Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Wyjątkowo realistycznie przedstawiony, rozległy, tętniący własnym życiem świat gry.
Otwarty, spójny i dostępny bez przeładowań obszar rozgrywki na pograniczu trzech Królestw Północy, pozwalający na swobodną eksplorację różnorodnych miejsc m.in. potężnej twierdzy La Valette’ów, tętniące życiem krasnoludzkie miasto Vergen, licznych granicznych warowni i garnizonów…

No i? Jest trochę przekoloryzowane ale generalnie się zgadza.
 
"Trochę"
:huh:

Tak ja to widzę:

Wyjątkowo realistycznie przedstawiony, rozległy, tętniący własnym życiem świat gry.
Otwarty, spójny i dostępny {prawie} bez przeładowań obszar rozgrywki na pograniczu trzech Królestw Północy, pozwalający na swobodną eksplorację różnorodnych miejsc m.in. potężnej twierdzy La Valette’ów, tętniące życiem krasnoludzkie miasto Vergen, licznych granicznych warowni i garnizonów…
 
Tak ja to widzę:


Tja. Po wycięciu "zaledwie" połowy tekstu już prawie się zgadza. Wyjąwszy ten żyjący świat.
Szincza ma rację, to czysty marketing, jednym słowem reklama.
I dlatego do wszelkich zapowiedzi, niezależnie od tego jakiego studia czy tytułu dotyczą winno się podchodzić sceptycznie.

Dlaczego nie doprecyzujecie wymagań sprzętowych? Na jakie ustawienia pozwala minimalna, a na jakie rekomendowana konfiguracja?

To zależy od tego, jaki konkretnie minimalny kofig masz na myśli, bo tam podano dwa proce, które w żadnym razie nie są sobie równe.
Intel bije AMD na głowę. Ale doprecyzować by się przydało, bo na razie to jest czarna magia.
Wymagania wprowadziły zamęt nie wyjaśniając nic.
 
https://www.youtube.com/watch?v=ettyRPwLiZ8 Jak czytam pytania zadane pod filmem, to nóż otwiera mi się w kieszeni.:rant::pc::thumbdown:

Mnie bardziej denerwuje ten gość po lewicy Atora. Obejrzyjcie ich materiał z GTA V na xboxone i zobaczcie jak ten koleś błyszczy głupotą. Nie zadawajcie mu pytań, jedna wielka strata czasu, ale Atora można się popytać. W tamtym roku zrobił 2 albo 3 materiały i każdy był naprawdę solidnie wykonany. Szkoda tylko, że będzie ciężko przebrnąć przez pytania typu. "Czy Geralt może skakać" jak to jeden użytkownik napisał i na dodatek oznaczył je numerem 1, jakby było najważniejsze
 
Mnie bardziej denerwuje ten gość po lewicy Atora. Obejrzyjcie ich materiał z GTA V na xboxone i zobaczcie jak ten koleś błyszczy głupotą. Nie zadawajcie mu pytań, jedna wielka strata czasu, ale Atora można się popytać. W tamtym roku zrobił 2 albo 3 materiały i każdy był naprawdę solidnie wykonany. Szkoda tylko, że będzie ciężko przebrnąć przez pytania typu. "Czy Geralt może skakać" jak to jeden użytkownik napisał i na dodatek oznaczył je numerem 1, jakby było najważniejsze

Jeszcze sobie zerknąłem na jego kanał i co? 3 tys. widzów z hakiem. Jak widać tyle wystarczy, by dostać zaproszenie.
 
Jeszcze sobie zerknąłem na jego kanał i co? 3 tys. widzów z hakiem. Jak widać tyle wystarczy, by dostać zaproszenie.

To raczej znajomości u Atora, ale nie dam sobie ręki uciąć. Ator był na pokazach na E3 2013-2014, był rok temu w ich siedzibie więc pewnie trochę się już z REDami zna i może sobie towarzyszy załatwiać :).
 
Ciekawe informacje od Evil Chrisa na temat pokazów. Dowiadujemy się z nich że pokazy będą trwać 2 tygodnie w czterech różnych miejscach oraz że embargo jest do 26 stycznia

Well, there will be preview events in Warsaw at the studio, in Scotland, in San Francisco and in Australia (I'm not 100% sure of where in Oz). These events happen either later this week and/or next week (I get to be part of the San Francisco event).

It is my understanding that all the material shown/talked about will be embargoed (meaning none of the invitees can talk about it) until the 26th. This is done so that all attendees have the chance to see the "stuff", have time to write about it and all are on an even foothold when it comes to releasing their articles.
 
