Wiedźmin 3: postacie

+
"Wiedźmin 4" alias "Ciri 1" alias "Witcheress: Rise of the Cirilla" Almost Confirmed :victory:

Bardziej spodziewałbym się rozszerzenia do W3, wielki świat daje mnóstwo możliwości na opowiedzenie nowej historii, tym razem z Ciri jako główną bohaterką. Znakomitym przykładem są dodatki do GTA4 które jako jedyne zasługiwały na kupno w poprzedniej generacji.

Oczywiście spodziewam się że następnego Wiedźmina/Wiedżminkę zobaczymy, ale kiedy...... za 10 lat?
 
Last edited:
Ja bym wolał jakiegoś wiedźmina jednak, po mutacji i z srebrnym mieczem, może Lambert (interesująca postać), albo Eskel (a może obaj na raz - taki co op?). Pls. no h8.
 
Nie wiem czy to Triss czy co ale nieźle, hmm?
 
Nie wszyscy rozpoznają ironię, nawet tą dobrą. Dlatego też rozumiem zachowawcze stosowanie emotek, sam zresztą ich nadużywam nauczony kilkoma nieporozumieniami, których niedawno miałem nieprzyjemność doświadczyć..
Nie każda ironia jest zabawna i potrzebna.
 
[...]
Wybacz mi.
To... była chyba ironia :D

---------------

A tak z innej beczki - przeglądając zagraniczne forum wpadłem na taki o to screan (z tralera najprawdopodobniej).



Dopiero teraz zauważyłem, że poza Yennefer i żołnierzami Nilfgaardu, Dziki Gon goni także Geralta :D

-----------

No nie mów. :p
Ujęcia z troszkę innego kąta były nawet nieźle obgadane - włącznie ze zbroją Geralta, w której odbija się pobliska roślinność.
Nie pamiętam... może mnie to ominęło, albo po prostu wyleciało mi z pamięci.
[zbroja chyba w całym trailerze ta sama występowała...tak?]
 
Last edited:
Yennefer powinna być jak Barney z HIMYM - na każdym zdjęciu powinna wyglądać dobrze. No cóż, widocznie tutaj nie ma szpachli z glamarye na buziuchnie.
 
A tak z innej beczki - przeglądając zagraniczne forum wpadłem na taki o to screan (z tralera najprawdopodobniej).
No nie mów. :p
Ujęcia z troszkę innego kąta były nawet nieźle obgadane - włącznie ze zbroją Geralta, w której odbija się pobliska roślinność.
 

Guest 3669645

Guest
Podobno każdą postać da się uchwycić w "słabszym" momencie, kiedy ma brzydki grymas na twarzy czy coś innego. Dziwne tylko, że jak na razie ma tak jedynie Yennefer, a inne postacie (Ciri / Triss i reszta) nieważne co by robiły i tak na każdej klatce wyglądają świetnie :p

Dlatego troszkę się boję że Yen pięknie będzie wyglądać tylko z pokerfejsem, a w innych scenkach (gdzie biegnie, wysila się, albo coś jeszcze innego) będzie wyglądać słabo albo jak zrozpaczona emo nastolatka. A doświadczenie życiowe mówi mi, że ładne kobiety zawsze wyglądają ładnie, nieważne jak głupie miny by robiły :p
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom