Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
A ja przeciwnie - chciałbym. I tak zdążę z wrażenia zapomnieć, co oglądałem, gdy sam wreszcie zagram.
To będzie taki, jakby to powiedzieć - materiał motywacyjny do jeszcze efektywniejszego zbierania środków płatniczych NBP. :)
 
Nie wiem jak inni, ale ja nie chciałbym zobaczyć prologu na YT na 4 miesiące przed premierą.

Też nie, na pewno nie cały. Ale z dwojga złego ciesze się że wybrali prolog, a nie jakąś dużą część fabuły np ze środka gry to by już zabolało i byłoby znacznie gorsze według mnie. Prolog to wprowadzenie więc dużo i tak nam nie zdradzi tym bardziej że był tworzony również z myślą o graczach nie znających uniwersum. Jest to też zamknięty hub więc lokacji z otwartego świata również nam nie pokaże :) . Początek zaspoilerowany zawsze według mnie mniej boli od późniejszych etapów gry bo to i tak jest część którą obskoczymy za pierwszym podejściem jak dostaniemy gre w ręce. :)
 
Jesteś wolna ?
Fatalny dobór słów. Bardzo zły. Zemści się. Jako, iż pytanie to weszło w kanon najlepszych cytatów z Wiedźmina 2, odpowiem ci podobnie.
Uwaga dzieci, to forum dla dorosłych, proszę nie otwierać spoilera.
ale w zamku to zjebałeś

Edit: dzięki Modzi za edycję podwójnego tekstu, jakoś się tak podkleiło ;)
 
Last edited:
Mysle ze w tym prologu bedzie pokazane wiecej mechaniki gry (alchemia, cykl dobowy, interakcja z otoczeniem) niz fabuły. Z reszta fabuła prologu zdaje się jest z dużym prawdopodobieństwem odgadnięta na tym forum (?). Wiec nie się co spinać ze to będzie jeden wielki spoiler itd..
 
Heh, ja mam dobrą pamięć, ale wiesz, odpalasz Wiesława na swoim nowiutkim kompie, śmiga jak mały samochodzik, i wygląda zatrąbiście. Chyba nie ma takiego osobnika, który by wtedy nie zgłupiał ze szczętem. ;)

Ja podczas grania w W2 co chwilę miałem coś takiego: "O, to jest ta sytuacja którą widziałem na gameplayu" "O, to też już widziałem na gameplayu" "O, Vergen, widziałem na gameplayu" "O, to jest Loc Muinn? Chyba gdzieś widziałem" Mimo, że gra wyglądała pięknie i odpaliłem na maksymalnych z uberpróbkowaniem :p

Ale i tak najgorsze że ja już w prologu grając po raz pierwszy wiedziałem co się wydarzy w końcówce tego prologu :|
 
Last edited:
Ja podczas grania w W2 co chwilę miałem coś takiego: "O, to jest ta sytuacja którą widziałem na gameplayu" "O to też już widziałem na gameplayu" "O Vergen, widziałem na gameplayu" "O to jest Loc Muinn? Chyba gdzieś widziałem" Mimo, że gra wyglądała pięknie i odpaliłem na maksymalnych z uberpróbkowaniem :p

Ale i tak najgorsze że ja już w prologu grając po raz pierwszy wiedziałem co się wydarzy w końcówce tego prologu :|

Ja miałem to szczęście, że byłem jeszcze za młody i za głupi, żeby interesować się Wiedźminem 2 przed premierą :D.

Tak poza tematem, można byłoby ułożyć jakiś wierszyk dla Warzocha, żeby nam na privach napisał wrażenia z pokazów hah :D.
 
Top Bottom