Pozwolę sobie wyjść z bardzo przystępną propozycją.
Jeżeli ktoś z zaproszonych gości nie będzie w stanie się zjawić, to ja mogę go wspaniałomyślnie zastąpić (co się mają miejsca marnować).
Także jeżeli kochani Redzi mielibyście się głowić co zrobić w takim przypadku, to nic, tylko walić do mnie.
Takie propozycje to nic, tylko brać. :troll:
 
Wyjątki z komentarzy:
Co tak naprawdę stało się w studiu,że W3 był przekładany z dniem premiery około 5 razy ?
Ator mam pytanie, które zastanawia mnie odkąd skończyłem Zabójców Królów, a mianowicie: Skoro w W1, a w szczególności W2, Triss była dla Geralta sprawą i osobą najważniejszą (trafiało się tak, że Triss chciała wyjechać i żyć z Geraltem) samego mnie ciekawi właśnie sprawa tej relacji, pojawia się Yennefer, która nie jest przeze mnie lubianą postacią, a zżyłem się z Triss, także w książce bardziej, więc kończąc, czy można będzie wybrać drogę emocjonalną - tak bym to nazwał - w końcu w poprzednich częściach było tylko kilka wzmianek o Yennefer
(to napisała persona nickiem "Wytwór Szatana", więc w sumie trudno się dziwić)
czy zrobią questa z gej gimperem albo z dzieciakiem z Youconu który zamiast Isamu krzyczy Gerald ma pokazać klatę 
Czy w wiedźminie 3 będzie coś związanego z sagą Andrzeja Sapkowskiego ?
Będą gnomy?
Czy w Wiedźminie 3 będzie można skakać?
ZAPALAM ŚWIECZKĘ DLA MOJEGO OBECNEGO STANU SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO I MOICH MARZEŃ ZAGRANIA W WIEDŹMINA 3 [*]
[P] mam pytanie jak bardzo w wiedźminie 3 będzie rozbudowany system znaków bo słyszałem że ma być ich znacznie więcej
[P] o co chodzi z tą drugą grywalną postacią
Jakie będą najmniejsze wymagania systemowe wiedźmina, aby pograć w przynajmniej 20 fps ?
[P] Czy w wiedźminie będzie można strzelać z kuszy/łuku i czy zostanie wynaleziony proch strzelniczy.
[P] Jako , że jest to ostatnia część seri mam pytanie, czy będą powstawały (...) jak i inne formy powiększania gry poprzez np. mikro płatności ? Pozdrawiam 
Dlaczego takie wymagania ??? Przecież mnóstwo ludzi w to nawet nie zagra :/ Ok trudno jest zrobić mniejsze wymagania ale CAMAN !!!! Ludzie minimalne !!! Chce dobrą grafikę ale nie grafikę którą będę musiał odpalać u wujka w NASA :/
Pozdrawiam :) I liczę na odpowiedz ...
Czy Wiedźmin 3 będzie długą grą fabularną z nieliniowym scenariuszem?
czy będzie jeszcze szansa na kupno edycji kolekcjonerskiej wiedźmina]
Czy będzie tryb sieciowy?
[p] jak nauczyc sie kodowania ? jak sie to robi? pozdrawiam. :)
kiedy wyjdzie wiedźmin 3 
Phi, większość moich znajomych ( ja też) już grała w Wieśka ;p
Ja tam bardziej czekam na gruby the game 3 

I brawa dla znanego z forum pana z wieloma nickami:
- Pojawią się gnomy?
- Będzie system jedzenia i spania? Będzie można swobodnie coś zjeść, tak po prostu, nie w cut-scenkach?
- Dlaczego noc jest taka jasna?
- Jak wygląda praca kamery? Można ją przybliżać i oddalać wedle uznania? Można samemu wybrać co chce się widzieć? Można wyłączyć tą "inteligentną kamerę?
- Jaka waluta występuje w grze? Ile jest walut?
- Dlaczego Ingi "stunuje", Aard stunuje, Yrden stunuje, Axji stunuje - dlaczego Igni jest "over-power" = najsilniejsze? Gracze będą używać tylko Igni, bo reszta to jej słabsza wersja.
- Czym możemy walczyć pod wodą oprócz kuszy?
- Jak wygląda alchemia?
- Dlaczego Geralt jak wspina się po zboczach wyglada jakby miał problemy z koordynacją? Dlaczego nie ma animacji wspinania się (podchodzenia po zboczu - gameplay z Gryfem choćby)
- Czy od premiery będzie wsparcie dla modów jak w przypadku Skyrim?
 
Last edited:
Top Bottom