak dotąd najmniej narzekał i zwraca uwagę na istotne elementy rozgrywki i zgodności z lore, natomiast pierdoły z tematu o grafice są przeważnie zlewane przez niebieskich (o dziwo, to Rustine bronił dzielnie Redów wielokrotnie przed absurdalnymi zarzutami pokroju jakości trawy, liści czy biedronek)?

hipokryzja i lizusostwo level hard
Meh, marna prowokacja, Soczek nie umie już pisać takich długich postów ;P Poza tym za mało celowych błędów, za dużo interpunkcji i polskich znaków ;P Jeszcze długa droga przed tobą :pirate:

---------- Zaktualizowano 00:14 ----------

ale dobrze przynajmniej, że zaczynasz zdanie z małej litery, będą kiedyś z ciebie ludzie
 
Proponowałbym wyrzucić na luz.

Wprawdzie reakcja Administracji na osobiste wycieczki być powinna, ale bulwers na żywiołowe i szczere opinie spowodowane pragnieniem uzyskania jak najlepszej gry - już niekoniecznie. Forum (rozumiane jako grono użytkowników) zawsze zachowywało się w ten sposób, dzięki czemu REDzi mają już "skalibrowaną" skalę wartości i umieją "czytać" nastroje i pragnienia. Gdyby nagle towarzystwo zgrzeczniało, to głos Forum mógłby być źle (w znaczeniu "niepoprawnie") wyceniony.
 
Zastanawia mnie, czy REDkit do trójki będzie miał niższe wymagania sprzętowe od samej gry. Bo o ile wiem już, że nie zagram, to przynajmniej będę mógł z wyprzedzeniem podmienić sobie modele Wilczych Zbrój na te dwójkowe.
 
Ciekawe kiedy wydadzą REDkita, spytałem Atora który miał zadawać pytania ale filmiku jeszcze nie widziałem ...
 
Top Bottom