Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Powiedzcie mi, jest sens zapisywać się na listę rezerwową, czy to jest tak że ten co pierwszy się zapisał ma pierwszeństwo do zamówienia czy to jest losowe ?
 
Fajnie by było wiedzieć bo jak losowane to warto spróbować a jeśli według kolejności zapisów to teraz zapisywanie nie miałoby sensu ;)
 
łeee no to zapisywanie się nie ma sensu, lista osób na liście rezerwowej jest pewnie większa niż liczba wyprodukowanych EK :D
 
http://charytatywni.allegro.pl/edycja-kolekcjonerska-wiedzmin-3-dziki-gon-i1228408

Takie oto akcje, kolekcjonerka z autografami teamu. Licytacja do 11.01 do 22:20.
Code:
Dodatkowo, w ramach podziękowania za wspieranie szczytnej inicjatywy jaką jest Wielka Orkiestra, 
zwycięzca zostanie zaproszony do warszawskiej siedziby CD PROJEKT RED (w ustalonym wcześniej terminie), 
gdzie spotka się z twórcami "Wiedzmina" i będzie mieć możliwość zadania pytań na temat procesu tworzenia gry
zamiast gdzie spotka się z twórcami "Dzikiego Gonu" i będzie mieć możliwość zadania pytań na temat 
procesu tworzenia gry.

Można by się złożyć :p
 
Na Allegro jest wystawiona Edycja Kolekcjonerska W3 na dowolną platformę, pieniądze z licytacji trafią do WOŚP:

http://aukcje.wosp.org.pl/edycja-kolekcjonerska-wiedzmin-3-dziki-gon-i1228408

EK jest podpisana przez Redów, dodatkowo nabywca dostanie okazję odwiedzenia osobiście studia CDPR. Cena miażdżąca, ale nie na to chciałem zwrócić uwagę. Zwycięzca licytacji może sobie wybrać, na jaką platformę chce grę: czy na PC, czy PS4, czy X1. W opisie aukcji możemy wyczytać, że w skład EK wchodzi "Płócienna mapa", która miała się pojawić tylko w EK na X1 i parę miesięcy temu były straszne batalie o to. Czy pojawi się też w innych wersjach EK, czy tylko w tej jednej wyjątkowej? ;P

Edit: O, Hostajl bystry jak zawsze :sweat:
 
Aukcja wydłużyła swój czas trwania do 19 stycznia do 22:20, także nie ma pośpiechu i można się dołączyć. Obecnie prawie 3k.
 
Aukcja wydłużyła swój czas trwania do 19 stycznia do 22:20, także nie ma pośpiechu i można się dołączyć. Obecnie prawie 3k

Ostatnio modny coś u REDów ten 19. dzień miesiąca :p i przesuwanie rzeczy. Oczywiście żart, cel szczytny, oby uciułali jak najwięcej.
 
Wszystkiego najlepszego:
Andrzeju, Bernardzie, Erwinie, Henryku, Kanucie, Mariuszu, Wulstanie, Adalryku, Alderyku*
*właściwe zaznaczyć

Jutro jest mój szczęśliwy dzień, planuję wygrać w totka i kupić tę kolekcjonerkę. Mogę ją potem oddać w dobre ręce i podjechać na Jagiellońską z pytaniami forumowymi do Redów jako tajny emisariusz.
 
Top Bottom