Wymagania sprzętowe gry Wiedźmin 3: Dziki Gon ujawnione!

+
Wymagania sprzętowe gry Wiedźmin 3: Dziki Gon ujawnione!



Premiera gry Wiedźmin 3: Dziki Gon odbędzie się 19 maja 2015. Jeśli planujecie grać na PC, poniżej znajdziecie minimalne i rekomendowane wymagania sprzętowe gry.


Minimalne wymagania systemowe
Procesor: INTEL CPU Core i5-2500K 3.3GHz lub AMD CPU Phenom II X4 940
Karta graficzna: Nvidia GPU GeForce GTX 660 lub AMD GPU Radeon HD 7870
Pamięć: 6GB RAM
System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 lub 64-bitowy Windows 8 (8.1)
DirectX: 11
Dysk twardy: 40 GB wolnego miejsca

Rekomendowane wymagania systemowe
Procesor: INTEL CPU Core i7 3770 3,4 GHz lub AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
Karta graficzna: Nvidia GPU GeForce GTX 770 lub AMD GPU Radeon R9 290
Pamięć: 8GB RAM
System operacyjny: 64-bitowy Windows 7 lub 64-bitowy Windows 8 (8.1)
DirectX: 11
Dysk twardy: 40 GB wolnego miejsca
 
Teoretycznie na średnich powinno pójść, zależy jak optymalizacja pod mobilne podzespoły będzie wyglądała... A jak nie to #PS4...
 
Po informacji, że gra ponoć hulała na GTX 660 na maksymalnych detalach spodziewałem się nieco niższych wymagań, ale tragedii specjalnie nie ma.
 
Szkoda że nie podali jeszcze potrzebnego sprzętu do wymaksowania gry, bo rekomendowane to pewnie high conajwyżej
 
Hmm, teoretycznie na obecnej 780Ti powinno dać rade ale znając życie żeby grać na maxa trzeba o wiele więcej....
 
Spodziewałem się wyższych rekomendowanych. Nie jest źle. Nowy komputer w kwietniu i w maju będzie grane aż miło :).
 
Wow, jestem zaskoczony tak przystępnymi wymaganiami zalecanymi, ale pewnie niektórzy będą narzekać na i5 w minimalnych :p
 
Jeszcze jakby napisali jaki na jakich podzespołach na dzień dzisiejszy da się uruchomić grę na maxa byłoby świetnie :p (chyba że takich części jeszcze nie ma na rynku :D)
 
Ogólnie wszystko jest ok. Na 970 powinno ładnie działać. Tylko zastanawiam się czy opłaca się wymieniać i5 3570k na jakieś i7? Czy będzie duża różnica?
 
Top Bottom