Fanowskie galerie na DeviantArt

+
Wiedziałem, że to ta broda tak postarza Geralta:
 
Żeby chociaż te walory jakieś proporcjonalne były. Co to za bobrze ogony, jeden wyżej drugi niżej?
Słuszna uwaga. Miało być pięknie, a hanging effect zepsuł całego arta.
Jak tak dalej pójdzie, to do wyjścia gry pojawią się zapewnie nagie arty. Wszyscy tacy spragnieni.

:facepalm:
 
Mogą być i nagie arty, jak panowie lubią takie oglądać, to nie ma co im żałować. Skoro jednak artysta chce skupić uwagę na wydatnym dekolcie, to niech chociaż narysuje cyc na który przyjemnie się patrzy, równy, jędrny, pasujący do 20 kilku latki jaką jest Ciri.
 
Mogą być i nagie arty, jak panowie lubią takie oglądać, to nie ma co im żałować. Skoro jednak artysta chce skupić uwagę na wydatnym dekolcie, to niech chociaż narysuje cyc na który przyjemnie się patrzy, równy, jędrny, pasujący do 20 kilku latki jaką jest Ciri.
Z dwojga złego nie poszedł w plastik. Choć po ponownym przemyśleniu sprawy, w tym przypadku nie ma mniejszego i większego zła. W obydwu przypadkach jest bardzo źle. Być może chciał autor, aby art wyglądał ekhm. .. no nie wiem, naturalnie. Kto wie, jakie światy Ciri odwiedziła i jak ma się tam sprawa z grawitacją. Bądź co bądź fuj.

@nejm - nie czytał. Dlatego.
 
Mogę się dowiedzieć o co chodzi? Przecież ma przechylony prawy bark w dół, więc jak piersi mają być równo? To, że są duże i obwisłe jest inną sprawą, no ale o co chodzi z tym równym umiejscowieniem?
 
O to chodzi, że prawa pierś wygląda na dłuższą, bardziej zwisającą. Nie widzę przechylonego barku, jak już to cały tułów jest skręcony lekko w prawo.
 
Mogę się dowiedzieć o co chodzi? Przecież ma przechylony prawy bark w dół, więc jak piersi mają być równo? To, że są duże i obwisłe jest inną sprawą, no ale o co chodzi z tym równym umiejscowieniem?
Po twoim poście zwróciłam uwagę na przechylenie barku. IMO jest ono nieznaczne i nie usprawiedliwia znacznie większego zwisu strony prawej. Choć naturalnie winne może być oświetlenie (patrz strona lewa) ;)
I piszę to jako kobieta. I nie, nie płonę z zazdrości. Bardzo nieestetyczne.
 
Część postów dotyczących wyglądu Ciri przeniosłem do tematu o postaciach, bo się trochę za bardzo rozkręciliśmy (tak, ja też :p ).
 
Nowy, stary fan art wiedźmina stworzony przez Mateusza Michalskiego:


PS. Takie pytanie: Kojarzycie tą głowę skądś (jest ona od PI i według ich opisu pochodzi ona z któregoś teaster'a W3. Obrazy te zostały dodane 2 Stycznia br. (autor: Klaudiusz Wesołowski))?

 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
Kiedy leży śnieg wszystko jest lepiej oświetlone, noc zdaje się jaśniejsza. Dla mnie taka noc mogłaby być w W3. I nieco ciemniejsza bez śniegu :p
 
Top Bottom