Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
[Jak można nie lubić bigosu?!? No JAK ? ? ? Pytam się!! ]

Powód jest prozaiczny: po prostu nie przepadam za kapustą, nie lubię sobie zapychać nią żołądka, wolę zostawić sobie większą ilość miejsca na samo mięso... ;P
 
Narzekanie i czepianie się:
Geralt mówi o Dzikim Gonie w jednym zdaniu używając liczby pojedynczej i mnogiej. "Dziki Gon dowie się... i zaatakują nas."
Rozumiem, że to potoczny skrót myślowy, ale i tak jakoś nie brzmi za gramatycznie.

PS. Czekam na Tłusty Czwartek, bo... patrz moja sygnaturka.
 
To jest DOSTĘP DO KONTA (BEZ CENY SAMEJ GRY!!!) i nie jest to nowa praktyka.
Ale najśmieszniejsze w tym jest to, że jest to dostęp jedynie do listy rezerwowej, czyli nie daje gwarancji, że uda się tą kolekcjonerkę zamówić. Taki ryzyk-fizyk dla zapalonych hazardzistów ;P

@Hostile
, nie ma Polaka, który nie lubi kapusty ...
Najwidoczniej jeden jednak jest...:sweat:
Nie to, że nie lubię kapusty (znaczy się w sensie, że jest dla mnie niedobra), tylko po prostu za nią nie przepadam, bo nie ma dla mnie jakiegoś wyrazistego, pożądanego przeze mnie smaku. Ot, taki zapychacz. Znacznie bardziej wolę zarabiać kapustę ;P A i Wallace'a też nawet trochę lubię :stuart:

Jak, żeś się Ty w tym Małogoszczu uchował?
Nie zrozumcie mnie źle, w Małogoszczu bigos jest tak samo popularny jak wszędzie w kraju, a ja jakiegoś uczulenia na bigos nie mam i gdy trzeba, to zjem (jak jestem bardzo głodny lub pójdę do kogoś w gości i mnie nim poczęstują, to nie wypada odmawiać ;P), ale np. w święta, gdy bigos jest przyrządzany, to wolę sięgnąć po inne, smaczniejsze dla mnie dania, np. gyros (tak, też jest kapusta, ale przynajmniej surowa, a mięso smakuje lepiej ;P) albo sałatkę z kurczakiem i makaronem ryżowym. Bigos tylko w ostateczności i przy pustej lodówce ;P

Tak, tak, EOT ;P

---------- Zaktualizowano 15:47 ----------

Ech, wróciłem właśnie do domu, głodny jestem, czeka na mnie zupa (moja ulubiona - botwinka :D), a tu o jedzeniu muszę na forum pisać, ech... :p

Tak, tak, EOT ;P
 
Last edited:
Panowie, @zi3lona jakiś czas temu prosiła o skończenie tematów żywieniowych :p
Następne posty nie na temat kasuję. Jak mi ktoś wyjątkowo podpadnie, to wlepię warna.

Proszę przenieść się do karczmy.
 
Czy wymagania Wiedźmina 3 są wysokie?
http://www.witchersite.pl/component...zmina-3-sa-wysokie-subiektywnym-okiem-04.html
,, Aha, już niedługo będziemy mieli z Łukaszem okazję sprawdzić wersję demo „trójeczki”. ''

Czyli kolejni ,,sprawdzacze'' do kolekcji :) - to oczywiście z przymróżeniem oka. Pozdrawiam.

W sumie to @Warzoch, będzie miał chyba też taką możliwość :) W końcu należy do Witchersite.

A tak nawiasem mówiąc:
Co do tego dema, to "niedlugo" znaczy mniej wiecej ile? :D

Michał Żarczyński : Niestety nie mogę Ci udzielić odpowiedzi na to pytanie - poufne. :( Dla uspokojenia - sporo czasu przed Świętami. No i tak za dużo się wygadałem. :)
 
Last edited:
@Marcin Momot a czy będzie jakieś oficjalne info odnośnie tych testów gry które mają się odbywać w najbliższej przyszłości? interesuj mnie kiedy możemy się spodziewać jakiś informacji z strony tych testujących.
 
Pokazy zaczynają się w przyszłym tygodniu, a materiałów możecie spodziewać się pod koniec miesiąca:)

Marcin ale co masz na myśli mówiąc o materiałach pod koniec miesiąca? Chodzi Ci o materiały typu newsy z wrażeniami na stronach gamingowych, czy materiały filmowe czysto z samej rozgrywki, z dema?
 
Stawiam na wrażenia z rozgrywki.
Ale dlaczego trzeba czekać na nie do końca miesiąca?
Embargo czy jak? Muszą przejść sito cenzury?
 

Guest 3669645

Guest
Łee. Liczyłem na to że artykuły zaczną się pojawiać najpóźniej 15ego...
 
@Marcin Momot mam pytanie czy pomiędzy lutym a marcem będzie coś wiadomo na temat tego prologu być może , który nam pozwoli nie wiem zaznaczyć jakieś decyzje z W2 o ile to będzie tak wyglądało?
 
Ja jestem ciekawy czy Redzi dadzą pozwolenie dziennikarzom na pokazywanie samego dema publicznie, np Bioware umożliwiło taką możliwość przy Inkwizycji, tyle że było znacznie krócej do premiery niż w przypadku W3. Może być tak że Redzi sami będą ujawniać po trochu urywki z tego dema, np co miesiąc.. Ciekawe jak to zostanie rozwiązane.
 
Marcin ale co masz na myśli mówiąc o materiałach pod koniec miesiąca?
Sądzę, że chodzi o udostępnienie materiału video prezentującego demo/ czegoś, co ma mało wspólnego z pokazami np.dev diary. Wrażeń z rozgrywki nie nazywałbym "materiałami". No, ale że słownik REDów różni się trochę od naszego, to wszystko jest możliwe.
 
Top Bottom